>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2016/2017

Status
Zamknięty.
traperek 149

traperek

Użytkownik
@Up
Value nie ma żadnego, moim zdaniem bet na Seattle to pieniądze w błoto, Shithawks wygrywają mecze #khem#SĘDZIOWIE#khem# tylko na swoim stadionie.
Na wyjeździe przegrali nawet z LA Rams...
Dławili się nawet z 49ers, czyli drużyną, która ma QB, którego zamiast grać bardziej obchodzi robienie rewolucji (a przy okazji idioty z siebie samego).
Grają na swoim terenie z Falcons wygrali zaledwie 2 punktami...
Dokładniejsza analiza później
nie wiem skad sie urwales bo piszesz jakbys sie interesowal futbolem pierwszy sezon;) ja od paru lat bacznie sledze NFL i jesli chodzi o seahawks to nigdy bym ich nie stawial na przegranej pozycji a zwlaszcza przed meczem bo w skladzie maja wielu doswiadczonych zawodnikow z pierscieniami.
Seahawks w sezonie zasadniczym a w play-offach to moim zdaniem dwie inne druzyny, kultura ktora tam panuje jest skierowana tylko na mistrzostwo.
Widzialem juz wiele druzyn ktore na papierze byly murowanym faworytem a kiedy przychodzi co do czego to klatwa &quot;że powinni&quot; polaczona z presja ich przerastała.
Widze lekka przewage falcons po stronie ofensywnej, defensywa seattle na wyjezdzie moze miec problemy z komunikacja i odczytywaniem ustawien przeciwnikow bez earla thomasa niemniej jednak jesli beda skutecznie tacklowac i nie oddadza zbyt duzo big plays mecz powinien byc wyrownany.
Moj typ to Seattle Seahawks +6,5 @ 1,95 Bet365 ⛔
a za drobne gram dubla na zdobywcow przylozen: russel wilson z seattle i martelus bennet z new england @ 12,10 Bet365⛔
Z fartem!
Traper
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mr. 75

mr.

Użytkownik
nie wiem skad sie urwales bo piszesz jakbys sie interesowal futbolem pierwszy sezon;) ja od paru lat bacznie sledze NFL i jesli chodzi o seahawks to nigdy bym ich nie stawial na przegranej pozycji a zwlaszcza przed meczem bo w skladzie maja wielu doswiadczonych zawodnikow z pierscieniami.
Seahawks w sezonie zasadniczym a w play-offach to moim zdaniem dwie inne druzyny, kultura ktora tam panuje jest skierowana tylko na mistrzostwo.
Widzialem juz wiele druzyn ktore na papierze byly murowanym faworytem a kiedy przychodzi co do czego to klatwa &quot;że powinni&quot; polaczona z presja ich przerastała.
Widze lekka przewage falcons po stronie ofensywnej, defensywa seattle na wyjezdzie moze miec problemy z komunikacja i odczytywaniem ustawien przeciwnikow bez earla thomasa niemniej jednak jesli beda skutecznie tacklowac i nie oddadza zbyt duzo big plays mecz powinien byc wyrownany.
Moj typ to Seattle Seahawks +6,5 @ 1,95 Bet365
a za drobne gram dubla na zdobywcow przylozen: russel wilson z seattle i martelus bennet z new england @ 12,10 Bet365
Z fartem!
Traper
Nie znoszę takich ..., którzy zamiast rzeczowych argumentów urządzają sobie wycieczki personalne do mnie... ????
Fakt, futbolem interesuje się od 2 lat, kiedy sam zacząłem grać, a ten sezon jest pierwszym w którym oglądam mecze i śledzę wyniki, czego o Tobie powiedzieć nie można, bo chyba nie widziałeś żadnego meczu Seattle.
Mimo tego, udało mi się zarobić w tym sezonie na NFL.
Z ciekawości sprawdziłem, faktycznie jesteś znaFcom, typ na Benneta był ryzykowny (jak to typy na zdobywców przyłożeń) i nie wszedł.
Ani razu Cię nie zobaczyłem w tym wątku, od kiedy sam zacząłem się tutaj udzielać, a Ty od razu bombardujesz mój typ. Kto zaufał flamer&#39;owi stracił, a kto mnie, to podwoił stawkę.
PS. Jeśli Ty nie stawiałbyś na przegraną Seahawks przed meczem to kiedy? Albo mi się wydaje, albo to jedyna możliwosć by przegrać, to właśnie przed meczem...
Falcons (-7) @2.0 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ben85 55

ben85

Użytkownik
Wczoraj widząc bezradność Shermana to było cos. Bez Thomasa legion of boom padl haha ????

W play offs wygrywają sami gospodarze i faworyci. Mozna poczytać ile to ten cały Vegas stracił itp itd. W stanach największe pieniądze idą na Nfl cala reszta jest dalej. No i dochodzimy do sytuacji w której zostają 2 mecze . Ok 70% betow idzie na Green Bay. Wszyscy mówią ze to taki publiczny underdog. I tu pytanie czemu?. Dallas podobnie jak Atlanta ma sporo opcji w ataku. Wszyscy jednak wierza w magie Rogersa . Nie ma Jordi Nelsona , nie wiem jak z Cobbem. Lacy tez wyleciał a i tak kasa leci dalej . No dobra ja tez wierze ale nie gram dodatniego handi tylko Aaron Rodgers passing yard over 295.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogue 7

rogue

Użytkownik
Dzisiaj całym sercem za GBP. Rodgers &lt;3
edit
Takich jednozdaniowych postów nie lubimy. Tutaj analizujemy mecze, wyrażamy swoje opinie, dyskutujemy. Fajnie, że jest ktoś kolejny w dziale NFL. Dopisz proszę coś od siebie, albo będę musiał kasować takie posty. Gucci Mane
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie znoszę takich ..., którzy zamiast rzeczowych argumentów urządzają sobie wycieczki personalne do mnie... ????
Fakt, futbolem interesuje się od 2 lat, kiedy sam zacząłem grać, a ten sezon jest pierwszym w którym oglądam mecze i śledzę wyniki, czego o Tobie powiedzieć nie można, bo chyba nie widziałeś żadnego meczu Seattle.
Mimo tego, udało mi się zarobić w tym sezonie na NFL.
Z ciekawości sprawdziłem, faktycznie jesteś znaFcom, typ na Benneta był ryzykowny (jak to typy na zdobywców przyłożeń) i nie wszedł.
Ani razu Cię nie zobaczyłem w tym wątku, od kiedy sam zacząłem się tutaj udzielać, a Ty od razu bombardujesz mój typ. Kto zaufał flamer&#39;owi stracił, a kto mnie, to podwoił stawkę.
PS. Jeśli Ty nie stawiałbyś na przegraną Seahawks przed meczem to kiedy? Albo mi się wydaje, albo to jedyna możliwosć by przegrać, to właśnie przed meczem...
Falcons (-7) @2.0 ✅✅✅
Panie daj pan żyć. Traperek napisał jedno zdanie i miał rację, bo albo dyskutujemy merytorycznie albo błaznujemy jak w dziale NBA (tu przywołuje Twój &quot;argument&quot; jak to &quot;Shithawks&quot; wygrywają tylko u siebie przy pomocy sędziów). Po takim czymś trudno nie odnieść wrażenia, że średnio śledzisz NFL, skoro Seattle, klub który z ligowego nic stał się corocznym contenderem. On napisał jedno zdanie, a Ty wysmarowałeś całego posta pastwiąc się nad jego przegraną i podniecając swoim wygranym kuponem. Nie tędy droga. Nie będziemy w tym dziale dyskutować na takim poziomie. Na poziomie tekstów typu &quot;Shithawks&quot;, &quot;bo sędziowie&quot;, &quot;bo jesteś ZNAFFCOM&quot; i jeżdżenia po sobie, bo komuś kto skrytykował typ nie poszło i przegrał. Dajcie sobie na luz i nie róbmy w tym jednym chociaż dziale trzody. I Mr. nie obrażaj się, bo chętnie poczytam opinię każdego, byle to była opinia w miarę rzetelna ????
A wracając już do tematu czyli dzisiejszych meczów. Nieciekawie rozpoczął się ten weekend z NFL... 0/2 w plecy, wliczając grubasa z podwójną stawką. Nigdy nie stawiam na siłę i jak nie widzę nic ciekawego w ofercie to pasuję, ale akurat na najbliższy mecz mam swój typ i widzę w nim szansę na odbicie się. Wahałem się między napisaniem mega długiej analizy, a wstawieniem suchego typu i zdecydowałem, że nie będę powielał swoich argumentów, gdyż o Packers pisałem w tym sezonie już wiele razy. Wszyscy wiedzieliśmy tydzień temu co Rodgers i spółka zrobili z Giants. Z tą samą drużyną, która 2 razy w tym sezonie pokonała Dallas. Aaron Rodgers, mój ulubiony futbolista od lat, jest w mega gazie i być może brak bye-weeku dla Packers w zeszłym tygodniu, pozytywnie odbije się na ich grze dziś. Cowboys odpoczywali, mają mega pakę, ale świat NFL już wręczył im Lombardi Trophy, więc presja na tej drużynie jest przeogromna. Dwie nowe gwiazdy Cowboys czyli Prescott i Elliott są pierwszoroczniakami i praktycznie pierwszy raz będą mierzyć się z presją meczu win or go home w NFL. Spojrzenie siedzącego w budce prasowej Jerrego Jonesa niejednego wyjadacza doprowadziłoby do paniki, a co dopiero tych dwóch rookies To piszę trochę z przymrużeniem oka, ale nie da się zaprzeczyć, że presja na Cowboys jest ogromna. Oni muszą, Packers mogą, bo i tak są skazywani na wyjazd z Arlington z literką L w statystykach.
Jeśli ktoś ma być autorem pierwszego w tych playoffach upsetu to zdecydowanie Green Bay wywalające z turnieju seed nr 1 czyli Dallas Cowboys. Czuję w kościach dobrą grę Packers, którą pokazali tydzień temu. A w takiej sytuacji napięcie na stadionie w Arlington i w budce Jerrego Jonesa będzie rosło z każdą minutą. Póki co playoffy idą po myśli faworytów. Myślę, że jest duża szansa żeby właśnie przy okazji tego meczu statystyka się zmieniła. Go Pack go.

