>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Jak zatwierdzi kupon, przed postawieniem kuponu nie pokazuje możliwej wygranej trzeba samemu liczyć mnożąc kurs x stawkę.

Nie ma możliwości podglądu kuponu.
Pokazuje możliwą wygraną. Wystarczy wybrać przy akumulatorze, który stawiasz klknąć w ten zakład. Jak powiedzmy dajesz 3 wydarzenia i grasz z tego trebel, to można kliknąć w ten napis trebel, gdzie otwiera ci się okienko z możliwą wygraną
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
dałem taśmę z AO 11 spotkań trafiłem wszystkie ale dodałem 1 mecz z piłki nożnej bo nigdzie nie jest napisane w regulaminie ze nie można łączyć a oni mi na czacie piszą teraz ze mój zakład się nie kwalifikuje do tego bonusu, chociaż nie znalazłem nigdzie informacji ze nie można łączyć tenis+inne zdarzenia, w regulaminie jest napisane tylko, że zakład powinien zawierać mecze z AO, miał ktoś podobny problem?
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Tak, bet po ostatnich aktualizacjach i skończeniu z flashem często ma takie błędy i pomyłki.

@dynioglowy: w becie konto zaczyna się od limitu podstawowego (wygrana +/- 1200 na azjanie przy ligach typu 3 norweska w piłkę, jakieś azjatyckie niższe; przy ligach typu nba zysk oczywiście kilkunastokrotnie wyższy)) . No i w miarę gry, jest zwiększenie (wygrana 2x, x3, x4) lub obcięcie (przeważnie do x0,5), ewentualnie limit, czyli stawki 10-30zł. Jak dostaniesz ten ostatni limit to już bez szans odwrócenie decyzji (z limitu x0,5 jeszcze da radę wyjść).
tez wam zdjeli limit ten o połowę mniejszy na standardowy? to ich celowa strategia czy pomyłka???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
nie polecam tego bukmachera. słabe kursy, do tego nie można grać większymi stawkami.
Zupełnie się z Tobą nie zgodzę, większe stawki ?? Jeśli zacząłeś od początku agresywnie bukmacher ma progi ryzyka i stałęś się dla nich &#39;&#39;surebetowcem&#39;&#39; dlatego warto grać powoli a do celu. Bet365 akurat nie limituje tak od razu.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jeśli ktoś nowy zaczyna, to wystarczą niestety dwa udane bety po 500 - 400 EURO i jest po koncie.
Ale jak kolega wyżej napisał, jeśli zacznie się powoli to można pożyć ????
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Jeśli ktoś nowy zaczyna, to wystarczą niestety dwa udane bety po 500 - 400 EURO i jest po koncie.
Ale jak kolega wyżej napisał, jeśli zacznie się powoli to można pożyć ????
dokładnie,nowe konta kilka wiekszych zakładów idodatkowa weryfikacja, limity, blokady. Starszych konto to nie dotyczy
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Zupełnie się z Tobą nie zgodzę, większe stawki ?? Jeśli zacząłeś od początku agresywnie bukmacher ma progi ryzyka i stałęś się dla nich &#39;&#39;surebetowcem&#39;&#39; dlatego warto grać powoli a do celu. Bet365 akurat nie limituje tak od razu.
większych bredni dawno nie czytałem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sven@ 808

sven@

Użytkownik
bo to jakis dzban jest grajacy po 10 pln lub grubo za 50 na barcelone to i go nie limituja :grin::grin::grin: a jesli jego nie limituja to innych tez nie ????
Jak napisałem, jeśli konto nowe, wystarczą dwa dobre bety 500, 400 EURO i jest po koncie ????
A tu jak kolega napisał, jeśli ktoś tak gra to pogra bardzo długo bo Barca kiedyś przegra i tak : D
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Na początku jak grałem dość poważnie to limity były kwestią dni, potem zmieniłem buka to limity mi zdjęli, teraz mam ich w czarnej du*** bo nawet bonusu lojalnościowego nie dają ???? Teraz gram tylko u nich live CS bo się nie znają i dają super kursy.
 
threelions 0

threelions

Użytkownik
Dla tych którzy nie lubią wysokich wygranych najlepszy buk z bogatą ofertą i dobrymi kursami. Dla tych którzy lubią grube bety już pojawia sie problem z limitami.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Nowe blokuja do weryfikacji z drugim dok plus wer pocztowa list na adres z rejestracji. A do 20-30 zl zlimitowali starsze konto
 
Do góry Bottom