>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
mozna tez w inny sposob, ale odkad zmienili wyglad na nowy to strasznie irytujaca jest nawigacja po nba.com :///
http://www.nba.com/players
wyszukujesz, wchodzisz w jego profil
następnie klikasz &quot;stats&quot;
potem &#39;Advanced Player Stats&#39;
otwierasz &#39;menu&#39; po lewej stronie i masz tam cos takiego jak game logs i wtedy juz czarno na bialym zestawienie wszystkiego w danym sezonie , po itd
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
mialem w tym roku wykupic pierwszy raz LP, ale trafiłem jakis czas temu na tą stronkę http://www.hdsports.ca/live/nba i ogladam tutaj , polecam
nigdy nic nie zacielo, jakosc bardzo dobra, nie wiem czy drogo / czy tanio ,ale tragedii jak dla mnie nie ma ????
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Dzieki, ja z LP nie zamierzam rezygnowac. Mecze ogladam na telefonie, a wprowadzili niedawno opcje mobile view, dzieki ktorej widac parkiet z &quot;blizszej odleglosci&quot; (zoom). Teraz tez dodali opcje sciagania meczow. W przyzwoitej jakosci sciagniesz mecz o wadze 1 gb. Jedyne co mnie martwi to jakosc obrazu na kompie. Probuje zwalic na gubienie pakietow, ale to chyba kiepska jakosc transmisji webowej.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
LeBron James zyskał właśnie kolejnego strzelca. Cleveland Cavaliers pozyskali od Atlanty Hawks jednego z najlepiej rzucających za trzy zawodników w lidze. Kyle Korver i jego przeszło 5 milionów dolarów za sezon 2016/2017 przenoszą się do Ohio. Zawodnik latem 2017 trafi na rynek wolnych agentów jako niezastrzeżony wolny gracz, zatem to z Cavs będzie walczył o swoją następną umowę. Strony nadal finalizują porozumienia.
Za Korvera do Atlanty powędruje Mike Dunleavy Junior oraz wybór w pierwszej rundzie draftu 2019. Hawks rzekomo szukają trzeciego zespołu, który przygarnąłby od nich Dunleavy’ego, ale jeśli nie znajdą zainteresowanego, są gotowi zatrzymać weterana u siebie. Z tego jednak powodu strony na razie wstrzymały się z oficjalnym ogłoszeniem transferu. W kontrakcie Mike’a jest 4,8 miliona dolarów za ten sezon i 1,7 miliona zagwrantowane za 2017/2018.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
świetne info - przy LeBronie będzie mega pożytecznym graczem, świetny strzelec który w karierze przy prawie 1000 rozegranych spotkań ma skuteczność 42,9% za 3 pkt , w systemie gry Cavs odnajdzie się bez problemu; tym bardziej przy im się teraz gdy długą przerwę będzie miał JR Smith, jeszcze tylko wrzucić jakąś pomoc na pozycję rozgrywającego i można spokojnie czekać do PO (może Mario Chalmers, który owszem wracać będzie po ciężkiej kontuzji ale zna się dobrze z LBJ za czasów wspólnej gry w Miami...)
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Przygotowuja armie przed finalami. Korver moze i nie jest all starowym zawodnikiem, nigdy nie przebije sie przed gwiazdami pokroju Thompsona albo Curryego, ale moze byc nieprawdopodobna sila z lawki. Co raz ciekawiej sie robi w lidze.
Spore zainteresowanie na rynku Millsapem poza tym.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Mysle,ze poki co to będzie grał do razu w S5 i zajmie miejsce rzucającego obrońcy za kontzjowanego JR SMitha, JR wróci chyba dopiero w połowie marca i bedzie miał niewiele czasu aby wejść na obroty przed PO, tak więc nawet jak mu się to nie uda to on może być wtedy mocą w ustawieniach rezerwowych.
Bardzo dobry ruch Cavs i wcale im się nie dziwie ,ze szukali uzupełnienia. Sezon jest bardzo długi widać, co sie dzieje z tym teamem jak odpoczywa np. LeBron (bodajze 0-3 w tym sezonie), albo w ostatnim meczu jak LBJ brakuje wsparcie od ktoregos z BIG-3 , mimo ze sam LBJ był niepewny wystepu w meczu z Bykami ale i tak wkrecil swoje staty , a bez wsparcia Cavs przegrali z cieniującymi Chicago.
Potrzeba głębi składu, potrzeba tam jeszcze upgrade&#39;u na pozycji rozgrywającego , a potem tylko doczekac RS do końca jakoś bo jeszce wiele meczy przed wszystkimi i zbierac sily na PO. Sam LeBron gra obecnie bardzo wysokie minuty i tez pewnie opusci jeszcze kilka spotkan aby byc znowu w 200% formie na najwazniejsze mecze sezonu.
GSW zrobili sobie super-team sciagajac KD to nie ma sie co dziwić , że mistrzowie szukają wsparcia, bedac troche pod sciana po tej pechowej kontuzji Smitha
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No to jest super wzmocnienie akurat dla Cavs. Przy LBJ nawet średni strzelcy dostają mnóstwo czystych pozycji, strach pomyśleć co będzie tam wyczyniał Korver. Jakby nie było, jeden z najlepszych shooterów ever. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Jestem w szoku że go dostali stosunkowo tanio. Z miejsca powinien wskoczyć do pierwszej piątki i pozostać tam nawet jak JR wróci.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wszyscy mówią tu o Korverze w kontekście wzmocnienia Cleveland, a ja patrzę tez z drugiej strony. Będzie to duże osłabienie Jastrzębi, którzy zaczynają grać coraz lepiej i był on dość znaczącą częścią układanki w tym teamie.

Nie wiadomo, jaką dokładnie rolę dostanie w Cleveland i ja nie mam co do tego przekonania. Może być tak, że jego potencjał nie zostanie do końca tam wykorzystany i będzie wchodził tylko jako zadaniowiec, choć tego akurat mu nie życzę.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czy jestescie, swoja droga, posiadaczami League passa? Jesli tak, to czy tez macie problem z jakoscia na full screenie?
Ja jestem w tym roku rookie jeśli chodzi o LP i w sumie jestem zadowolony. Jakość na full screanie na kompie powala - mam światłowód 100 MB i przez to straemuję maksymalną rozdzielczość i nic się nie dzieje i gra muzyka.

Mam jeden problem - po godzinie 3 zaczynają się dość irytujące lagi w transmisji wszystkich spotkań. Na jednych meczach są większe, a na innych znów mniejsze, ale przeszkadza to w oglądaniu. Nie zależy to od kompa, bo podmieniałem maszynę i dzieje się to samo. Zacząłem więc czytać fora i okazało się, że problem jest po ich stronie i po prostu serwery zaczynają nie ogarniać obciążenia.

Objawia się to tym, że leci transmisja, nagle na pół sekundy zarywa i wraca w innym punkcie. Na urządzeniach mobilnych, które nie idą po flashu, śmiga jak ta lala, więc wtedy przełączam się na komórkę. Jeśli nie zmienią tego na HTML, to zastanowię się, czy przedłużać na kolejny rok, bo jest to trochę irytujące.

Godzina też się zgadza, bo po 3 naszego czasu zazwyczaj najwięcej spotkań się nakłada, a więc i oglądających jest sporo...
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Wszyscy mówią tu o Korverze w kontekście wzmocnienia Cleveland, a ja patrzę tez z drugiej strony. Będzie to duże osłabienie Jastrzębi, którzy zaczynają grać coraz lepiej i był on dość znaczącą częścią układanki w tym teamie.

Nie wiadomo, jaką dokładnie rolę dostanie w Cleveland i ja nie mam co do tego przekonania. Może być tak, że jego potencjał nie zostanie do końca tam wykorzystany i będzie wchodził tylko jako zadaniowiec, choć tego akurat mu nie życzę.
to początek zmian w Atlancie, drugim w kolejności pewnie będzie Millsap , ktorym juz interesuje sie m.in Toronto, Denver czy Sacramento, cos jest na rzeczy w Atlancie i pewnie team bedzie mocno przebudowany ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Przede wszystkim Millsapowi kończy sie po tym sezonie kontrakt, więc jak Atlanta go nie przehandluje teraz to zawodnik sam po sezonie zapewne odejdzie z klubu, który kolejny rok nie zdziała cudów (nie oszukujmy się max 2 runda to wyzyny Hawks w tym sezonie, ale i w to wątpię , tym bardziej jak już rozpoczęli zmiany i oddali Korvera)
Moim zdaniem Millsap powinien wybrać Toronto, którzy z tego co donosza zrodla w stanach (Wojnarowski) są mocno zainteresowani i kontaktowali sie z Atlantą w tej sprawie. Wzmocnione Toronto chociaz na papierze wyglądałoby troche lepiej jako jedyny kandydat by troszke postraszyc Cavs na Wschodzie, ale nie czarujmy sie i tak na LBJ nie będzie mocnych.
Nie wiem i nie sprawdzałem jakimi pickami dysponują Kings ale skoro włączyli się do rozmow o Millsapa to moze maja jakas ciekawą propozycję dla Atlanty ;)
sAm sobie tego nie wymyśliłem ???? ale pozyjemy zobaczymy
http://sircharlesincharge.com/2017/01/05/nba-trade-rumors-kings-paul-millsap/
http://hoopshype.com/storyline/paul-millsap-trade/
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Co Panowie myśllicie o dzisiejszym meczu Bostonu z Wizardsami? Dla mnie wydaję się, że Boston na własnej hali powinni wziąć ten mecz, tym bardziej, że ostatnio Wizardsi nie pokazali się z najlepszej strony w meczu z Chicago bez ich 2 głównych zawodników, jednak wygrali. Oczywiście ten mecz może już nie być taki sam jak dzisiaj w nocy i Wizardsi wyjdą skupieni. Myślę jednak, że warto zagrać na czysty win Boston i dobrać do jakiegoś dubelka. ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Panowie, spotkał się ktoś z was z takimi zapisami handicapów jak na poniższych przykładach?
Są to przykłady z forum o NBA. Spotkałem się z tym tylko w kilku wątkach i się zastanawiam czy to nie kaprys autora, chociaż pisze raz z minusem, raz bez. Jaka jest różnica między np. CHI +4 a CHI +4-?
Co oznacza minus na końcu?

Np.:
Miami +1-
Denver +3-
Portland -4-
Phoenix -5-
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
CZEŚĆ
ktoś podawał kiedyś stronkę do porównania /sprawdzania danego zawodnika, jego gry przeciwko graczu z danej drużyny przeciwnej itp. Podesle ktoś? ????
Dzięki.
 
jamajca1 75

jamajca1

Użytkownik
Panowie, spotkał się ktoś z was z takimi zapisami handicapów jak na poniższych przykładach?
Są to przykłady z forum o NBA. Spotkałem się z tym tylko w kilku wątkach i się zastanawiam czy to nie kaprys autora, chociaż pisze raz z minusem, raz bez. Jaka jest różnica między np. CHI +4 a CHI +4-?
Co oznacza minus na końcu?

Np.:
Miami +1-
Denver +3-
Portland -4-
Phoenix -5-
Coś Ci się pomyliło, jest tylko + i - przed handicapem, a ten minus za cyfra to jakiś bez znaczenia zapis (myślnik itp)

Trzymaj się ziom
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom