>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

E 0

emcowy

Użytkownik
Okej, ostatecznie udało mi się rozwiązać mój problem z bwinem.

Po paru dniach oczekiwania na odpowiedź, dostałem wreszcie maila z międzynarodowego supportu (polski oczywiście mnie olał). Odpisali mi, zasłaniając się regulaminem, który zaakceptowałem, że mają prawo zablokować wypłatę i co nam pan zrobi? Faktycznie, jest to prawda, ale zagranie słabe. Od tej pory odpisywali mi błyskawicznie, poprosili o wypłatę przez konto bankowe. Niezbyt mi taka opcja leży z wiadomych względów, więc trochę się pospieraliśmy, ja prosiłem o odblokowanie skrilla, oni byli nieugięci. Okej, ostatecznie kwota jaką mam do wypłaty nie jest ogromna, więc stwierdziłem że odpuszczam i wypłacam już na to konto. Lepiej mieć swoje pieniądze niż nie mieć ???? .

O dziwo, moja prośba o wypłatę została zaakceptowana niemal natychmiast (a wiadomo, że u nich czasem się na to czeka 3 dni), więc już tylko w kwestii banku leży, kiedy uda się przelew zrealizować.

Sekundę po tym, jak przyszedł mi mail o zaakceptowaniu płatności... dostałem maila z polskiego supportu ( ???? ), że są bardzo szczęśliwi o możliwości poinformowania mnie, że mogę już wypłacać przez skrilla.

Okej, nie wiem o co im chodziło, tak jak wspomniałem, uważam że to było bardzo słabe z ich strony, ale na szczęście skończyło się dobrze.
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Mam pytsnie. Jak wyplacic 1900zl z bet365. Skrillem chyba nie moge bo wplata byla z konta bankowego. Wiec jak rozlozyc zeby sie nie orzyjebali w banku? Np. 3przelewy od razu czy np 3przelewy ale 1 w msc? Pomocy kumple ;/
Nie sugeruj się do konca moją opinią, ale z tego co rozmawialem o tym sporo swego czasu na czacie bwina (jak jeszcze istnial ;) ze kwoty rzedu 2tys, do 2,5tys nie robia problemu. Na twoim miejscu bym podzielil zamiast wyplacac calosc jak juz nie chcesz ryzykowac (swoja droga skarbowka ma 5lat zeby sie o takie rzeczy dopierdolic wiec warto o to dbac) ale jesli juz masz dzielic i wyplacac ratami, to nie lepiej wyplacic 500zl na konto bankowe po to tylko zeby wplacic 100zl na skrilla a potem bedziesz mogl wyplacic na skrilla normalnie? Potrwa to krocej, a nie bedziesz miec potem gdzies cisnienia z tylu glowy. Swoją drogą, jestem tu nowy, ale mysle z jest gdzies oddzielny temat od takich rzeczy na forum. warto zebys poszukal.

Pozdrawiam!
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Oczywisscie w ramach sprostowania, mialem na mysli, zebys wplacil na bet365 poprzez skrilla, po to bys mogl potem z niego skorzystac, moc na niego wyplacic zamiast bezposrednio na konto bankowe.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam pytsnie. Jak wyplacic 1900zl z bet365. Skrillem chyba nie moge bo wplata byla z konta bankowego. Wiec jak rozlozyc zeby sie nie orzyjebali w banku? Np. 3przelewy od razu czy np 3przelewy ale 1 w msc? Pomocy kumple ;/
Możesz wpłacić jakąś drobniejszą sumę przez skrilla i postawić na jakiś zakład, po czym spróbować wypłacić całość właśnie na skrilla. Niby jest gdzieś powiedziane, że proporcja kwoty, którą można wypłacić danym sposobem jest określana w zależności od kwoty wpłaconej daną metodą, ale wydaje mi się, że już przechodziło wypłacanie całości jednym sposobem i to tym, którym doładowywało się konto tylko jakąś drobną sumą.
 
glodny-119195 0

glodny-119195

Użytkownik
Mam bwin premium i mi zawsze odpisywali w ciągu doby, a nawet czasem w ciągu 1 godziny. Może dlatego że mam już kilka lat tam konto i do tej pory nie miałem spięć. I to przyzwyczajenie do ich grafiki itd.
Niestety oferta bwin nie jest zbyt atrakcyjna. Ktos poleci coś na przyszłość?
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Mnie wkurza, że bwin całkowicie olał żużel. Kiedyś można było każdy bieg GP obstawiać w systemie live, a obecnie czasem nawet nie ma już kursów na ekstraligę... Ludzie wygrywali, to im się przestało opłacać... Ale jak jesteś duży to możesz więcej...
 
M 0

myseslaw

Użytkownik
Czy to normalne, że zlecona we wtorek wypłata na skrilla do tej pory nie pojawiła się na moim koncie? Cały czas jest &quot;Z naszych danych wynika, że poniższe żądanie/a wypłat(y) wciąż oczekuje/ą na realizację.&quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy to normalne, że zlecona we wtorek wypłata na skrilla do tej pory nie pojawiła się na moim koncie? Cały czas jest &quot;Z naszych danych wynika, że poniższe żądanie/a wypłat(y) wciąż oczekuje/ą na realizację.&quot;
Problem w Bwin jest od kilku miesięcy warto czytać opinię na temat danego bukmachera przed chęcią wpłaty do niego, zawsze to dodatkowa odpowiedź. Niestety w przypadku Bwin bukmacher rozmienia się na &#39;&#39;drobne&#39;&#39; kiedyś jeden z najlepszych dziś typowy średniak.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wypłata doszła po 5 dniach (roboczych), kilka razy się dopominałem w międzyczasie na polskim i angielskim live chat, dziś kolejna wypłata - prawie dwa razy większa niż ostatnio, zobaczymy tym razem ile to potrwa
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
kolejne powinny juz isc w ciagu 24h - tez troche czekalem na pierwsza wyplate po dluzszej przerwie od grania u nich, teraz przewaznie mniej niz doba i kasa wyplacona.
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
wypłacaliscie od nich na niach kase? u mnie non stop przy wejsciu w wyplaty jest informacja ze musze wyslac dokumenty, wyslalem je kilka razy na czacie i mailowo mam potwierdzenie ze konto jest full zweryfikowane, ciagle twierdzą, że to blad techniczny i dotyczy wszystkich uzytkowników, czy tylko mi zablokowali wypłaty i scieme wala? tak jest od 3 dni i mowia ze nic nie moga zrobic, gdzie dalej z tym uderzyć?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Co za paranoja. Na realizację wypłaty trzeba czekać 24 - 72 h + do tego czas na wykonanie przelewu przez bank... Dlaczego tyle to trwa? Zakładałam konto z 3 lata temu, zweryfikowałam ale przeniosłam się do całorocznego. Każda wypłata tyle trwa, czy tylko pierwsza?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mają zapis:
Czas wypłaty: Od 2 do 4 dni roboczych, po przetworzeniu transakcji.
Sama operacja trwa do 48h, czyli do tego czasu kasa pojawi się na koncie.
 
A 45

as1996

Użytkownik
No właśnie od 2-4 dni roboczych, po przetworzeniu transakcji, a przetworzenie transakcji od 24-72 godzin. Kupa czasu łącznie, co by nie mówić...

Orientujesz się może, czy zostaną na rynku dla Polaków po 1.04 ?
 
Do góry Bottom