>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody w konkursach, czyli co chciałbyś wygrać w turniejach na forum...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema
Postanowiliśmy zrobić ankietę, aby dowiedzieć się jakimi nagrodami jesteście zainteresowani w forumowych konkursach. Przeważnie są to bonusy do obrotu lub darmowe zakłady. Może taka forma nagród już się &quot;przejadła&quot; i wolelibyście powalczyć o inne gadżety czy fanty bukmacherskie?
Ankieta jest założona, ale wolałbym abyście w poście dokładnie napisali ewentualnie o jakie konkretnie gadżety lub fanty chętnie powalczycie.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Siema Marcin !!! (kopę lat)
Czysta gotówka (doładowanie) i nic więcej, to nie przedszkole
Nikt nie lubi być zmuszany do zakładania konta w pseudo buku, robienia obrotu itp, ludzie brali w tym udział bo nic innego nie było
Rywalizacja niech będzie czyste Play Off, które może być poprzedzone walka w grupie (awans 4/8) a później bitka pierwszych 4 miejsc typu 1 z 4 ; 2 z 3 itp. Jakby było 32 osoby to 4 grupy po 8 graczy. I później zostaje 16 graczy i forma Play-off. I bezwzględna bitka 8 par, później 4 itp. Czas trwania od 7 do 14 dni.
Warto zacząć dziś/jutro, a na pulę nagród można się zrzucać po 5-10 złoty, i wygrywa tylko miejsce nr 1 i zbiera całą pulę, chętnych nie zabraknie z 5-10 zlotymi a pula może przekroczyć 200-500 zlociszy
Takie turnieje są lepsze jak gra w buku dla grajacego, bo oddaje sie wiele zakładów przez tydzień a ryzykuje kilka złotych a można wygrać dużo więcej. W ogóle tylko tak się powinno grać, dziwi mnie to ze czegoś takiego tutaj nie ma. W buku raz klikniesz i masz 0, a mało kto tu gra budżetem zapewne. A w ten sposób ludzie nauczą się grać w bardzo bezpieczny, profesjonalny sposób, który ma sens, bo z hazardem nikt nie wygral i nie wygra

Miło że Pierwszy Szeryf (Pan i Władca) tego przybytku jest aktywny
Pozdrawiam
Ja w tej ankiecie nie oddam głosu, bo wszystko znowu narzuca grę w pseudo buku, a oddaje głos na niezależna/wolna gotówkę (doładowanie)
 
Z 582K
Jak dla mnie to bonusy do pewnych buków.Nie typu Otobet
Konkusy pucharowe to przypadek i szczęscie.Lepiej na jakąs impreze ,lub lige kilka lub kilkanaście kolejek
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Weź się skup i napisz to konkretnie bo takie wpisy nic nie dają, a szkoda czasu na czytanie tego
Puchar nic nie daje? Jak jest duża ilość graczy można zrobić grupę, a po wyjściu z niej puchar, jak jest mało uczestników to tylko puchar, a jak Ty uważasz że to szczęście to sobie tak uważaj bo inaczej się nie da rywalizować
Konkurs to konkurs, a nikt tu ligi nie zamierza organizować (typowanie kilka miesięcy), ale jednak kosz z za oceanu i tenis gra codziennie, więc 7-14 dni można zbierać &quot;punkty&quot;, więc taka mała &quot;liga&quot; jest realna
Proponuję połączyć te dwie dyscypliny i się będzie działo...
Po co nagrody związane z bukiem? Obracać to można ale co innego...
Informuję że aktualnie trwają prace nad konkursem z tenisa i niedługo będą zapisy
Pozdrawiam
 
belo 106

belo

Użytkownik
A&#39;propo nagród to chciałbym się dowiedzieć, kiedy będą wysłane nagrody za fantasy premier league, bo na pw nie mogę dostać odpowiedzi?
Co do nagród to myślę, że fajną opcją mogą być nagrody rzeczowe typu, właśnie książki o tematyce sportowej czy gry np. Fifa itp. itd.
Poza tym kasa na skrill to też dobra opcja.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Jak dla mnie to bonusy do pewnych buków.Nie typu Otobet

Konkusy pucharowe to przypadek i szczęscie.Lepiej na jakąs impreze ,lub lige kilka lub kilkanaście kolejek
Podpinam się pod to, bonusy do buków typu bet/unibet/pinnacle a nie jakichś badziewi.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W konkursach udziału nie biorę, ale propozycje z darmowymi spinami powinniście z wejścia odrzucić. To zwykła loteria, a biorący udział wolą wiedzieć, o jakiej wartości nagrody grają.
Jest jeszcze kilka konkretnych powodów co do powyższego, niemniej nie ma potrzeby ich wymieniania.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Gotowka na cele charytatywne(wybor organizacji nalezy dla zwyciezcy). Konkursy ma byc dla rywalizacji, a nie dla zlosci i zlorzeczen ze jeden wygral a drugi nie. Po drugie, moze to zmniejszy ego niektorych osob. Nie zapominajmy ze mozemy byc darczyncami caly rok a nie tylko raz w roku.
Co do konkursow, to mala liga, + play offy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gdybyś nie zauważył to była zmiana silnika forum, która wiązała się z problemami typu np. brak dostępu do forum przez użytkowników. Dlatego nowych konkursów nie wprowadzaliśmy. Na dniach ruszą 2-3 konkursy typerskie.
Tobie przy takiej aktywności na forum to raczej na nagrody nie masz co liczyć. Nagrody powinny być dla aktywnych userów, a nie &quot;słupów&quot;.
Pozdrawiam
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Chciałbym zapytać kiedy administracja dokończy wypłacanie nagród za konkurs Eurovolley. W zeszłym tygodniu, w temacie z wynikami poproszono mnie o ponowne wysłanie PW z adresem Skrill. Wysłałem w czwartek i do dziś nie mam odpowiedzi. Dodam, że konkurs skończył prawie miesiąc temu...
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Chciałbym zapytać kiedy administracja dokończy wypłacanie nagród za konkurs Eurovolley. W zeszłym tygodniu, w temacie z wynikami poproszono mnie o ponowne wysłanie PW z adresem Skrill. Wysłałem w czwartek i do dziś nie mam odpowiedzi. Dodam, że konkurs skończył prawie miesiąc temu...
Na forum mamy kilka zmian. Prosze o chwile cierpliwosci i bedziemy regulowac zaleglosci, jakie powstaly.
Jednoczesnie prosba aby nie pisac juz do Marcina w sprawie konkursu tego czy innych tylko do mnie. Dzieki! ????
 
Do góry Bottom