>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Seriale Zagraniczne

H 902

hank

Użytkownik
Ktoś poleci jakiś dobry serial kryminalny, który kończy się po jednym sezonie, najlepiej maks 10-12 odcinkowym?
Ja mogę polecić Gomorre, najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem.
Narcos
Mob City
Z komediowych Chłopaki z baraków.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Nie no, takie hity to ja widziałem.

Fargo mam na oku, może faktycznie zobaczę. Jest to może kontynuacja filmu albo jego rozszerzenie? Film był rewelacja.
Problem w tym że jakoś jeszcze nie obejrzałem pełnometrażowego filmu, i tak naprawde nie wiem czy to jest jakoś powiązane, jedynie co moge powiedzieć że serial ponoć jest lepszy od pierwowzoru ale to tak ze słyszenia, Czarny charakter daje radę, niektórzy mówią że niby lepszy od Buscemiego (rewelacyjny serial &quot;Zakazane imperium) No i ta muza ....
 
funemanka 31

funemanka

Użytkownik
Ze starszych tytułów moimi ulubieńcami są Dr House i Desperate Housewifes. Zawsze będę uwielbiać MacGyvera i Drużynę A :].
Obecnie śledzę &#39;The last man on earth&#39;, chociaż większość gagów Willa Forte mnie drażni, ale osadzenie komedii w postapokaliptycznym świecie to jednak ciekawy pomysł. Trwa sezon 3., na szczęście wyzbyto się kloacznych żartów z 1go.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Problem w tym że jakoś jeszcze nie obejrzałem pełnometrażowego filmu, i tak naprawde nie wiem czy to jest jakoś powiązane, jedynie co moge powiedzieć że serial ponoć jest lepszy od pierwowzoru ale to tak ze słyszenia,
Nie oglądałem filmu a dla mnie bomba. Drugi sezon nawet lepiej mi siadł.

Shameless realy taki dobry ? bo rozowy pasek mnie namawia, a wiecie jak jest.
Musisz mieć fajnego różowego skoro poleca Ci takie rzeczy. Mi się bardzo podobało - taki typowy serial showtime`u.
Peaky Blinders &gt;&gt;&gt; Gomorra
 
M 0

maestro88

Użytkownik
Musisz mieć fajnego różowego skoro poleca Ci takie rzeczy. Mi się bardzo podobało - taki typowy serial showtime`u.
nie narzekam ;) zaczęliśmy, póki co połowa pierwszego sezonu, muszę przyznać, że godny i wciąga ✅
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dzięki panowie za polecenie Peaky Blinders. 3 sezony po 6 odcinków obejrzane w ciągu tygodnia podczas nauki do obrony (broniony w poniedziałek ???? ). Świetny serial, świetna rola Cillina Murphego, który to daje pazura temu serialowi. Kojarzyłem go zawsze ról drugoplanowych, ale tutaj pokazał, że może być głównym aktorem ciągnącym film/serial. Muzyka najlepsza jaką słyszałem w serialach. Jedyna wada to czasami lekko naiwne i naciągane wydarzenia, ale można przymrużyć oko. POLECAM.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Homeland daje radę ostatnio, chociaż nie jest to poziom pierwszego sezonu, ale jednak warto oglądać.
 
Do góry Bottom