>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PayPal ponoć zwariował ...

A 861

amigo007

Użytkownik
Podłączyli trustly po prostu. Wielu z nas miało z tym styczność, bo praktycznie każdy bukmacher obsługuje trustly. Ja osobiście nie korzystam z tego, podawanie danych bankowych to dla mnie przesada. Ale wiele osób z tego korzysta. Trustly jest raczej poważną firmą, i podobno wszystko jest ok przy tranzakcjach. A pieniądze nie giną :) Z tym że sprawdziłem przed chwilą, i mają tylko kilka polskich banków. A mój mBank, nie dość że tranzakcja na następny dzień roboczy. To po kliknięciu info, że chwilowo nie obsługują mBanku. Słabo.
Patrząc pod kątem bezpieczeństwa, to raz płaciłem kartą na allegro przez PayU. I teraz jak coś kupuję, to wystarczy że kliknę &quot;zapłać&quot;, i tranzakcja sama się opłaca. PayU zapamiętał sobie te 3 cyferki z karty. Więc jakby w payu był jakiś wyciek, to ktoś mógłby mi opróżnić kartę (teoretycznie, jakbym nie miał limitów płatności). Czasem godząc się na szybkie płatności, musimy podać poufne dane. Sami się godzimy czy danej firmie ufamy, czy nie.
Ja mimo wszystko z trustly nie korzystam, wolę przelewy24/dotpay. Ewentualnie jak ich nie ma, to skrill. Pzdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Trustly jest raczej poważną firmą, i podobno wszystko jest ok przy tranzakcjach.
A mój mBank, nie dość że tranzakcja na następny dzień roboczy.
I teraz jak coś kupuję, to wystarczy że kliknę &quot;zapłać&quot;, i tranzakcja sama się opłaca.
Amigo007&gt;&gt;&gt; nie tranzakcja a transakcja http://sjp.pl/transakcja
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
To już chyba nie aktualne , parę dni temu jak robiłem doładowanie PayPal przez Trustly z Mbanku to logowałem się bezpośrednio na stronie banku. Więc widać że już to zmienili.
Jakiekolwiek prośby żeby podawać dane autoryzacyjne do kont bankowych powinny być surowo zakazane , a okazuje się że przez prawo UE jest jak najbardziej dozwolone. Absurd...
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Dzień dobry, podepnę się pod temat.
Generalnie mam pytanie odnośnie PayPala.
Na chwile obecną mam jedno konto PayPal w PLN założone w PL.
Czy mogę założyć drugie konto PayPal w UK w funtach? Chodzi o to, że jak coś kupuję na angielskim eBay, to żeby móc zapłacić w funtach.
Bo jak na razie to muszę robić przelew z konta polskiego, co wiąże się z przewalutowaniem, a chciałbym tego uniknąć i płacić w jednej walucie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
UWAGA na oszustów, bo rozsyłają takie fake:
PayPal Notification
Dear Members,
We emailed you a little while ago to ask for your help resolving an issue with your PayPal account. Your
account is still temporarily limited because we haven&#39;t heard from you
What&#39;s the problem ?
We noticed some unusual log in activity with your account, Please check that no one has logged into your
account without your permission. Take a momment to change your password and security questions
and riview your account information and recent transactions for changes or unknown payment.
If you see a payment you don&#39;t recognise, go to the Resolution Centre and report it by clicking &quot;Dispute a Transaction&quot;
How you can help
It&#39;s help us with this and to see what you can and can&#39;t do with your account until the issue is resolved, log in
to your account and go to the Resolution Center
Confirm your account now
Sincerely,
PayPaI Inc Holding 2016.
 
Do góry Bottom