>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Właśnie, żadnych problemów bezproblemowe i bardzo szybkie wypłaty a z tymi darmowymi zakładami to &quot;zwariowali&quot; :) zamiast śniegu to u nich padają free bety :)
Oni się z Polski nie zwijają tylko raczej się bardzo dobrze rozwijają
Ja też żadnych problemów nie stwierdzam a za to dużo drobnych promocji.
 
B 0

brazylia29

Użytkownik
Totalna lipa po 4 latach gry u tego buka spotkał mnie spory zawód ,do tej pory wpłacałem często i wypłacałem ale raczej małe sumy do 1000 pln ale wreszcie udało się wygrać coś więcej czyli ok 8000pln i tu zonk z wypłatą zaczęli kombinować że potrzebne są dodatkowe dokumenty potrzebne do weryfikacji jak wyciąg z konta ,faktury za prad i coś tam ,ale dobra niech będzie ,ale tu był problem bo żadne dokumenty do nich nie dochodziły ani w fomacie pdf, jpg próbowałem wczytać zawsze odrzucało z innych komputerów też tak kilkka dni walki i zapewniania ,że nie da rady wgrać a oni swoje ,na koniec byłem tak zdruzgotany ,że przegrałem wszystko w kasynie bo dotarło do mnie ,że specjalnie odrzucali moje dokumenty ,żeby nie doszło do weryfikacji i w rezultacie do wypłaty.Powiedziałem sobie nigdy więcej bukmacherów ,może to mi da nauczkę ,że nie warto grać bo po co jak nawet jak wygrasz większą sumę to i tak możesz nie dostać.PS. Kiedy cała kasę przegrałem dokumenty przeszły i weryfikacja przeszła.
 
kecaj11 6

kecaj11

Użytkownik
Oto jak Betsson oszukuje

Postawiłem ,że Alaves wygra 1 lub drugą połowę.
Alaves wygrał drugą połowę 0:2 a oni i tak uznali zakład za przegrany
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Betsson nie oszukuje, ale to dość przeciętny buk. Poza tym zamula.
Zgłoś błąd - poprawią, a nie jęcz od razu.
 
kecaj11 6

kecaj11

Użytkownik
Nie jęczę bo postawiłem tylko 10e i mi nie zależy ,ale nie wierzę żeby poprawili bo to już drugi raz niepoprawnie mi rozliczają zakład. Wcześniej zmienili mi handi w tenisie z 7,5 na 6,5 nic nie zdziałałem i teraz też nic nie wskóram bo oni zawsze mają racje
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Nie jęczę bo postawiłem tylko 10e i mi nie zależy ,ale nie wierzę żeby poprawili bo to już drugi raz niepoprawnie mi rozliczają zakład. Wcześniej zmienili mi handi w tenisie z 7,5 na 6,5 nic nie zdziałałem i teraz też nic nie wskóram bo oni zawsze mają racje
Tym razem nie mają wyjścia i muszą to skorygować.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Faktycznie skorygowali, napisali ,że to był błąd systemu i pewnie tak było więc w tym przypadku cofam to co napisałem - dla mnie:zoltakartka:
Błąd systemu to brzmi śmiesznie, powinni dać rekompensatę tym bardziej żę to ich ewidentna wina. Przecież to spotkanie Pucharu Króla transmitowało to wiele stacji....coraz gorzej się dzieje z tymi bukmacherami.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Próbując założyć konto ciągle wyskakuje mi komunikat : &quot;Wystąpił błąd przy rejestracji. Prosimy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta&quot;. Wiecie o co chodzi?
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Próbując założyć konto ciągle wyskakuje mi komunikat : &quot;Wystąpił błąd przy rejestracji. Prosimy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta&quot;. Wiecie o co chodzi?
To znaczy ze któreś dane użytkownika juz są w systemie. Zakładasz na &quot;kolegę&quot;?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
To znaczy ze któreś dane użytkownika juz są w systemie. Zakładasz na &quot;kolegę&quot;. Ja przy takiej próbie tak właśnie miałem i okazało się że juz mial wcześniej konto. Wejdz na czat i zapytaj, powinni powiedzieć jak ocb
Wszystko wyjaśnione, wystąpiła pomyłka z ich strony. Dzięki za pomoc ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie normalnie działa. Jeśli nie mieszkasz w polsce, to być może licencję na grę w danym kraju ma tylko betsafe. Stąd przekierowanie do betsafe.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Wyplacal wogole ktos od nich ostatnio?ja zlecilem wyplate. Wyslali mi wiadomosc ze potrzebuja jakies zaswiadczenie z banku pomimo ze wczesniej wiele razy wyplacalem bez problemu. Wiadomosc poszla do spamu i jej nie widzialem. Anulowali wyplate a teraz nie odpisuja
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ludzie nie panikujcie bo az zal tego czytac. wyslijcie im potrzebne dokumenty i te pieniadze dojda. PS zlecilem wyplate w pon na konto bankowe a we wtorek pieniadze juz byly..
 
Do góry Bottom