>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher PinnacleSports - opinie

M 199

mawaszi

Użytkownik
Miałem podobnie i prawdopodobnie chodzi o to że oni nie liczą obrotu jak grasz z wygranej kasy. Tzn na przykład wpłacasz 200 e stawiasz 100 e po kursie 4 wygrywasz 400 e, następnie po rozliczeniu zakładu stawiasz 200 e to dalej masz 100 e obrotu bo te 200 e stawiasz z wygranych pieniędzy a nie z depozytu, przynajmniej w ten sposób mi to tłumaczono jak ręcznie wyliczyłem i mi wyszedł 7-krotny obrót, a oni twierdzili że nie obróciłem 5 razy (to było około 2 lata temu)
 
L 0

lokotoko

Użytkownik
Mi też ostatnio pinnacle wysłał maila z ponownym wysłaniem potrzebnych dokumentów do weryfikacji...
No cóż, może była jakaś grupa co ich mocno skubała na tym, więc jakieś kolejne środki ostrożności zastosowali.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie uwierzycie... ???? Kolejny raz - 4. w tym roku, a ok. 30 dni po ostatniej weryfikacji zostałem znowu poproszony o okazanie dokumentów i weryfikację tożsamości. Fakt, mam szczęście i idzie, niby dla bezpieczeństwa środków i wygranych, no ale bez jaj...
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
hah, to dziwne ja ani razu nie przechodzilem u nich weryfikacji a mam tam konto 3 rok i wiele razy juz wyplacalem hajs ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
hah, to dziwne ja ani razu nie przechodzilem u nich weryfikacji a mam tam konto 3 rok i wiele razy juz wyplacalem hajs
Myślę, że albo chcą mnie wygonić, albo to kwestia wysokości wygranych. Napisałem im do cds wczoraj pytanie czy im się nie posrało z weryfikacją 4 razy w roku i 2 razy w ciągu 30 dni i od 15h nie mam odpowiedzi. ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Napisałem im do cds wczoraj pytanie czy im się nie posrało z weryfikacją 4 razy w roku i 2 razy w ciągu 30 dni i od 15h nie mam odpowiedzi.
A co Ci mieli odpisać ? Nie wklejają gotowych formułek jak inne buki i po prostu na durne emaile wolą nie odpisywać ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale jakie durne maile? durni to są oni ze swoimi weryfikacjami, jak to inaczej odebrać jak kogoś sprawdzają co miesiąc i przeciągają weryfikację, nie odpisują na maile - moim zdaniem zniechęcają do siebie żeby pozbyć się dobrych graczy ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Popatrzcie jaką durną odpowiedź otrzymałem:
Dear Client,
Thank you for sending us your email.

Please be advised that your account is verified and there is no need for you to send us any documents.
Our apologies for any inconvenience caused by sending you the previous email.

Best regards,
Customer Service Department / Pinnacle,
[email protected]
Durnie to jest bezwiednie na wszystko się godzić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
A co Ci mieli odpisać ? Nie wklejają gotowych formułek jak inne buki i po prostu na durne emaile wolą nie odpisywać ????
zarejestrowałe si eu nich w 2008 , na stard wysłałem wszystkie dokumenty, pozniej chyba 1 moze 1,5 roku temu poprosili o ponowna weryfikacje: dowod wyciag i do dzis jest ok, az sie dziwie ze macie takie problemy z weryfikacja
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Ja pierwszy raz nie dostalem kasy odrazu na skrill od 4 lat. Czekam juz 5h. Poszla do jakiegos manualnego akceptowania. Wiecie ile u nich to trwa, wplacalem specjalnie tam zeby miec hajs odrazu :/
 
H 0

h0d4k997

Użytkownik
Właśnie Panowie ile się teraz czeka na wypłaty na e-wallety? Zawsze były instant, a teraz też poszła do jakiegoś manualnego zatwierdzenia i czekam już parę godzin...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Dostalem 10 darmowych obrotow w kasynie, a bylo tylko 5. Z tych pieciu wygralem okolo 100 zl. Czy moge to wyplacic na konto w polskim banku, czy musze to jeszcze obrocic? Pomozcie bo od kilku lat nie grywam juz w bukach!
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
dzieki, ze o tym napisales zakrecilem i wpadlo 15$ ;d ale mi sie zakrecilo wiecej razy, mialem 5 nagle 6 doszlo nie wiem o co chodzi
 
Do góry Bottom