Green Bay Packers @ Dallas Cowboys
Typ: Green Bay Packers +7.5 @ 1.67 - Unibet
Grubas, podwójna stawka.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja pierdziele, ale mecz. Coś co latem będziemy oglądać z odtworzenia jako jeden z klasyków playoffów NFL ???? Nigdy nie należałem do szerokiego grona hejterów Cowboys, ale po tym co przed chwilą się stało mam mega ubaw z Garretta, Jerrego, Elliota i jego cwaniackiego gestu &quot;feed me&quot; i całej rzeszy baranów, którzy nagle stali się die hard fanami Cowboys ???? Na parkingu przed stadionem pewnie piękne ognisko koszulek ????
Packers +7.5 ✅ ✅ ✅
A teraz dla mnie Steelers ML. Drugi upset? Czemu nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betheone 188

betheone

Użytkownik
To co rzucil AR i zlapal bodajze Cook na 3s przed koncem jest nieprawdopodobne, przejdzie do historii. Crosby tez wytrzymal cisnienie po tym time oucie, myslalem ze za drugim razem nie trafi. No i brawa dla Prescotta, rookie dal rade. Kosmiczny mecz.
Teraz Falcons i tu GB moze miec ciezko, bo Ryan bedzie duzo rzucal do receiverow, a 1x1 w obronie nie wyglada za dobrze i Dzej-Dzej moze troche pobiegac. Elliot tez sial dzis spustoszenie, zobaczymy jak to bedzie wygladac z Freemanem.
No ale ten AR w takim gazie... bedzie ciekawie! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mr. 75

mr.

Użytkownik
Trudno o bardziej merytoryczne argumenty niż przykład meczu z Bills (roughing the kicker, którego nie odgwizdano), Pats (nieodgwizdane pass interference w ostatnich akcjach meczu), jak przyjmowali u siebie Falcons to klasycznie nieodgwizdane pass interference. Przegrana z Rams, może i wpadka, bo początek sezonu, ale żeby tak się męczyć z 49ers (2-14 o czymś świadczy), nie daje obrazu drużyny która może walczyć o SB. Większość ludzi, (a przynajmniej takie mam wrażenie, bo sam nie znam się na tenisie, a przeglądam forum), którzy pobierają stąd typy, nie zna nawet zasad tej gry (bo dla przeciętnego Polaka to ,,rugby w ochraniaczach&#39;&#39;). Więc pisanie im o tym, że kurs 3.1 to pomyłka buka, a Seahawks to mistrzowie, to kiepski pomysł.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Jestem kibicem Pats i liczę na 5 tytuł dla BB i TB12 a jeszcze bardziej chcę zobaczyć jak Roger będzie musiał wręczyć TB12 trofeum taka słodka zemsta za rozdmuchaną aferę. Na koniec zwrócił bym jaką znakomitą robotę robi linia ofensywna Packers.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
T.Coleman (ATL) over 40,5 rushing yds @1,85
betsson
Bardzo przyjemna linia. Coleman to co prawda drugi RB Falcons ale gra około 40% ofensywnych snapów w meczu. Jego średnia w zasadniczym, to 4,4 yds na próbę. W postseason, w meczu z SEA miał 57 yds i 5,2 yds na próbę. Szacuję go dzisiaj spokojnie na 10 prób. Muszą biegać, tak aby trzymać Rodgersa na ławce ???? Obrona Packers w postseason pozwala na 5,1 yds na próbę i ponad 104 yds na mecz.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Panowie lekki offtop, wiecie gdzie mozna zobaczyc na necie pierwszy mecz najlepiej w hd?
Jestem w szoku, ze Eleven tego nie daje... :/
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Atlanta potwory, tyle mozliwosci w ataku, ze nie miesci sie w glowie. Na ale majac przeciwko najgorsza obrone ligi to o czym tu mowic. Do tego kilku rookies i second-year players, chyba wykroila sie druzyna na lata. Teraz sobie mysle tez jak GB bez running backa moglo zajsc tak daleko.
Ryan 392yd, prawie kazdy drive to TD, po prostu moc.
 
