>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ostatnio nos w Australii zaczął mnie zawodzić, dziś sobie odpuściłem granie, a co na jutro? Czasu mam bardzo niewiele więc bez analizy dziś. Na sucho co zagram:
CCM - Perth 2 @ 1,93 ⛔ 2:0
Roar - WSW 1 @ 2,22 ✅ 2:1
betano
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No to pierwsza połowa za nami. Jedyna którą dziś obejrzę niestety. Mecz nawet ciekawy, pomimo wyniku 0:0. CCM na początku było groźne ale w końcówce to już Perth marnował na potęgę. Najpierw Taggart jakimś cudem nie trafił w piłkę na 3 metrze, a tuż przed przerwą setkę zmarnował Keogh. Jestem optymistą i wierzę że Perth w końcu wciśnie. Brak O`Donovana widoczny u gospodarzy. Jedynie ten młody Buhagiar i doświadczone Ferreira coś wnoszą do gry. Powodzenia!
 
K 5

kkkaban

Użytkownik
If you don&#39;t hit the target, you&#39;re never gonna score - idealnie podsumowuje pierwszą połowę.

Szanse były ale dramatyczna forma napastników Glory
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
I ch*** CCM 1-0. Ja pitole...
2-0, Perth zostało w szatni. Matoły. Nieźle się weekend zaczyna. Spadam stąd. Będę popołudniu. Nie musicie tęsknić ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I ch*** CCM 1-0. Ja pitole...
2-0, Perth zostało w szatni. Matoły. Nieźle się weekend zaczyna. Spadam stąd. Będę popołudniu. Nie musicie tęsknić ????
Będziemy ???? nie rób jaj prezezo, to nie czas na manewr kapitana Schettino ????
Australia Cię potrzebuje!
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
@Prezezo.. nie przesadzaj.. raz na wozie raz pod wozem, co Cię nie zabije to Cię wzmocni.... trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. W końcu jest jakiś cel -odrobić ten minus :|
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:
&quot;Nadzieją h2h bo u siebie bilans z Perth wygląda tak: 14-3-1. Pytanie: czy to wystarczy aby się z tego gó..na wygrzebać?&quot; Wystarczyło ????
&quot;wszystko wskazuje za zwycięstwem gości (oprócz h2h ) można jednak zaryzykować, że gospodarze nie poddadzą się bez walki i honorową bramkę strzelą (choćby d..ą)&quot; Nawet du..y nie było potrzeba ????
&quot;Sam jestem ciekawy tego meczu i obym mógł go śledzić live , bo mam nadzieję, że gra na x, czy under żadnemu z zespołów nic dobrego nie przyniesie o czym doskonale wiedzą.&quot;
Założenie częściowo błędne bo Marynarzom under przyniósł 3 punkty, a mi stratę małej stawki i drobnych na live (dałem jeszcze bts na live czacie) ????
Dzisiaj minus, ale jakby 3 dzień Australia &quot;żarła&quot; to by mi pewnie palma odbiła, a tak to &quot;ora et labora&quot; ????
PS Jutro Adelaida &quot;musi&quot;, po dzisiejszym meczu spadła na ostatnie miejsce w tabeli ????
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
to już na jutro coś dodam:
CCM - Perth Perth ov 1,5 - @1,61
Brisbane Roar - WSW x2 - @1,66
⛔⛔
oba typy na minus - słabo ta sobota wyszła..... dobrze chociaż że gol po 75&#39;... coś się tam dało zmniejszyć straty.
W zeszłym tygodniu sobota też chyba jakoś tak słabo poszła, ale potem było lepiej.
Na jutro mam tylko jeden pomysł i nie jest on super odkrywczy... daje za radą forum Adelaydę. ⛔
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
No to zacząłem weekend ⛔⛔⛔ ;) Szczerze mówiąc to wydawało mi się, że moje typy na wynik HT i FT oba wejdą jak w masło a tu taki zonk ???? Meczu nie oglądałem, ale z tego co tu czytam to chyba lepiej, bo jeżeli Perth do przerwy faktycznie zmarnowali kilka setek to pewnie bym już w szpitalu leżał, zwłaszcza, że wczoraj w Eerste Divisie o zawał przyprawił mnie Helmond Sport, który miałem w taśmie. Jak to powiedział Majekx &quot;raz na wozie, raz pod wozem&quot;, ostatnie 2 dni Australia dała zarobic, do tego taśma z Europy weszła i było pięknie zielono, a dziś Australia troszkę postanowiła odebrać... bywa ;) Teraz będę składał tasiemkę na dzisiaj i jakieś dubelki, a później zastanowię się nad jutrzejszym dniem w Adelaidzie.
Pozdrawiam.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja się przecież nie obraziłem na Australię. Po prostu z chaty wyjść musiałem ???? Stałsię cud. Roar w ostatniej akcji strzelili i dramatu nie ma ????
I jeszcze jedno. O 17:00 gra Tunezja. Wiem, że to nie ten dział, ale Australofanom polecam osobno. Oni wygrają ten PNA. Dziś zmiotą Burkinę Faso w pył. Zobaczycie ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Meczu nie oglądałem, ale z tego co tu czytam to chyba lepiej, bo jeżeli Perth do przerwy faktycznie zmarnowali kilka setek to pewnie bym ju
2-1 to powinno być z palcem w du..ie
Wchodzę prezezo w Tunezję.
Dzięki chłopaki za współpracę, jutro kibicuję Adelaidzie ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro dokończenie kolejki na Coopers Stadium
Adelaide United - Wellington Phoenix
Wiele o tym meczu już się pisało dlatego też w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze fakty.
W środę rozwiązano kontrakt z Sergi Guardiolą, podstawowym, ale notorycznie zawodzącym, napastniku gospodarzy. Pupilek trenera Gui Amora został ostatecznie pogoniony z klubu. Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja która pozwoli oczyścić trochę atmosferę w drużynie. Fakt jest taki, że jego notoryczne wystawianie w składzie na pewno nie wpływało dobrze na resztę drużyny. Mówi się o dwóch transferach które na dniach mają się dokonać w Adelaidzie. Zwolniły się dwa miejsca dla obcokrajowców i warto te miejsca zapełnić. Podstawowy defensor Włoch Iacobo La Rocca dostał obywatelstwo Australijskie. A jeżeli się mówi o wzmocnieniach jeszcze teraz, to znaczy, że sezon nie został jeszcze totalnie przegrany. Pościg za czołową szóstką Adelaide ma jeszcze zamiar wytoczyć.
Z drugiej strony Wellington, który jak gra - każdy widzi. Niby potencjał jest, ale za każdym razem jak się wydaje, że to już teraz, że już zaczęło się dobre granie z przodu to przychodzi taki mecz jak ten przeciwko Brisbane ostatnio gdzie była totalna padaka. Do tego jutro nie zagra podstawowy defensor Rossi (zawieszony za kartki). To też może być spory problem dla Phoenix. Dodatkowo na ich korzyść na pewno nie działa wyjazdowa forma drużyny, która generalnie bierze w klapy od kogo popadnie.
Ostatni mecz tych dwóch ekip Adelaide wygrała u siebie 2:0 w połowie grudnia. Po tym meczu doszło do zmiany trenera w Wellington. Zmiany która wydawała się korzystna, ale ostatnio gra Wellington znów przyhamowała.
Zaskakują mnie prognozy ekspertów którzy wieszczą tutaj wygraną gości. Zupełnie się z nimi nie zgadzam. Jutro Adelaide to bierze.
Adelaide United - Wellington Phoenix 1 @ 2,02 ⛔⛔ 2:2
Za drobne spróbuję także z handicapem -1,5 @ 3,75
betano
Edit: Tak to jest jak się ufa ostatniej drużynie w tabeli...
Kick off już o 07:00!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Prezezo to jest nas już trochę na gospodarzy. Trochę zaczynam się obawiać remisu ale nie pękamy.
Coś Tunezja cieniuje z wynikiem niestety.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tunezja się skompromitowała. Jednak Afrykańce to nieobliczalna społeczność. Totalną kichę zagrali.
To wpisuje się w moją koncepcję, że zespoły &quot;arabskie&quot; (może za wyjątkiem Egiptu) kiedy przychodzi im grać w &quot;sercu czarnego lądu&quot; to wymiękają. Przypuszczam jak by turniej był u nich to stanęli by na głowie żeby grać na 200%. Ale nic to ???? Jutro Australia ???? Chociaż w moim przypadku tylko za &quot;dukata&quot;. Moja dyscyplina finansowa w tym sezonie A-league jest niebywała w porównaniu do poprzednich lat. Średnią stawkę użyję chyba w decydujących momentach sezonu zasadniczego i play - offach oczywiście ???? Pozdrawiam i do jutra
 
Do góry Bottom