>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy Moderator roku 2016

psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki za wszystkie głosy, i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, bo nagród o wiele mniej niż zasługujących na to modów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wygrana Teda jest niczym triumf Rogera w Australii. Klasa sama w sobie. Mimo mocnych, młodych i narzucających nowy styl moderowania konkurentów, arcymistrz jest tylko jeden.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Również, podziękowania za głosy i gratulacje dla zwycięzców! Choć jak pisze psotnick jest więcej osób do wyróżnienia, które mają swój wkład w rozwój.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dziękuję wszystkim za głosy które na mnie oddali. Szczerze? Nie spodziewałem że dostanę jakiekolwiek głosy ???? jestem mile zaskoczony i postaram się kontynuować to co robię. Gratuluję tedowi, należało mu się jak mało komu. Każdy w tym zestawieniu dokłada swoją cegiełkę w rozwój forum i wszystkim należą się podziękowania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gratulacje należą się wszystkim, że ogarniają ten cały bajzel ;). Każdy daje od siebie tutaj jakąś cegiełkę. Trudno oszacować z postronnych użytkowników kto robi najwięcej, a właśnie ta osoba powinna chyba wygrać. Liczenie tabelek, sprzątanie w działach, pilnowanie konkursów itd. Brawa dla wszystkich, dla tych widocznych i dla tych niewidocznych.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oficjalne wyniki:
1. Ted - 33 głosy - 500zł
2. Macko18 - 29 głosy - 300zł
3. Robson United - 18 głosów - 200zł
4. Psotnick - 15 głosów - 100zł
5. Grac45 - 11 głosów - 50zł
Gratulacje dla wszystkich moderatorów i podziękowania dla osób które oddały głosy plus uzasadniły swój wybór.
W przyszłym roku kolejna ankieta i mam nadzieje, że nominowanych osób będzie więcej. Każdy kto chce pomóc w rozwoju forum może zostać moderatorem.
Dane podajemy standardowo na priv.
 
Do góry Bottom