>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Ostatnio dostałem SMS, że mam darmowy zakład na totolotku na 10zł, zagrałem taśmę i kończy mi ją dzisiaj Portugalia w meczu z Islandią. Orientuje się ktoś, czy takie prezenty w formie freebetów w totolotku podlegają jakimś obrotom, jeśli kupon siądzie? nie wiem nawet w jakim regulaminie to sprawdzić, bo tak jak mówię, o freebecie dostałem info smsem, nawet chyba maila żadnego nie było.
edit: pospieszyłem się z postem, nie sądziłem, że totolotek ma teraz taki szybki livechat. jakby ktoś miał taką wątpliwość, to odpowiedź jest - nie trzeba nic obracać, można wypłacić.
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Zarejestrowałem się u nich wczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony. Szybka weryfikacja, przejrzysty wygląd strony, a przede wszystkim przyjazny dla użytkownika support. Obsługa klienta zasługuje na słowa uznania. Działają szybko i nie lekceważą nawet najdrobniejszych problemów klienta.
 
M 0

michalkow

Użytkownik
Może ktoś ma doświadczenie z gry na STS oraz Toto-Mix. Totolotek lepiej czy gorzej?
Grałem na STS&#39;ie, gdzie zgarnąłem bonus (podwojenie wpłaty) - 300zł, wypłaciłem 1000zł (tak się nazbierało) i wpłaciłem 1000zł na totomixa.
1. W STS, są nieco niższe kursy, niż w totolotku (nie zawsze, ale w większości moich zakładów tak było);
2. Promocja na start jest łatwiejsza w totomixie, bo
a) w totomixie jest nieograniczona czasowo;
b) u obu buków masz dwa konta środków: pierwsze tych wpłaconych, drugie bonusowych, ale w STS&#39;ie musisz wykonać wymagany obrót środków bonusowych, po wymaganym kursie (chyba x3 otrzymanego bonusu po minimalnym kursie 3.1) i dopiero wtedy środki są przekazywane do głównej puli kasy. W totomixie też są dwa konta ale jeśli z środków bonusowych wygrasz kupon, od razu wygrana jest księgowana na koncie głównym (ale kupon musi mieć minimalny łączny kurs 3.6, przy przynajmniej 3 zdarzeniach). Dla mnie korzystniejszy jest wariant jaki proponuje Totomix.
3. W STSie z moją wypłatą nie było problemu, w Totomixie nie wiem. Mam nadzieję że wypłata będzie i że też nie będzie problemów.
4. Wydaje mi się że oferta zakładów live jest bardziej ograniczona w Totomixie niż w STSie, ale bardzo rzadko gram live, więc się mogę mylić.
5. Ogólnie wydaje mi się że STS ma nieco bogatszą ofertę, w nie tyle co na same zdarzenia, a samą mnogość zakładów przy danym zdarzeniu. Jedak ja gram dość monotonie, więc również mogę być w błędzie.

Ogólnie na chwilę obecną poleciłbym Totomix. Jednak należy pamiętać że to sts jest największym bukiem w Polsce, co pewnie za tym idzie najbezpieczniejszym (bo wypłacalnym). Co do Totomixa nie jest mały i myślę że też jest wypłacalny, ale nie można go łączyć z totalizatorem-LOTTO (który kiedyś był właścicielem, a teraz już nie jest).

Jeśli masz jakieś pytania to radzę zadzwonić na infolinię totomixa (bo mają coś takiego).
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ogólnie na chwilę obecną poleciłbym Totomix. Jednak należy pamiętać że to sts jest największym bukiem w Polsce, co pewnie za tym idzie najbezpieczniejszym (bo wypłacalnym). Co do Totomixa nie jest mały i myślę że też jest wypłacalny, ale nie można go łączyć z totalizatorem-LOTTO (który kiedyś był właścicielem, a teraz już nie jest).
wszystkie legalnie działające w Polsce firmy (obecnie jest ich 7) są tak samo wypłacalne, w wielkim skrócie niejako gwarantuje to ustawodawca czyli Rząd RP ;)
 
M 0

michalkow

Użytkownik
wszystkie legalnie działające w Polsce firmy (obecnie jest ich 7) są tak samo wypłacalne, w wielkim skrócie niejako gwarantuje to ustawodawca czyli Rząd RP ;)
Nic na ten temat nie wiem, żeby RP w pełni zabezpieczał wypłacalność bukmacherów. Wiem tylko, że każdy bukmacher, aby uzyskać zezwolenie na tego typu działalność musiał wpłacić po 480 000 zł, ta poczet takiego zabezpieczenia. Jednak nie słyszałem na jakich zasadach i do jakiej kwoty będą wypłacane z tego zabezpieczenia środki. Jeśli w 100% bez górnego limitu, to znaczyłoby że zakłady wzajemne w sieci są lepiej zabezpieczone niż banki, co wydaje się trochę nie realne.
Dlatego też sądzę, że renoma, skala i inne czynniki które składałyby się na wypłacalność mają znaczenie, jeśli chciałbyś spróbować pograć nieco większym kapitałem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nic na ten temat nie wiem, żeby RP w pełni zabezpieczał wypłacalność bukmacherów.
No tak, ale jeśli wygrasz sporą sumę pieniędzy i Ci bukmacher nie wypłaci, idziesz do sądu i masz sprawę wygraną. Podobnie jak teraz może i zrobił to użytkownik forum z STSem, zobacz sobie w dziale STS, jaki gość kupon wygrał (ponad 20 tys. bodajże) i mu nie chce STS wypłacić, bo podejrzewają, że mecz ustawiony czy coś - jakby to miało mieć jakiekolwiek znaczenie już po przyjęciu zakładu :cool: Gość się zdenerwował i poszedł do sądu i ma pewną wygraną sprawę, bo przecież legalnie zagrał, zapłacił podatek obrotowy w wysokości 12% stawiając ten zakład i wygrał.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
A było juz prawie jak w Europie. Troche pograłem w toto i iforbecie korzystając z 12% ulgi, i czasami można było coś złapać w pełni konkurencyjnego do zagranicznych buków. Teraz oba zeszły do 6% , pewnie kwestią czasu bedzie pełen podatek. Tym bardziej szkoda że ustawa wciąż wygląda jak wygląda
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
możesz wyjaśnić o co chodzi? dla mnie i tak wygrywa forbet bo mogę grać z komputera a nie z beznadziejnej aplikacji która się co chwilę zawiesza..
też tego nie rozumie ale plusem było to że w Toto mogłeś zagrać kurs np 1,06 a w Forbet 1,12 minimalny kurs a co do aplikacji to grając u nich przez pewien czas ani razu mi się nic nie wieszało....
ale fakt z komputera na pewno lepiej grać przeglądać ofertę itd.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
A mnie ostatnio miło zaskoczyli. W Totolotku nie zagrałem żadnego kuponu od dłuższego czasu. Wczoraj przysłali mi maila z promocją &quot;Wróć do nas&quot;, czy coś w tym stylu. Należy wpłacić depozyt, raz go obrócić i otrzymuje się bonus 50% od depozytu do 300 zł (który też należy 1-krotnie obrócić).
Porównując do ostatniej szalonej promocji Fortuny, która dała podobny bonus, ale do 10 zł, to spory plus dla Totków.
 
Do góry Bottom