>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer/Znawca roku 2016

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dziękuję bardzo za nominacje, nie spodziewałem się zupełnie, ponieważ dopiero od końcówki października udzielam sie tutaj na forum. Niemniej jednak mój głos idzie na Macko18, za całokształt, ma wszystko czego potrzebuje znakomity typer: zdyscyplinowanie, chłodną głowę, dobrze dobiera stawki, nie gra na siłę, ma żelazne zasady i każdy typ popiera rzetelną analizą. Jak dla mnie pełna profeska w swojej dziedzinie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Powiem szczerze że nie którzy dobrzy typerzy trochę swoje statystyki naciągają i nie do końca piszą prawdę .. zamykanie zakładów , granie live , edytowanie postów w czasie spotkania itp gdzie trzeba im poprostu wierzyć na słowo że zamknęli zakład przegrany przed zakończeniem lub że skontrowali coś na live i mimo przegranego typu dopisują sobie plusy ... Mój głos w tym roku wędruje na Edi8 . Nie wiem skąd ten człowiek ma tak dużą wiedzę na temat swiata bukmacherki ale czasami mam wrażenie że to właśnie on ja wymyślił ..
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Macko18 jak dla mnie najlepszy typer jakiego znam, poznałem go na forum facebookowym gdzie także niszczył buka skutecznością. Gość wie co to przemyślane typy i że porażka jest wpisana w tą grę, nigdy nie próbował się odbijać na siłę, grać progresją czy innych takich zabiegów. Yield mówi sam za siebie.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Bardzo monotematycznie się zrobiło, śmiem twierdzić że zwycięzcę tego głosowania już znamy. I chociaż nie zawsze posty Macieja są świeże i z polotem (over maxów Whitlocka w jego postach można obstawiać w ciemno:razz ???? to rzeczywiście jest to pomocny użytkownik, na PW odpowiada bardzo sprawnie, a i typy są sensowne i przede wszystkim zwycięskie.
Ja jednak pochylę się nad osobą, którą szanuję bardzo za wykonywaną robotę, bo dzięki niemu zainteresowałem się nieco niszowymi dziedzinami bukmacherki, a miniony rok był bardzo owocny dzięki niemu. Mowa o enrico, który formalnie jest ekspertem od działu lekkoatletycznego. Z pewnością jego zasługi w tej materii były także spore, ale mój respekt (podobnie jak mod abrexas) zebrał dzięki konkursowi transmitowanemu rokrocznie przez telewizję publiczną w maju. Liczę, że w wykonaniu całego działu tegoroczna edycja będzie równie udana jak poprzednie, a jestem wręcz przekonany co do tego, że w wykonaniu enrico właśnie taka będzie i to na niego oddałem swój głos.

PS. Ramsey dostał już tajskie obywatelstwo, że w głosowaniu na moda nie figuruje? :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
PS. Ramsey dostał już tajskie obywatelstwo, że w głosowaniu na moda nie figuruje?
Na to wychodzi ;) I patrząc po postach i głosach, to po odejściu jednego dominatora w corocznym głosowaniu (jakim był Ramzi), nadchodzi następny w osobie Macko.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Edi8
&quot; Stary... jesteś prze***jem.
Pozytywna wizytówka forum, kopalnia wiedzy i sądząc po postach, że też dobry człowiek.&quot;
Podziwiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z tel


