>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jakiś czas temu było napisane że Supoort Bwin zdecydowanie obniżył loty, Nie mam pojęcia dlaczego userzy nie robią sobie rozeznania przed wejściem do jakiegoś bukmachera.
 
threelions 0

threelions

Użytkownik
Do niedawna miałem z nimi taki problem że uparli się że ktoś założył konto na moje dane. Dodam że moje imie i nazwisko jest dośc popularne więc to jeszcze mógłbym zrozumieć. Rzecz w tym że otrzymali ode mnie skany miejsca zamieszkania, rachunków itp i nawet na tej podstawie blokowali mi dostęp do konta. Ostatnio udało się to wreszcie wyjaśnić i narazie jest ok-zobaczymy na jak długo. Co do oferty jest OK, co do kursów jest raczej słabo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
WIe ktoś może czy jeśli mam walute w euro to mozna jakos to zmienić na PLN?
Pisz do nich. U innych buków da się to ugadać z supportem. Weź tylko pod uwagę fakt, że jeżeli masz pieniądze na koncie, to mogą pobrać prowizję za przewalutowanie, więc najlepiej wystosować taką proźbę mając zerowy stan konta.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Nie mam nic na koncie. Tez mi się tak wydaję ze powinni mi zmienić walutę ale myślałem ze może ktoś juz mial taki przypadek ze mu zmienili i sie wypowie an ten temat
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie mam nic na koncie. Tez mi się tak wydaję ze powinni mi zmienić walutę ale myślałem ze może ktoś juz mial taki przypadek ze mu zmienili i sie wypowie an ten temat
Napisz do supportu bez problemu zmieniają, wystarczy tylko krótka rozmowa.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Wlasnie mi odpisali ze trzeba zamknac konto i nwe zalozyc ja pierdziele jaka amatorka co to za problem zmienic walute na koncie;/
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
korzystal ktos u nic z opcji cash out? jak to wypada w porownaniu z innymi firmami?
z gory dzieki za info
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
siema
korzystal ktos u nic z opcji cash out? jak to wypada w porownaniu z innymi firmami?
z gory dzieki za info
Korzystałem, nie polecam, jak dla mnie bet365 bezkonkurencyjny
bwin opóźnia cash-out oczywiście na swoją korzyść
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 99

domcab

Użytkownik
Hej, o co chodzi z limitami na tym buku?

Rejestruje się, wpłacam kasę, robię swój PIERWSZY zakład, chce postawić 200zł na dany mecz i wyskakuje informacja że max jaki mogę dać to 107zł :-|
 
Do góry Bottom