>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

P 0

pit5551

Użytkownik
pewnie już ktoś o tym pisał wcześniej, więc wybaczcie, ale mam pytanie:
ile można maksymalnie jednorazowo wypłacić z beta na skrilla? jest jakiś limit czy można ile się chce? i jeszcze jedno pytanko, jak się ma to zwykłe konto na skrillu to ile dziennie można wypłacić z bankomatu lub przelać na konto?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
pewnie już ktoś o tym pisał wcześniej, więc wybaczcie, ale mam pytanie:
ile można maksymalnie jednorazowo wypłacić z beta na skrilla? jest jakiś limit czy można ile się chce? i jeszcze jedno pytanko, jak się ma to zwykłe konto na skrillu to ile dziennie można wypłacić z bankomatu lub przelać na konto?
Nie ma limitu wypłat z bet na skrill..


Dziennie w bankomacie bedziesz mógł wypłacić bodajże równowartość 250€. Jeśli chodzi o przelew to nie pomogę - nie korzystam.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Witam, wypłacał już ktoś przelewem do pkobp faktycznie blokują przelewy?
Jeśli w opisie rozliczenia będzie buk może wystąpić taka sytuacja. Natomiast absolutnie odradzam wypłacania przelewem elixir. O ile płatność na kartę jedynie odrzucą, o tyle przelew zostanie na pewno zaksięgowany a potem mogą być kłopoty. Lepiej nie ryzykować.
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Jeśli w opisie rozliczenia będzie buk może wystąpić taka sytuacja. Natomiast absolutnie odradzam wypłacania przelewem elixir. O ile płatność na kartę jedynie odrzucą, o tyle przelew zostanie na pewno zaksięgowany a potem mogą być kłopoty. Lepiej nie ryzykować.
wypłatę na karteę blokuja 100% sprawdzone i potwierdzone
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak ominąć dzielenie wypłat z bet365? Moją ostatnią wpłate dokonałem przez przelewy 24 z banku ale teraz założyłem konto na Skrillu i chciałbym wypłacić na Skrill a potem do banku. Tylko pojawia mi się komunikat że wypłata może zostać podzielona - doczytałem że chodzi o to że prawdopodobnie wypłacą mi bezpośrednio na konto. Jak to ominąć żeby wypłacić na Skrill? Złożyłem już depozyt Skrillem ale mniejszy niż wtedy przez przelewy24. Czy jeśli złożyłbym depozyt przez Skrill większy niż ten ostatni bezpośredni z banku to wtedy będę mógł wypłacać na Skrill?
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Co to za patologia. Wczoraj o 8 rano zleciłem wypłatę 4 k ze Skrilla, dopiero przed chwilą przyszedł mi mail od Skrilla, z treścią &quot;Złożone polecenie wypłaty jest przetwarzane i powinno zostać wkrótce zrealizowane, zajmie od 2-5 dni&quot;. Czyli na od wczoraj, od 8:00 nic nie zrobili, WTF...
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Siema
Mam pytanko, otóż posiadam na koncie bet365 100PLN, lecz moge wyplacic dopiero od 150PLN na moje konto bankowe. Chcę przelać 50PLN na konto bet365 żeby osiągnać minimalną kwotę do wypłaty czyli 150PLN, czy po &quot;dołożeniu&quot; sobie kasy będę mógł normalnie wypłacić kwotę? Czy nie podskoczy mi nagle magiczne minimalne saldo 150PLN do wypłaty? Pytam bo te głąby z live chatu chyba nie potrafią zrozumieć o co chodzi. Proszę o pomoc jakiś KUMATYCH
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam,chciałem spytać ile trwa wpłata na bet365 poprzez skrill ,i czy konto skrill można doładować poprzez psfc?
U mnie trwa to zwykle 4-6 godzin.
&quot;Zasil konto&quot; i sprawdź czy masz taką opcję jak każdy ????

Co do buka przez sms jeszcze się nie spotkałem osobiście.
 
Do góry Bottom