M 15

modygks

Użytkownik
Halo panowie, 3 dni do finału a tu taka cisza? Zero domysłów analiz pomysłów? Nie wiem czy jest sens pchać się z jakimiś typami na finał. Myślę, że w tym roku będzie jeden z bardziej wyrownanych finałów i ciężko jakoś go ugryzc. Ale chyba nadszedł czas by faworyt wygrał finał ;). Bedzie ciężko bo Atlanta posiada niesamowitą lekkość w ofensywie zobaczymy co z tego wyjdzie w starciu z najlepszą defensywa ligi.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Pamiętacie starcie seattle seahawks denver broncos w 2014 roku?
Też było #1 offense i #1 defense. Rezultat wszyscy znamy. Nie mówię, że tu będzie tak samo, ale mowi się, że mistrzostwa zdobywa się defensywą. No i w 2015 też defensywne zagranie zadecydowało o rozstrzygnięciu, ale wtedy Seattle zdecydowali się, na nagłupsze zagranie w historii SB.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
L.Blount (NE) over 55,5 rushing yds @1,85
L.Blount to score a TD @1,60
L.Blount over 5,5 receiving yds @1,85

betsson
Jak powstrzymać jedną z najlepszych ofensyw lidze? Trzymać ich QB za linią boczną ????
Falcons w tym sezonie przegrali 5 spotkań. Tracili w nich odpowiednio 90/75/81/198/126 yds po ziemi. Obrona ATL pozwalała średnio na 4,5 yds na próbę w zasadniczym. Ta wartość w postseason jeszcze się pogorszyła i wyniosła 5,3 yds. Blount może nie jest demonem prędkości ???? ale spokojnie 15 prób powinno się stać jego udziałem. Przy tych założeniach powinno wystarczyć. Dodatkowo punktował 7 w ostatnich 7 spotkaniach i aż 8 razy w ostatnich 7 meczach w postseason.
Ostatni zakład jest trochę zakładem życzeniowym ???? Brady bardzo rzadko podaje do swojego RB1 ale wystarczy 1 podanie, by Blount zaliczył taką ilość yd ????
 
N 11

newengland

Użytkownik
Pamiętacie starcie seattle seahawks denver broncos w 2014 roku?
Też było #1 offense i #1 defense. Rezultat wszyscy znamy. Nie mówię, że tu będzie tak samo, ale mowi się, że mistrzostwa zdobywa się defensywą. No i w 2015 też defensywne zagranie zadecydowało o rozstrzygnięciu, ale wtedy Seattle zdecydowali się, na nagłupsze zagranie w historii SB.
W przypadku Patriots to ta defensywa jest nr.1 ale tylko w straconych punktach w innych kategoriach już nie jest tak różowo i dlatego Atlanta będzie w stanie się poruszać z piłką przeciwko tej defensywie. Ta defensywa Patriots jest mocno przereklamowana nie patrzcie na statystyki tylko na to z kim grali bo rywali to oni w tym roku nie mieli zbyt wymagających i to właśnie w mediach z Bostonu cały czas było poruszane.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Z telefonu, wiec krotko. Podejrzewam duzo biegania u Pats, zeby trzymac Ryana poza boiskiem, wiec:
Lewis rush attempts over 10.5 1.83
Do tego Brady no int 1.72 i Edelman TD 1.83.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom