>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System na tenis!

P 0

poprostukuba

Użytkownik
Witam.Ostatnimi czasy miałem półroczną przerwę od bukmacherki.Ostatnio wpadłem na pewien pomysł dotyczący gry na żywo na tenis.Nigdy nie byłem znawcą tenisa dlatego piszę ten post aby &quot;udoskonalić tą metodę&quot;A mianowicie.
Metoda polega na tym aby grać na &quot;przełamanie&quot; w gemie.
Jednak musimy grać co 2 gem (bo z tego co pamiętam gdy skończy się np.2 gem nie możemy stawiać na 3 tylko na 4,a gra co gem do przodu nie przyniesie zamierzonych rezultatów (gram w STS jak coś)
Dlatego też musimy wygrać gracza,który albo przełamie albo zostanie przełamany to akurat obojętne,i grać konsekwentnie na to zdarzenie zwiększając stawkę.
Np. 2,4,6,12,24,32,48zł itd.
Kurs przy wyrównanych meczach będzie ponad 3 także nie musimy podwajać stawki za każdym razem.
Tutaj pytanko do ekspertów w dziedzinie tenisa.
W jakiej organizacji padają najczęściej przełamania (ATP,WTA,ITF)
I po jakich zawodnikach można spodziewać się,że kogoś przełamią lub sami zostaną przełamani (nazwiska)
Oczywiście zdaję sobie sprawę,że jest to sport i wszystko jest możliwe ale dobór odpowiedniego meczu może zmniejszyć ryzyko porażki,która według mnie nie powinna tutaj paść w ogóle bo chyba w każdym meczu pada przełamanie =D
Nie zjedzcie mnie tu jeśli to nic odkrywczego,pomóżcie jeśli rozeznajecie się w tenisie,przyda się wszystkim!
Pozdrawiam.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Oczywiście zdaję sobie sprawę,że jest to sport i wszystko jest możliwe ale dobór odpowiedniego meczu może zmniejszyć ryzyko porażki,która według mnie nie powinna tutaj paść w ogóle bo chyba w każdym meczu pada przełamanie =D
Słowo klucz :cool:
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Daruj sobie. Buki w takich grach lubią czasem zablokowac rynek na kilka-kilkanaście sekund, bo opóźnienie transmisji, albo cokolwie, a jeśli akurat wtedy padnie przełamanie, to masz po ptakach.
Grałem, blokady miałem, przegrałem, nie polecam...
 
Do góry Bottom