>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Opcje binarne

Y 0

young

Użytkownik
Witam, interesuję się trochę rynkiem Forex, ale ostatnio głośno jest o opcjach binarnych
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą lub inną platformą
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
w ostatnim czasie wiele powstalo takich serwisow ale niechce mi sie wymieniac wszystkie :grin:

wiekszosc wyglada tak samo ???? jedynie co was wyroznia to obsluga w jezyku polskim :grin:


wiekszosc tych stron jest powiazana z Cyprem takze trzeba uwarzac!!
 
B 0

binariusz

Użytkownik
Siema, ja mam do czynienia z kilkoma platformami opcji binarnych. Jeśli chodzi o to, że strony są zarejestrowane na Cyprze, to norma ale nie ma co się przejmować, bo znam brokerów, którzy są wypłacalni ;)
Ktoś z Was jeszcze inwestuje w Opcje?
 
K 0

kolusmarcinek

Użytkownik
jesli chodzi o opcje binarne polecam tylko jedna platforme, oferuja cykl szkolen 1:1 na skype, codzienny przeglad rynkowy na maila itp. Przy depozycie 5000tys jest 7 szkolen (ok godziny jedno), ktore nic nie kosztuja. Ja nie mialem pojecia o graniu na opcjach a po tych szkoleniach idzie calkiem calkiem.
 
B 0

binariusz

Użytkownik
optionyard to strona scam. Po pierwsze jest zbyt nowa platformą, a w dodatku ma złą opinię w internecie.
 
U 0

ulryk194

Użytkownik
Dobrych platform do inwestowania w opcje binarne jest obecnie w Polsce kilka, a oferowane przez nie oferty są dość zbliżone. Dobrą platformę ma m.in. exbino.com - jest nowoczesna, prosta w obsłudze, działa stabilnie, mają tam kilka bonusów (dla nowych od 50-100% w niezależności od wysokości depozytu).
 
Do góry Bottom