>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

The Masters 2017 (15-22.01.2017)

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
A co powiecie o: Marco Fu over 0.5 setki ???
Dla mnie pewniejszy typ niz na jego win, a kurs tylko nieco niższy. Póki co punktuje wyśmienicie. Roonie da mu kilka szans i myślę, że Marco chociaż raz wyczyści porządnie stół
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Joe Perry vs Ding Junhui
Typ - Ding Junhui 1.40 bet365 ⛔⛔⛔
Wiem wiem kurs nie powala ale jezeli ktos gra tak jak ja glownie single max double za lepsze stawki moze byc przydatne.
W tym meczu Chinczyk jest duzym faworytem nie ma co sie oszukiwac, po 1 meczu mozna wywnioskowac ze swoja forme ma , co tu bedzie wg mnie waznym czynnikiem to gra na odstawnych Dinga ktory bije Perrego pod tym wzgledem, punktacja tez wyglada w porzadku tutaj sie nie martwie, Perry w 1 meczu niby solidnie wygladal ale to co zagral Bingham to nieporozumienie I z tych szans co dostawal musial korzystac , dzis o takich prezentach ze strony Dinga nie ma absolutnie mowy , na wszystko bedzie musial ciezko zapracowac, dla mnie tu wygrana Chinczyka innej opcji nie widze. Dla osob ktorych kurs nie zadowala moga poczekac moze Perry wygra 1 frejma wtedy powinno skoczyc fajnie , a przeciez 1 partia w tak dlugim meczu to prawie zadna przewaga.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.O&#39;Sullivan vs M.Fu
Zakłady z handicapem: Fu, Marco (+2.5) @ 1.52
Zakłady z handicapem: Fu, Marco (+1.5) @ 1.94
Zwycięzca meczu: Fu, Marco @ 2.61

Ronnie faworytem buków chyba tylko z przyzwyczajenia. Forma Rakiety nawet nie zbliża się do jego optymalnej, na dobrą sprawę to w półfinale zjawił się tylko dzięki niefrasobliwości Lianga a potem słabej formie Robbo (i dużemu szczęściu). Tym czasem Fu chyba w swojej formie życiowej, przed świętami w cuglach wygrał Scottish Open, teraz super run w Mastersie i na wyciągnięcie tytuł, bo w półfinałach wszyscy w jego zasięgu. Myślę, że trudnie niż z Trumpem już mu nie będzie, a jego już ograł po świetnym meczu.

J.Perry vs B.Hawkins
Zdobywca najwyższego brejka: Perry, Joe @ 2.24

Nie wiem czemu Perry jest dogiem do wyższego brejka. Joe złapał dobrą formę w tym tygodniu, zdmuchął Binghama (6-1) a wczoraj Dinga (6-1) i przy tym trochę powbijał: na koncie 3 setki i parę innych podejść (116, 77, 76, 107, 55, 56, 127). Hawk jeszcze bez setki w tym turnieju (79, 89, 85, 50, 63, 60, 62) i raczej się nie zanosi, zresztą on zdecydowanie bardziej przedkłada efektywność nad fajerwerki, w razie jakiejś komplikacji szybko odstawia niż na siłę forsuje wbicie. Dla mnie value w takim kursie.

Kursy z Marathonu
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Co się stało z Sullivanem dziś? Tak się męczył z Robbo, a dziś najtrudniejsze strzały od drugiej połowy bez najmniejszego problemu. Nowy faworyt na wygraną?
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Do dalszych faz, to on ostatnio nie dochodził wcale, albo odpadał (Higgins - ostatni turniej) stąd moje zdziwienie dzisiejszym wynikiem.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
To co zrobił Perry to jest kosmos. Hawkins miał na widelcu wygraną 6:2 i przegrał 5:6... snooker jest bardzo specyficzną dyscypliną. Perry w deciderze przygrywał 40:0 i załatwił wszystko w jednym podejściu, zgarniając nie tyle co trudny układ, co ostatnią brązową bilę mega, mega trudną - do której nikt by nie podchodził na wbicie w takim momencie spotkania. Czas najwyższy obstawiać snookera tylko i wyłącznie rekreacyjnie albo wcale... ;)
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
W ostatnim bylo nawet 50-0, a Perry przy 2-5 juz potrzebowal snookera do wygrania frejma. Ron pewnie zaluje, ze nie dostaje Hawkinsa (slynne 0-1 =&gt; 10-1 w ubieglorocznym finale w wykonaniu Rakiety), ale i tak nie ma na co narzekac. Trudniejszych rywali juz tutaj odprawial.
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
No i Osa udowodnil, ze jest krolem tej gry zawsze i wszedzie.... niestety przy tym uszczuplajac budzety co niektorych...
Czy Perry - nomenomen po mega powrocie z Hawkinsem - jest w stanie cokolwiek dzis zrobic by zatrzymac Ronniego? Watpe, aczkolwiek w ciagu paru dni przekonalismy sie jak blisko jest z piekla do snookerowego nieba ( 10. frame Wenbo vs. Osa)
 
threelions 0

threelions

Użytkownik
Świetny turniej jak zwykle w najlepszej obsadzie. Z tego roku zapamiętam jak Perry wyciągnął mecz z Hawkinsem w półfinale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom