>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 48

sfiezak

Użytkownik
z pewnością zdecydowana większość korzysta z niego wyłącznie do celów hazardowych.
&quot;z pewnością&quot; to masz bardzo ograniczony punkt widzenia i jeszcze bardziej ograniczoną wiedzę na temat klientów skrilla. Ale spoko - dawaj więcej swoich super rad, będę wiedział czego nie robić ;)

Nie wiem co tu zabawnego
Śmieszy mnie ograniczona ocena rzeczywistości, na podstawie własnego przypadku. :grin:
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
MistrzAA po co piszesz coś o czym nie masz pojęcia ? To, że Ty używasz do hazardu to nie znaczy, że &quot;zdecydowana większość&quot;.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ponadto jak mówią statystyki zdecydowana większość hazardzistów przegrywa pieniądze więc te wspomniane prowizje Skrill tym bardziej mogą być im nie na rękę gdy są w dołku finansowym.
 
A 19

al-capone

Użytkownik
Panowie, przeceniacie możliwości PISowców.
Skrill jest nie do ruszenia przez nich i skończcie się nad tym wywodzić.
Za bardzo panikujecie. Mam do Was informacje takie:
1. niektóre firmy wykupią licencję, bo nie są to duże kwoty
2. pozostałe firmy będą działały tak jak do tej pory, czyli w szarej strefie. Ona będzie działała, a żadne blokowanie stron nie rządowi nie da.
3. Mniejsze firmy jak doxxbet zamkną się na rynek Polski.
Lista, została stworzona przez usera @Karaś (czy jakoś tak), co udziela się tutaj i na twiterze. Patrz pkt 1 i 2, legalni wiedzą że ta ustawa nie wyeliminuje zagraniczne podmioty z polskiego rynku, dlatego muszą coś w rodzaju &quot;zastraszania&quot; poprzez takie strony zniechęcić ludzi do nich.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Polecam sobie poczytać o CBR: https://niebezpiecznik.pl/post/centralna-baza-rachunkow-wiele-zmieni-nie-tylko-dla-posiadaczy-bitcoinow/
I powstaje pytanie czy Skrill ma oddział zarejestrowany w PL? Jakieś przedstawicielstwo?
Co prawda nie zapoznawałem się z treścią ustawy, ale po lekturze artykułu można wywnioskować, iż wypłacając kartą Skrill w polskim bankomacie informacja ta będzie trafiała do CBR. Zobowiązanym do jej zamieszczenia będzie pośrednik płatności.
Nie wygląda to kolorowo :;/:
 
V 256

vernix

Użytkownik
Mój błąd. Edytowałem post, żeby nie siać paniki, i tak już sporo jej w tym temacie. Niemniej temat ciekawy. W projekcie ustawy też wskazano długie vacatio legis, więc rzeczywiście wcześniej jak w 2019 roku to nie zacznie obowiązywać.
 
D 0

denis40

Użytkownik
Witam
ja myślę, że to dopiero taki początek buki czekają na to czy wszystko będzie zgodne z prawem czyli notyfikacja i wtedy będą podejmować decyzje.
 
F 40

fly198

Użytkownik
mam nadzieje że bedzie to bukmacher pokroju bet at home który ofertą i bonusami pokaże STSowi gdzie jego miejsce ???? a co za tym pójdzie zamiast obroty rosnąć to zmaleją u juroszka bo wszyscy janusze pójdą do baha ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Albo przynajmniej nie wzrosną znacząco ;) Ale nie ma co gdybać. Jak nie będzie notyfikacji to raczej mało realne by jakiś buk połakomił się na licencję z 12% podatkiem, skoro będzie mógł działać dalej w szarej strefie jak inne buki.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Wiele zależy od tego ile zajmie wpisywanie nowych podmiotów do rejestru stron z blokadą, tzn. aktualizacja tego rejestru po 1 lipca 2017. Jeśli będzie to zajmować długo, to szykuje nam się zabawa w kota i myszkę ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
jak bet at home wejdzie z 12% to inni też wejdą bo sobie nie odmówią tego kawałku ogromnego tortu PL graczy a Cweloszek zabije się własną bronią
no ale poczekamy, zobaczymy który to zagraniczny buk bo jest ich sporo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom