>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie prawie 3 letnie ponownie zalogowałem się do BaH 30 pare złotych co miałem zostało ????
Do rzeczy przeglądałem co się zmieniło i trafiłem na coś takiego
&quot;Zaakceptuj Warunki uczestnictwa Cash Out &quot; a pod ikonką info podświetla mi sie taki komunikat &quot;Dzięki opcji Cash out masz możliwość wcześniejszego wypłacenia Twojego zakładu pojedynczego lub kombinacyjnego, oferowana suma zależna jest od aktualnego kursu.&quot; coś dla mnie nie jasne po za tym w 3 spotkaniach co miałem mimo ze były na &quot;live&quot; nie było opcji zamknięcia ..to jak to jest z tym cash outem ?
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
o czym ty mówisz? bah na lepszy live niż b365? ????
e: wbijam na live baha a tam zawrotna ilość 9 spotkań z piłki nożnej...
Napisalem że obczaję ten BaH, dlaczego ? Już piszę
Dzisiejsza pilka nożna kobiet w Australi Bet365 po pierwszej połowie ( 0:0 )oferował tylko 1,5 gola na BaH od o,5 do 6,5 interesowało mnie 2,5 za 2,5 a nie 1,5za 1,6 (wynik 3:2 )
Dzisiejszy mecz Athletico - Alaves zachiało mi się żółtych kartek w meczu BaH miał, BET365 nie.
Jak widać warto mieć konto tu i tu, teraz tylko jak będzie z wypłatami bo z BET365 nie było problemu, z expekt tak i tam skasowałem konto bo po 21 dniach szarpaniny wypłacili mi 600pln ale to historia na inny dział
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
Napisalem że obczaję ten BaH, dlaczego ? Już piszę
Dzisiejsza pilka nożna kobiet w Australi Bet365 po pierwszej połowie ( 0:0 )oferował tylko 1,5 gola na BaH od o,5 do 6,5 interesowało mnie 2,5 za 2,5 a nie 1,5za 1,6 (wynik 3:2 )
Dzisiejszy mecz Athletico - Alaves zachiało mi się żółtych kartek w meczu BaH miał, BET365 nie.
Jak widać warto mieć konto tu i tu, teraz tylko jak będzie z wypłatami bo z BET365 nie było problemu, z expekt tak i tam skasowałem konto bo po 21 dniach szarpaniny wypłacili mi 600pln ale to historia na inny dział
BAH kiedys poprosił o zdjęcie dowodu przy twarzy, dlaczego nie wiem, a grałęm na kumpla, naszczescie po wysłaniu odczepili sie , ale pożegnałem ich na zawsze
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Nie ten bah co kiedyś. Marże zawsze mieli wysoką ale przynajmniej dawali pograć za w miarę sensowne stawki. Teraz coraz częściej limity u nich to komedia ????
 
D 99

domcab

Użytkownik
Właśnie sprawdzam regulamin BAH i jest tam taki punkt:

&quot;7. Podczas rejestracji konta gracza oraz wykonywania transakcji jest przeprowadzana procedura &quot;Poznaj Swojego Klienta&quot; (Know your customer, KYC). W ramach procedury KYC klient może zostać poproszony o przesłanie kopii dokumentu tożsamości, potwierdzenia adresu zamieszkania, informacji na temat zarobków i stanu majątkowego oraz innych dodatkowych danych. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia procedury KYC (ze względu na niedostateczną kooperację ze strony klienta lub nieprzesłanie odpowiednich dokumentów) bet-at-home zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zablokowania lub zamknięcia konta.&quot;

Czy musieliście im podawać informacje na temat zarobków? Stanu majątkowego? WTF???
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Właśnie sprawdzam regulamin BAH i jest tam taki punkt:
&quot;7. Podczas rejestracji konta gracza oraz wykonywania transakcji jest przeprowadzana procedura &quot;Poznaj Swojego Klienta&quot; (Know your customer, KYC). W ramach procedury KYC klient może zostać poproszony o przesłanie kopii dokumentu tożsamości, potwierdzenia adresu zamieszkania, informacji na temat zarobków i stanu majątkowego oraz innych dodatkowych danych. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia procedury KYC (ze względu na niedostateczną kooperację ze strony klienta lub nieprzesłanie odpowiednich dokumentów) bet-at-home zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zablokowania lub zamknięcia konta.&quot;
Czy musieliście im podawać informacje na temat zarobków? Stanu majątkowego? WTF???
Jesteś chyba jedną z nielicznych osób, które tak dokładnie przeczytały. Zainteresował mnie zapis dotyczący informacji o zarobkach i stanie majątkowym. Jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem, a ostatnio wypłacałem z bet-at-home na Skrill, szło około 12h.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Krzysiu, czytam tak na zaś, bo nie raz te ich regulaminy to jeden wielki absurd. Albo masz pytanie i nagle powstaje jakiś punkt którego wcześniej nie było.

A co do informacji o zarobkach i stanie majątkowym to jest tam napisane że &quot;klient może zostać poproszony&quot;. Czyli może ale nie musi. Wychodzi na to że pewnie wyrywkowo mogą prosić o takie dokumenty....No ale zaświadczenie o zarobkach to chyba lekka przesada :? A stan majątkowy to już hit!
 
G 83

geo5

Użytkownik
Krzysiu, czytam tak na zaś, bo nie raz te ich regulaminy to jeden wielki absurd. Albo masz pytanie i nagle powstaje jakiś punkt którego wcześniej nie było.

A co do informacji o zarobkach i stanie majątkowym to jest tam napisane że &quot;klient może zostać poproszony&quot;. Czyli może ale nie musi. Wychodzi na to że pewnie wyrywkowo mogą prosić o takie dokumenty....No ale zaświadczenie o zarobkach to chyba lekka przesada :? A stan majątkowy to już hit! zostać poproszony&quot;. Czyli może ale nie musi. Wychodzi na to że pewnie wyrywkowo mogą prosić o takie dokumenty....No ale zaświadczenie o zarobkach to chyba lekka przesada :? A stan majątkowy to już hit![/QUO

Pytania o zarobki , czy stan majątkowy są absolutnie niedopuszczalne .
 
B 7

bolex1x

Użytkownik
Ogólnie uczciwa firma w porównaniu do złodziei 1xbet, kilka razy w roku dają dobre bonusy jak ten do 800 zł a nie 50,100 . Weryfikacja to wysłanie dowodu po tej weryfikacji wypłata na skrill do 15 minut , duży minus to kursy dlatego korzystam kilka razy w roku gdy dają bonusy.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Pytania o zarobki , czy stan majątkowy są absolutnie niedopuszczalne .
Też tak uważam, a jednak jest taki zapis w regulaminie i może pojawić się problem z korzystaniem z serwisu jeśli poproszą o te dokumenty.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ogólnie uczciwa firma w porównaniu do złodziei 1xbet, kilka razy w roku dają dobre bonusy jak ten do 800 zł a nie 50,100 . Weryfikacja to wysłanie dowodu po tej weryfikacji wypłata na skrill do 15 minut , duży minus to kursy dlatego korzystam kilka razy w roku gdy dają bonusy.
Kursy, kursai ale od lat prezentują równy poziom i niema z nimi żadnych problemów jak się nie kombinowało.
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
nie ma problemu z wypłatami. Ale denerwuje mnie to, że często znikają ciekawe kursy jak np. dzisiaj na kartki w regulaminowym czasie gry w meczu pomiędzy H. Beer Sheva a Besiktasem. Chciałem dać na taśmę over 3,5 w doliczonym za 1,55 i zacząłem wybierać resztę typów, szlag trafia, że kiedy już ma się gotowy kupon to nagle kiedy wchodzę go postawić to już nie ma dostępnego tego typu, ale to tylko moje odczucia.
 
K 0

kalin87

Użytkownik
a mieliście może problemy z faktem że bardzo ograniczają maksymalną stawkę na zakład live? miałem wcześniej niemilitowane, później 1000, później 500 a teraz 250 :/
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Idioci zablokowali mi możliwość korzystania z bonów jakoś rok temu. Napisałem żeby znieśli tą blokadę , robię tam depo i wogóle wzorowy gracz a oni swoje to pisze im na LC że założe konto na żonę i będę miał znów w pełni uprzywilejowane konto to chłopak się zagotował i mnie straszył regulaminem.
 
Do góry Bottom