Valverde fachowe rzeczowe analizy, b.czesto trafione,widac ze sledzi to co gra, liga wloska szczegolnie
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dla mnie Pan Loki. Myślę, że niedoceniany a świetne typy z siatkówki. Namiętnie śledzę i gram z pozytywnymi skutkami. Pozdrawiam
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki za wszystkie głosy, tu się akurat nie spodziewałem żadnych, i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, ale i nominowanych.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jestem zdziwiony frekwencją. Na 8532 aktywnych użytkowników, tylko 241 głosujących... przy wyborze moderatora jeszcze gorzej.
Wiem, że to nie wybory na prezydenta, ale tutaj nie było nawet 3%.
Proponuję przy następnych tego typu głosowaniach, o zwiększenie zainteresowania wśród userów. Info na głównej stronie, losowanie freebeta z grona głosujących itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jestem zdziwiony frekwencją. Na 8532 aktywnych użytkowników, tylko 241 głosujących... przy wyborze moderatora jeszcze gorzej.
Wiem, że to nie wybory na prezydenta, ale tutaj nie było nawet 3%.
Proponuję przy następnych tego typu głosowaniach, o zwiększenie zainteresowania wśród userów. Info na głównej stronie, losowanie freebeta z grona głosujących itp.
Nie każdy chce głosować, nikogo nie zmusisz chyba że zrobisz faktycznie loterię tylko jaki to ma sens ? ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pragnę tą drogą serdecznie podziękować zarówno za samo mianowanie mnie i ku memu zaskoczeniu oddanie na mnie aż 29 czyli ~12% wszystkich głosów.
Zgodnie z regulaminem, za zajęcie 2. miejsca przewidziana jest nagroda w wysokości 300zł - a w związku z tym, że bukmacherka jest moim hobby i udzielając z tego zakresu porad, wyjaśnień i pomocy innym użytkownikom nie mogę w związku ze swoimi zasadami na tym zyskiwać (bo to nie jest gra) to proszę Administrację o przeznaczenie tej kwoty 300zł na wygrane w zorganizowanym w dogodnym czasie jednodniowym szybkim konkursie na najwyższe AKO ze zdarzeń w wybranym dniu, z nagrodami wg stopniowania:
1. miejsce 150zł
2. miejsce 90zł
3. miejsce 60zł
choć oczywiście ta kwota 300zł nie musi stanowić całej puli na nagrody, gdy Administracja zaakceptuje moją propozycję takiego konkursu i znajdzie ew. sponsora nagród.
Raz jeszcze serdecznie dziękuję i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jestem zdziwiony frekwencją. Na 8532 aktywnych użytkowników, tylko 241 głosujących... przy wyborze moderatora jeszcze gorzej.
Wiem, że to nie wybory na prezydenta, ale tutaj nie było nawet 3%.
Proponuję przy następnych tego typu głosowaniach, o zwiększenie zainteresowania wśród userów. Info na głównej stronie, losowanie freebeta z grona głosujących itp.
Trzeba przyznać Ci tutaj słuszną rację. Z całym szacunkiem do forum bukmacherskiego to uważam, że zdziadziało mocno. Pozostało chyba tylko kółko starej gwardii, nowych dobrych typerów czyli to co najbardziej przyciąga ludzi wręcz nie ma (na palcach jednej ręki można ich policzyć z pośród prawie 150 000 zarejestrowanych użytkowników), albo pojawiają się sporadycznie na chwile. Wolą siedzieć u konkurencji czy na portalach stworzonych do typowania.
Konkurs na typera ROKU, a w nim są osoby którym udało się nawet tylko 2 miesiące dobrze potypować. Trochę to mało poważne, może jakieś zasady typu np. 9 miesięcy minimum prowadzenie tematu czy coś, albo chociaż jakieś analizy. Z całym szacunkiem do jednego z typerów roku, ale jak ktoś w jeden miesiąc potrafi przegrać prawie cały wygenerowany zysk lub gra taśmy z 10 czy więcej zdarzeniami na odbicie to coś mi tu nie gra.
Co prawda to Wasze forum, Wasze zasady, ale w kolejnych latach można by to było bardziej ogarnąć i &quot;sprofesjonalizować&quot;. Bo sama idea jest fajna, słuszna, ale jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. ;)
Żeby nie było to gratuluję wszystkim wygranym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Szkoda, że już po głosach, ale mój głos by poszedł w stronę Psotnicka.
Czy tam nawet Teda, albo Pestki. I nawet Ediego ;) Szeryfa forum. Reszta to układziki forumkowe ;) wiec nie mam zdania.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oficjalne wyniki:
1 miejsce: Macko18- 59
2 miejsce: edi8 - 29
3 miejsce: Gucci Mane - 22
4 miejsce: psotnick - 14
4 miejsce: rogerfede93 - 14
Gratulacje dla wszystkich nominowanych, a zwłaszcza dla TOP5. W przyszłym roku ponownie odbędą się ankiety, więc zachęcamy do dalszej aktywności.
User @Pan Szlachcic został zdyskwalifikowany za multikonto oraz inne okoliczności. &quot;Głęboko niemoralne&quot; byłoby przyznanie mu nagrody.
Dane do przelewów podawajcie mi na PW.
Pozdrawiam
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
@Pan Szlachcic out
bo co &quot;obcy&quot; by wygrał ? Multikonto to co w innym dziale te same typy z innymi opcjami wyników podawał? czy jak może należą się nam jakieś wiekszę wyjaśnienia, siedze w temacie @PanaSzlachcica praktycznie od samego jego istnienia (tematu) i jakoś wałków nie widziałem a bardzo dobre typowanie i czasami mała zarozumiałość, ale ile hejterów się poprzewineło to żal
Gratulacje dla @ Macko18
 
Do góry Bottom