>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

kns 6

kns

Użytkownik
nigdy nie wyplacalem pieniedzy od buka chce to zrobic pierwszy raz.

Co mam wpisac w oddzial mojego banku miasto
i nazwa.

Moj Bank to Bankmilenium
 
kns 6

kns

Użytkownik
Wpisujesz Bank milenium oraz miasto, w którym jest najbliższy odział.
Generalnie te dane nie mają wpływu na przelew.
Dzieki wielkie

Nie rozumiem tego jeszzce
:
If you request a bank wire transfer within the UK, please put Bank Wire Transfer (UK only) in this field.
Zachowaj szczegóły transakcji dla przyszłych wypłat&quot;
 
D 99

domcab

Użytkownik
Witam,
do tej pory wpłacałam pieniądze na swoje konto przy pomocy &quot;przelewy24&quot;. Chciałabym teraz wypłacić piniadze przy pomocy Skrilla. Czy jest to możliwe skoro w regulaminie jest napisane ze wypłaca się ta samą droga co wpłata?

Dziękuję i pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam,
do tej pory wpłacałam pieniądze na swoje konto przy pomocy &quot;przelewy24&quot;. Chciałabym teraz wypłacić piniadze przy pomocy Skrilla. Czy jest to możliwe skoro w regulaminie jest napisane ze wypłaca się ta samą droga co wpłata?
Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj, niestety nie najpierw odblokuj sobie ten kanał wpłacając przez Skrilla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wypłacał już ktoś pieniądze ze sportingbetu z powrotem na kartę debetową? Jak długo trzeba czekać na pieniądze, możliwe że już takie pytanie tutaj padło ale nie chce mi się wertować 17 stron
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wypłacał już ktoś pieniądze ze sportingbetu z powrotem na kartę debetową? Jak długo trzeba czekać na pieniądze, możliwe że już takie pytanie tutaj padło ale nie chce mi się wertować 17 stron
Różnie to bywa, raz miałem w 3-4 dni, raz tydzień a teraz czekam już ponad tydzień, nie wiem co się dzieje, ale strasznie zwlekają z tą wypłatą na kartę, najpierw kilka dni do zlecenia wypłaty a teraz chcą ciągle jakieś dokumenty ode mnie, chociaż konto mam dawno zweryfikowane i nie było wcześniej tym problemów. Nie wiem, może w związku ze zmianą przepisów w Polsce chcą ludziom nie wypłacać bo wiedzą, że się zwijają, nie wiem ale przestrzegam przed nimi obecnie!
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Różnie to bywa, raz miałem w 3-4 dni, raz tydzień a teraz czekam już ponad tydzień, nie wiem co się dzieje, ale strasznie zwlekają z tą wypłatą na kartę, najpierw kilka dni do zlecenia wypłaty a teraz chcą ciągle jakieś dokumenty ode mnie, chociaż konto mam dawno zweryfikowane i nie było wcześniej tym problemów. Nie wiem, może w związku ze zmianą przepisów w Polsce chcą ludziom nie wypłacać bo wiedzą, że się zwijają, nie wiem ale przestrzegam przed nimi obecnie!
bardzo możliwe ze bank zablokował, coraz wiecej bankó wprowadza blokadę na wypłaty na kartę, kasa u kumpla wróciła nakonto buka ale czekal prawie 2 miesiace, zlecal na PKO, to jes polski Pisowy juz niestety bank wiec jzu blokują
 
Do góry Bottom