>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
macie jakis dobry horror do polecenia?
10/10:
Palacz zwłok (1968)
Shutter - Widmo (2004)
Martwica mózgu (1992)

9/10:
[Rec] (2007)
Omen (1976)
W paszczy szaleństwa (1994)
Dziecko Rosemary (1968)

8/10
Lśnienie (1980) klasyk, może i 9/10
Obecność (2013)
Martyrs. Skazani na strach (2008)
Frontière(s) (2007)
Hostel (2005)
Piła (2004)
Amityville (2005)
Gothika (2003)
Oszukać przeznaczenie 2 (2003)
Dark Water (2002)
Wysłannik piekieł (1987)
W sieci zła (1998)
Drabina Jakubowa (1990)
Coś (1982)
Dracula (1992)
Wywiad z wampirem (1994)
Blair Witch Project (1999)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Dwa fajne filmy na faktach:
&quot;Przebłysk geniuszu&quot; (polski tytuł)
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach jakie miały miejsce w Detroit w latach 60’tych. Opowiada o Robercie Kearnsie, wykładowcy uniwersyteckim i jednocześnie wynalazcy, który w pojedynkę sądził się z wielkimi koncernami samochodowymi o odszkodowanie, gdyż te wykorzystały jego dzieło – nowoczesne ówcześnie wyposażenie samochodów - wycieraczki o regulowanym czasie pracy.
&quot;Złap mnie jeśli potrafisz&quot; (polski tytuł)
Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Jakie forum albo stronkę do pobierania filmów polecacie? Ja używam darkwarez.pl ale tam nie ma wszystkich, których szukam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jakiś czas temu widziałem ,siciaro, z 2015 moge polecić, a tak to ciężko ostatnio coś znaleźć.
jak ktoś ma dobrą pozycję z 2016 to niech zapoda.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
jakiś czas temu widziałem ,siciaro, z 2015 moge polecić, a tak to ciężko ostatnio coś znaleźć.
jak ktoś ma dobrą pozycję z 2016 to niech zapoda.
sicario jak dla mnie dosyc sredni, a czekalem na ten film
wczoraj w sieci pojawil sie ksiegowy z lektorem. bardzo fajny film jak ktos lubi taki klimat
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
witam ja z mojej strony polecam filmy o tematyce gorskiej o gorach jak ktos tego jeszcze nie ogladal to prosze takie tytuly.
1.NANGA Parbat
2,Everest
3. Nordwand
4.K2
5. CZekajac na Joe - dokumentalny fim
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Czekając na Joe super film nie wiem czy wiesz, ale oprócz bohaterów tego filmu nikt nie przeszedł tej sciany po której sie wspinali, a tytułowy bohater filmu Joe pózniej zajął sie skokami na spadochoronie jednak po pewnym czasie wycofał sie zupelnie z uprawiania sportów ekstremalnych po tym jak pewnego dnia otworzył notes z lista swoich znajomych i okazało sie, ze wiekszosc z nich sie zabiła uprawiając sporty ekstremalne. Film opowiada o niesamowitej woli przeżycia &quot;Joe&quot;. Polecam tez książkę na podstawie, której powstał ten film jesli dobrze pamietam tytuł to &quot;Zew ciszy&quot;
Nie wiem czy mamy na mysli ten sam film K2 z Isabela Scorupco jesli tak to najgorszy film o gorach jaki powstał nie mający nic wspólnego z realnym wspinaniem w Himalajach i Karakorum właśnie z tego typu filmów wiedzę czerpali wszyscy &quot;eksperci&quot; piszący komentarze na onecie, wp itd.... Po tragedi na Broad peak oczerniajac himalaistow, ktorzy przeżyli. Swiat himalaistow rządzi sie swoimi prawami niezrozumialymi dla ludzi, ktorzy nigdy sie nie wspinali.
Z filmów o gorach polecam serial dokumentalny kilku odcinkowy &quot;Himalaisci&quot; kazdy odcinek przybliża sylwetkę jednego z z polskich himalaistow wspinajacych sie w latach 1970-1990, a także film &quot;Jurek&quot; dokument o Jerzym Kukuczce.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
&quot;Biegnij chłopcze biegnij&quot;
&quot;Chłopiec w pasiastej pizamie&quot;
Dwa ciężkie filmy tylko dla ludzi o mocnych nerwach, jesli ktoś nie potrafi docenić tego, ze żyjemy w czasach pokoju to myśle, ze te dwa filmy w tym bardzo pomogą.
 
Do góry Bottom