>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Czasami wystarczy ze dostaną skan dowodu lub prawa jazdy i nie dopominają się o drugi dokument, nie wiem od czego to zależy ale tak bylo np w moim przypadku już jakis czas temu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zleciłem wypłatę pieniądze na Skrill, jak wiadomo w pinnacle i tak tymi pieniędzmi można dalej normalnie grać. Część postawiłem i czy reszta zostanie normalnie wypłacona czy muszę zrobić jeszcze wypłatę?
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
cześć, działa komus stary wyglad klasyczny? skorzystałem z wcześniejszego linka (kilka podstron wstecz) w, którym przestawiałem z azjatyka na klasyczny ale już mi to nie działa. od rrazu wskakuje mi beta. lub odpala się widok azjatycki bez możliwości zmiany na klasyczny jak jest u was?
 
B 0

bombuszek

Użytkownik
Ja właśnie dzisiaj mam nieprzyjemną sytuację z pinnacle. Wysłałem im skan dowodu i zdjęcie wyciągu z banku z adresem i wszystko odrzucili a co gorsza zawiesili mi konto. A wszystko co im wysłałem to prawdziwe dokumenty. Na maile odpisują mi jakimiś ogólnikami. Co robić ? W tej chwili wygląda tak, że okradną mnie z pieniędzy, które mam na pinnacle.
 
B 0

bombuszek

Użytkownik
hehe to niezle,
bo tez im wyslalem te same dokumenty i od kilku dni juz &quot;weryfikuja&quot;
a wygralem ponad kilkanascie k raptem w 3 dni i stad podejrzewam te &quot;problemy&quot;

po jakims czasie Ci zablokowali konto od wyslania dokumentow?
3 dni temu wysłałem, dzisiaj rano otrzymałem wiadomość, że moje konto zostało zablokowane bo dokumenty zostały zweryfikowane negatywnie. Nieźle. Złodzieje z pinnacle chcą kasę ukraść, skoro nie akceptują moich autentycznych , legalnych dokumentów. Na maile nie odpowiadają normalnie tylko za każdym razem dostaję tą samą automatycznie generowaną wiadomość. Radzę nie grać na tej stronie. Oszuści.
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
[Tennis] [ATP Australian Open - R3] [Match] [Tomas Berdych vs. Roger Federer]. The event has been un-graded pending review. Your bet on [Money Line] with ticket-ID: [685033473] has been affected.


Ktoś wie o co chodzi?
 
P 0

piccolo84

Użytkownik
hehe,a mi glaby odpisuja ze dokumenty sa weryfikowane wg kolejki,a wyslalem je wczesniej niz Ty ... ????
napisze jak dostane odp,
poki co przestalem u nich grac,bo w ostatnich 3 dniach gralem 3x all in na niskie kursy,3x skutecznie i podejrzewam ze to jest powodem dlaczego im sie nie spieszy z weryfikacja,zwlaszcza ze pare razy probowalem calosc wyplacic ale sie nie dalo
Mam podobnie jak Wy. Wysyłałem już kilka razy i cały czas komunikat, że dokumenty są weryfikowane. Weryfikacja miała potrwać 48h. Dokumenty zostały wysłane 15/01/2017. Do tej pory miałem o nich jak najlepsze zdanie.
Teraz naprawdę się rozczarowałem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ktoś wie o co chodzi?
A rozliczyli już czy wisi ? Czasem pinnek za szybko sobie wynik podlicza, np w gemach zamiast 12-10 wklepią 12-7 i piszą że była korekta wyniku i zdarzenie jest rozliczone ponownie wg tego nowego.

Przy okazji, wrócił azjatycki widok ????
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
mi jakis czas temu weryfikacja (kolejna, bo konto od dobrych kilku lat zweryfikowane) sie przeciagala do ok 14 dni - bo podobno musieli przetlumaczyc sobie wyciag z banku czy cos w tym stylu ; co jakies 3-4 dni ich ponaglalem ale wszystko skonczylo sie normalnie tj konto zweryfikowane pozytywnie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mi jakis czas temu weryfikacja (kolejna, bo konto od dobrych kilku lat zweryfikowane) sie przeciagala do ok 14 dni - bo podobno musieli przetlumaczyc sobie wyciag z banku czy cos w tym stylu ; co jakies 3-4 dni ich ponaglalem ale wszystko skonczylo sie normalnie tj konto zweryfikowane pozytywnie.
Mnie ostatnio 7 dni weryfikowali bo ciągle coś było nie tak....
 
B 0

bombuszek

Użytkownik
Mi w końcu zaakceptowali za 4 razem. Cofam słowa o nich, że są oszustami ale mimo wszystko za takie zawracanie głowy, blokowanie konta, i słaby kontakt mailowy mają u mnie dużego minusa
 
C 0

cimer10

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem tu nowy i prosiłbym o wyjaśnienie pewnej rzeczy przy wnoszeniu zakładu, a mianowicie o co chodzi z tymi systemami pod stawką?

A przy okazji zapytam o obrót depozytu, rozumiem że jak wpłacę 500zł to muszę trzy razy to obrócić czyli zagrać łącznie za 1500zł?
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Jak mozna sie z nimi skontaktowac? tylko meilowo tam gdzie jest pomoc i wsparcie, nie ma zadego czatu? bo pisze te meile i nikt nie odpowiada na nie
 
Do góry Bottom