>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prosto do celu

S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
17#
Newcastle vs birmingham under 2.5 2.04
Stawka 5zl⛔⛔
18#
Alba Berlin vs cedetiva over 83.5 pierwsza połowa 1.9
Stawka 5zł⛔⛔
Typów jest dużo bo tak jak mowilem nie jest to gra na poważnie a gra dla spróbowania siebie i swojej skuteczności z typów zarówno analizowanych przez siebie jak i innych forumowiczow
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nie mam czasu jednak bawic sie w mikrostawki wiec zawezam typowanie podaje kilka typow dziennie max stawka 1-10j.
Pozdrawiam
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
1#
Dmitrov (-1,5) vs Goffin 1 2,07 1xbet 5j.✅✅
Dima przejezdza sie po rywalach jak chce, pokonal w tym sezonie m.in Raonica czy Nishikoriego , to wg mnie obecnie najlepszy tenisista na swiecie. Zwykle w tym turnieju szukalem ciekawych dogow ale nie tym razem. Poza tym grali ze soba w tamtym roku i wygral Dima mimo ze byl zawodnikiem o 2 klasy gorszym niz teraz. Goffinowi ten styl nie bedzie pasowal. Goffin to dla mnie solidny rzemieslnik ktory pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
2# Zverev vs Federer(-7) 1 2,07 1xbet 5j⛔⛔
Nie ma co duzo gadac, Zverew odprawil Murraya, Federer po kontuzji juz nie te lata kursy przesadzone(zagrane wczoraj wieczorem wiec nie gwarantuje ze jest jeszcze ten kurs)
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
3# Nadal vs Raonic 2 2,28 1xbet 4j
W rankingu ATP Raonic wyzej, poprzedni sezon jego najlepszy w karierze, w tym sezonie juz grali ze sobą i wygral Raonic, ogladalem tez ich poprzednie mecze i wydaje mi sie ze Raonic jest na chwile obecna lepiej dysponowany, po tym kursie biore bo 50/50 to jest conajmniej co mozna tu zobaczyc
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
4# Real vs Celta Under 3 2,16 1xBet 4j.
Celta na poczatku postawi autobus, real ostatnio w ofensywie nie zachwyca, 3 bramki to zwrot wiec zeby zaklad byl przegrany musi pasc 4 a to jednak dosc duzo
 
Do góry Bottom