>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najskuteczniejsze sposoby uwalniania bonusów bukmacherskich.

C 0

crusher91nh

Użytkownik
Witam
Zamierzam stworzyć swój bankroll w oparciu o promocje bukmacherskie. Szukam sposobu,który pozwoliłby mi uwolnić jak największą część bonusu jednocześnie minimalizując ryzyko utraty własnych pieniędzy. Jakie według was są najskuteczniejsze metody?

Za wszelkie porady,opinie, wskazówki z góry dziękuję.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najprostszym i najszybszym pomysłem jest moim zdaniem gra na surebet, czyli im szybciej przegrasz tam gdzie masz bonus tym lepiej dla Ciebie.
Grasz tam gdzie bonus np. +0,5 na drużynę
A tam gdzie nie masz bonusu grasz za -0,5
Wszystko też oczywiście zależy od regulaminu bonusu, czasami wymagają zakładów łączonych itp.
Wbrew pozorom to z tych typowo komercyjnych buków można spokojnie 1000-3000 zł zrobić na samych bonusach startowych.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Najprostszym i najszybszym pomysłem jest moim zdaniem gra na surebet, czyli im szybciej przegrasz tam gdzie masz bonus tym lepiej dla Ciebie.

Grasz tam gdzie bonus np. +0,5 na drużynę
A tam gdzie nie masz bonusu grasz za -0,5

Wszystko też oczywiście zależy od regulaminu bonusu, czasami wymagają zakładów łączonych itp.

Wbrew pozorom to z tych typowo komercyjnych buków można spokojnie 1000-3000 zł zrobić na samych bonusach startowych.
Mogł byś rozwinąć to ostatnie zdanie? Np. wytłumaczyć na przykładzie bet365 gdzie tak jest chyba 200 bonusu? Z góry dzięki✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mogł byś rozwinąć to ostatnie zdanie? Np. wytłumaczyć na przykładzie bet365 gdzie tak jest chyba 200 bonusu? Z góry dzięki✅
Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.
Bukmacherzy komercyjni miałem na myśli te wszystkie Bet365, Bet-at-home, Betsson, Expekt, Betclik, Sportingbet, Betano, STS itd. Każdy oferuje jakiś bonus startowy, lub zakład bez ryzyka. Grając z głową te bonusy można zarobić przynajmniej ponad 1000 zł.
Jeżeli chodzi o bonus w bet365 to obrót jest banalnie prosty.
Grasz w Pinnacle czy na giełdzie opcję +0,5 na Drużyna A, a w Bet365 Drużyna B -0,5 (pamiętaj, że azjatyckie handicapy nie są wliczane do obrotu z tego co pamiętam), stawka 400. Im szybciej przegrasz w Bet365, tym szybciej będziesz mógł wypłacić w Pinnacle czy na giełdzie. Nie będziesz musiał obracać obrotu bonusu, oto chodzi. Trzeba mieć kapitał na grę w bukmacherze bez bonusu.
Kalkulator do surebetów:
https://en.surebet.com/calculator
Nie wiem czy oto Ci chodziło ;).
*Stracisz trochę na marży zapewne, ale jest to najbezpieczniejsza, najłatwiejsza forma uwolnienia bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

davidrq7

Użytkownik
Grasz w Pinnacle czy na giełdzie opcję +0,5 na Drużyna A, a w Bet365 Drużyna B -0,5 (pamiętaj, że azjatyckie handicapy nie są wliczane do obrotu z tego co pamiętam), stawka 400. Im szybciej przegrasz w Bet365, tym szybciej będziesz mógł wypłacić w Pinnacle czy na giełdzie. Nie będziesz musiał obracać obrotu bonusu, oto chodzi. Trzeba mieć kapitał na grę w bukmacherze bez bonusu.


Nie wiem czy oto Ci chodziło ;).

*Stracisz trochę na marży zapewne, ale jest to najbezpieczniejsza, najłatwiejsza forma uwolnienia bonusu.
Tak, dziękuje Ci bardzo
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Na dodatek czytaj regulamin bukmachera i wzamian brać marne 200 PLN bonusu weź 200 funtów bonusu a potem możesz zmienić walutę u buka na euro czy tam PLN jak ci odpowiada , przynajmniej ja tak robiłem ale to było dawno temu niby bonus do 200 max ale na funtach masz dużą przebite ????
 
Do góry Bottom