>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

H 5

hanysopp

Użytkownik
Ja z takim zapytaniem. W jaki sposób wyciagacię większą kasę, chodzi mi już tu o naprawdę wysokie sumy. Limit wypłaty dzienny ze skrill wynosi 1000zł, - po dłuższym graniu z zyskiem i stopniowym zwiększaniu stawki, wypłacając po 1000zł nigdy nie wypłacę swoich pieniędzy.
Przelew na konto bankowe ze skrill - mogą być problemy ze skarbówką?
Więc?
 
P 5

piter89

Użytkownik
Ja z takim zapytaniem. W jaki sposób wyciagacię większą kasę, chodzi mi już tu o naprawdę wysokie sumy. Limit wypłaty dzienny ze skrill wynosi 1000zł, - po dłuższym graniu z zyskiem i stopniowym zwiększaniu stawki, wypłacając po 1000zł nigdy nie wypłacę swoich pieniędzy.
Przelew na konto bankowe ze skrill - mogą być problemy ze skarbówką?
Więc?
Wysokie sumy tzn? VIP Skrill, jeśli te sumy są rzeczywiście wysokie Bronze VIP - transakcje za ponad 6 tysięcy euro w kwartale
Silver VIP - transakcje za ponad 15 tysięcy euro w kwartale
Gold VIP - transakcje za ponad 45 tysięcy euro w kwartale
Diamond VIP - transakcje za ponad 90 tysięcy euro w kwartale
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Wysokie sumy tzn? VIP Skrill, jeśli te sumy są rzeczywiście wysokie Bronze VIP - transakcje za ponad 6 tysięcy euro w kwartale
Silver VIP - transakcje za ponad 15 tysięcy euro w kwartale
Gold VIP - transakcje za ponad 45 tysięcy euro w kwartale
Diamond VIP - transakcje za ponad 90 tysięcy euro w kwartale
Suma sumarum kwota jaka wyplacisz zalezna jest od bankomatu mi zdarzylo sie ze w BZWBK poprosilem o 3300 czyli max wyplate i co i bankomat odmowil max 3tys moglem a ze mialem w poblizu to wzialem no coz.....
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
No może wybiegłem trochę za bardzo w przyszłość. Po prostu pytam za wczasu. Na chwilę obecną mój dochód średni z bukmacherki wacha się gdzieś w granicach 600-800zl dziennie. Na koncie bukmacherskim mam 4 tys. I teraz np chodzi mi tylko o to, że gdybym np chciał wypłacić na raz dajmy na to 4-5 tys, to będę musiał to robić 5 dni. Nie ukrywam, że najchętniej przelewałbym, ze skrilla na konto w banku, ale wiadomo jak to u nas wygląda
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Panowie nie oszukujmy się ale przy większych i regularnych wpływach na nasze konta trzeba pomyśleć o założeniu konta w innym,bardziej liberalnym kraju.
 
A 26

ako_

Użytkownik
No może wybiegłem trochę za bardzo w przyszłość. Po prostu pytam za wczasu. Na chwilę obecną mój dochód średni z bukmacherki wacha się gdzieś w granicach 600-800zl dziennie. Na koncie bukmacherskim mam 4 tys. I teraz np chodzi mi tylko o to, że gdybym np chciał wypłacić na raz dajmy na to 4-5 tys, to będę musiał to robić 5 dni. Nie ukrywam, że najchętniej przelewałbym, ze skrilla na konto w banku, ale wiadomo jak to u nas wygląda
Masz niesamowite problemy...

Było to już wałkowane w tematach wielokrotnie, naprawdę uważasz, że jak przelejesz 4-5tys ze skrilla na konto to ktoś się tym zainteresuje?

Chyba, że pochwalisz się jakiemuś koledze który doniesie na ciebie.
 
Z 582K
No może wybiegłem trochę za bardzo w przyszłość. Po prostu pytam za wczasu. Na chwilę obecną mój dochód średni z bukmacherki wacha się gdzieś w granicach 600-800zl dziennie. Na koncie bukmacherskim mam 4 tys. I teraz np chodzi mi tylko o to, że gdybym np chciał wypłacić na raz dajmy na to 4-5 tys, to będę musiał to robić 5 dni. Nie ukrywam, że najchętniej przelewałbym, ze skrilla na konto w banku, ale wiadomo jak to u nas wygląda
Z tym dochodem to się zagalopowałeś.Bujda jakiej dawno niewidziałem
 
A 26

ako_

Użytkownik
hansOOp
A jeśli nie daj Boże zawistny kolega doniesie na ciebie to oddasz im 2x dzienny dochód jako mandat i po problemie. Możesz wypłacać śmiało, w twoim przypadku nawet bezpośrednio z buka na bankowe.
 
Z 582K
hansOOp
A jeśli nie daj Boże zawistny kolega doniesie na ciebie to oddasz im 2x dzienny dochód jako mandat i po problemie. Możesz wypłacać śmiało, w twoim przypadku nawet bezpośrednio z buka na bankowe.
Ale tu chodzi oto że ten dochod z wygrywania to ściema
 
Z 582K
Wygrywają ale w teori.Chłopcze 95 procent przegrywa.A reszta jak jest to na delikatnym plusie.Tak jest ,było i będzie i niepomoże zaklinanie rzeczywistości
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Panowie, jak mam do wyplaty prawie 11k na konto przez Skrilla, to jak podziele to na 2 wyplaty w styczniu 5.5k w lutym 5k to bedzie spoko, nikt sie nie przyczepi? Dotad juz wyplacalem, ale kwoty rzedu 1500, 2500 PLN, nigdy nie mialem jeszcze akcji zebym musial ponad 10 kawalkow transportowac ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, jak mam do wyplaty prawie 11k na konto przez Skrilla, to jak podziele to na 2 wyplaty w styczniu 5.5k w lutym 5k to bedzie spoko, nikt sie nie przyczepi? Dotad juz wyplacalem, ale kwoty rzedu 1500, 2500 PLN, nigdy nie mialem jeszcze akcji zebym musial ponad 10 kawalkow transportowac ????
Dlaczego ktoś miałby się czepiać? Skrill to portfel elektroniczny, na którym możesz mieć pieniądze z przeróżnych źródeł, więc nikt nie ma podstaw do przyczepienia się do przelewu akurat z jednego z portfeli elektronicznych.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czyli 2 przelewy po 5k powinny przejść lajtowo bez echa? Na typach live chłopaki straszą że T Mobile Bankowe nie jest godne zaufania :/
To wydaj 10EUR, poczekaj na kartę cierpliwie i wtedy masz 101% pewności, że możesz spać spokojnie.

Przy 11k, poświęcić jakąś ~100 na kartę i prowizje to nie dramat.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Kuchcik dziękuję za odpowiedź. W moim przypadku karta odpada, bo nie opłaca mi się zakładać jej jak za 2 miesiące Skrill może zostać zablokowany przez bolszewików z naszego rządu.
Poza tym prowizja przy 10k to by wyszła około 200 PLN + 50 za kartę... Za to bym rozbił środki na 10 przelewów bezpośrednich.
Jak to jest, że każdy tu śmieje się z tych obaw co mają ludzie, ale koniec końców nikt jednoznacznie nie umie odpowiedzieć ile można śmiało przelewać bez strachu? Kuchcik, Macko18, ile maksymalnie przesylaliscie ze Skrilla na raz albo miesięcznie?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak to jest, że każdy tu śmieje się z tych obaw co mają ludzie, ale koniec końców nikt jednoznacznie nie umie odpowiedzieć ile można śmiało przelewać bez strachu?
Ludzie się śmieją z ogólnej paniki, którą coraz to mocniej nakręcają agenci stsów. Gdybyś się spytał, czy można wypłacić z bet-at-home taką kwotę na konto, to każdy by Ci odradził. Ale jeśli chodzi o Skrilla, to na dzień dzisiejszy nie ma o co się martwić. Chcesz to rozbij, nie to nie. W każdym razie Macko wyjaśnił najprościej o co chodzi.

Poza tym, na to pytanie nie ma precyzyjnej odpowiedzi. Gracze wymieniają się jedynie informacjami na własnych przykładach. W obecnej sytuacji z tą ustawą, ciężko w niej znaleźć cokolwiek, gdzie 2+2 dałoby 4.

Kuchcik, Macko18, ile maksymalnie przesylaliscie ze Skrilla na raz albo miesięcznie?
Ja od dawna mam kartę, więc nie mam takich sytuacyjnych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 205

amindada

Użytkownik
Piszesz, że chcesz rozbić kwotę na 10 przelewów ( koszt każdego ok. 20zł ), a za chwilę piszesz, że nie opłaca sie zamawiać karty i płacić prowizj ( 180zł przy 10 tys) i mieć święty spokój w kwestii prawnej. Nie rozumiem tego.
 
Do góry Bottom