>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
B 2K

borek149

Użytkownik
Czy ja wiem, czy to public bet. Fakt, że spadki przed meczem na gospodarzy były. Bynajmniej po takich kursach na dobranoc pobrałem ????
bo poszlo info, źe goście mlodymi będą grać, jednak rzeczywistość okazała się inna i grają pierwszym zespołem więc nie polecam, choć życzę powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
bo poszlo info, źe goście mlodymi będą grać, jednak rzeczywistość okazała się inna i grają pierwszym zespołem więc nie polecam, choć życzę powodzenia

Spoko. Widziałem u BIRJANA z BB tą propozycję, ale faktycznie podane za dnia, więc się nie dziwie, że doszło do takiej sytuacji jak piszesz. Bynajmniej pograne 4fun z uwagi na dzisiejszą bezsenność ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ciekawy meczyk w La Union...czyzby dogryeka zeby uwalic masowke na under?:p 69:69 i minuta do konca

jednak 70:74...ale koncowka komiczna, Obras techiczne faule od tak sobie...i to chyba 2 czy 3 pod rzad.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f35/over-under-atp_open-142339.html#post6294610
Moj typ na dzisiaj ???? . Jesli ma ktos zamiar zagrac ten mecz ze mna to warto teraz zanim do 20 linia spadnie. Chyba ze ktos ma ochote zagrac na live i poczekac az do 175.
Samego typu nie neguję, ale przeczytałem analizę i śmieszy mnie parę rzeczy.
Np. Piszesz że ludzie sugerują się ostatnimi 20-25 meczami, a iloma niby mają się sugerować? Jak w poprzednim sezonie czy jeszcze wcześniej w danym klubie mogli grać inni zawodnicy(mniej/bardziej kreatywni), prowadzić je inni szkoleniowcy (stawiający na ofensywę/defensywę). Moim zdaniem przy graniu overów/underów trzeba sugerować się tym jak dany zespół gra w ostatnim czasie, czy nie ma załamań formy czy wszyscy są zdrowi , a nie historią.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Banes/Mott 2. set @ 2,00 ⛔
Peng 6:2 2. set @ 1,61 ⛔ połamała na 5-2 żeby się odłamać :p
Grunt to dobry początek dnia ;) Później będzie lepiej.
 
D 0

dutra

Gość
Twierdzenie że bukmacherzy biorą pod uwagę tylko średnią statystykę ostatnich meczy po czym swój typ opierać dokładnie na tym samym a już zaznaczanie ciągle jak to się mylą i nie mają pojęcia co robią + dostosowywanie linii tylko do swoich finansów a nie pod aktualne zmiany jak np. skład to po prostu ignorancja. JAK MOŻNA DOGŁĘBNIE ANALIZOWAĆ STATYSTYKĘ KWART W ARKUSZU KALKULACYJNYM.
Wisienką na torcie niech będzie zdanie &quot;oddsmakerzy wystawiaja linie taka jaka ludzie chca grac, a nie taka jaka moze byc&quot;. Aaaaaaaa zresztą szkoda strzępić ryja :cool:
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f35/over-under-atp_open-142339.html#post6294610
Moj typ na dzisiaj ???? . Jesli ma ktos zamiar zagrac ten mecz ze mna to warto teraz zanim do 20 linia spadnie. Chyba ze ktos ma ochote zagrac na live i poczekac az do 175.
Dlaczego nie rozliczasz tych analiz w swoim temacie? Stare mecze opisane i brak edycji ✅ czy ⛔... nie wiadomo czy Ci wchodzą te mecze czy nie ;)
E: już mam, ale nie szybciej byłoby edytować post z ✅ ⛔ żeby był czytelniejszy niż gdzieś włazić na oddsportal?
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Dlaczego nie rozliczasz tych analiz w swoim temacie? Stare mecze opisane i brak edycji ✅ czy ⛔... nie wiadomo czy Ci wchodzą te mecze czy nie ;)

E: już mam, ale nie szybciej byłoby edytować post z ✅ ⛔ żeby był czytelniejszy niż gdzieś włazić na oddsportal?
Przeczytaj pierwszy post w jego temacie, jest napisane &quot;Rozliczanie kuponow bedzie na koncu 10 spotkan. zeby nie cytowac wlasnych postow co typ&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom