>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

H 32

hortex

Użytkownik
Powiedzcie mi, bo udało mi się dogadać z bukiem i zmienić walutę i założyć Skrilla. Wpłacając przez P24 mogę bezpiecznie wypłacić na konto? Wiadomo, że lepiej mieć kartę, ale do czasu jej przyjścia można bezpiecznie i komfortowo zlecić wypłatę na rachunek bankowy? Ile trwa taki przelew z MB na konto zwyczajowo? A może wypłacić na kartę zamiast na konto? Jaka różnica?
 
H 32

hortex

Użytkownik
A na kartę ile trwa? Ok, już doczytałem.
Mam jeszcze 1 pytanie, zleciłem wypłatę na kartę debetową VISA, czy dostanę jakieś potwierdzenie, że transakcja została zrealizowana ze strony skrilla na maila? Mam tylko w transakcjach na koncie, że &quot;przetworzone&quot;/ &quot;processed&quot;. Wiem, że w bankowych takie maile występują, a jak to jest ze zwykłymi wypłatami na kartę? Wczoraj zleciłem wieczorem, do dziś cisza.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Podbijam. Pomoże ktoś? Wypłata na kartę Visa nie generuje potwierdzenia na maila o transakcji? Status na skrillu przetworzone (od razu taki po wypłacie mam), ale na maila nie dostaje potwierdzen że wypłata zrealizowana itd...
 
K 0

kazur91

Użytkownik
Ja nie dostałem żadnego potwierdzenia, ale kasa przyszła po 4 dniach roboczych od złożenia wniosku realizacji transakcji. Też się stresowałem, ale jak widać wszystko jest raczej w porządku.
 
G 13

gris

Użytkownik
Nadszedł czas, że muszę przetransferować część pieniędzy ze Skrilla na swoje konto bankowe. I tak się zastanawiam czy jednorazowa wpłata np 10 tysięcy złotych w kilku transzach nie będzie dla banku podejrzana. Nie mam karty Skrill, z resztą limit wypłaty z bankomatu to bodajże 500 euro. Ktoś ma doświadczenia z wypłatami na konto większych sum?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Zależy dla kogo znaczy większe. Znajomi po 10 tysięcy około 3 razy w miesiącu bez problemu, ja osobiście do 6 tysięcy parę razy w miesiącu na przemian z Netkiem i czyściutko.
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Słyszałem że można wypłacić środki z Bet365 na konto Skrill bez dokonania obrotu. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Podobno wplacajac kartą kredytową na konto bet365 za pomocą Skrilla nie jest pobierana prowizja. Tą informację może ktoś też potwierdzić?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja mam pytanie (ciężko wertować tyle stron), czy ze Skrilla da radę wypłacić na inne konto bankowe, niż swoje?
Nie, tylko na własne, z którego wcześniej dokonaliśmy wpłatę.
Słyszałem że można wypłacić środki z Bet365 na konto Skrill bez dokonania obrotu. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Podobno wplacajac kartą kredytową na konto Bet365 za pomocą Skrilla nie jest pobierana prowizja. Tą informację może ktoś też potwierdzić?
Nie ma możliwości wypłaty bez obrotu.
 
M 0

maczaloko

Użytkownik
W cenniku opłat za kartę na stronie skrill jest pozycja &quot;Opłata za wymianę walut: 2,49%&quot;.

Czy to oznacza, że mając kartę w EUR i wypłacając w Polsce PLN oprócz prowizji za wypłatę 1,75% doliczają teraz jeszcze 2,49% za przewalutowanie?

Jaka opcja będzie najkorzystniejsza obecnie przy wypłacie z batfair 1000 Euro?
1. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill EUR
2. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill PLN
3. Betair EUR -&gt; Skrill PLN -&gt; karta Skrill PLN
 
M 78

michal89216

Użytkownik
W cenniku opłat za kartę na stronie skrill jest pozycja &quot;Opłata za wymianę walut: 2,49%&quot;.

Czy to oznacza, że mając kartę w EUR i wypłacając w Polsce PLN oprócz prowizji za wypłatę 1,75% doliczają teraz jeszcze 2,49% za przewalutowanie?

Jaka opcja będzie najkorzystniejsza obecnie przy wypłacie z batfair 1000 Euro?
1. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill EUR
2. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill PLN
3. Betair EUR -&gt; Skrill PLN -&gt; karta Skrill PLN
Opcja 1 i bankomat, z którego wypłacisz w Euro.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jaka opcja będzie najkorzystniejsza obecnie przy wypłacie z batfair 1000 Euro?
1. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill EUR
2. Betair EUR -&gt; Skrill EUR -&gt; karta Skrill PLN
3. Betair EUR -&gt; Skrill PLN -&gt; karta Skrill PLN
1. Posiadając konto skrill w euro najmniej stracisz jeżeli będziesz dokonywał wypłat nie z karty a na konto walutowe w euro.

Rozwiązanie skrill w euro i karta w euro jest dobre jeżeli wpłacasz i wypłacasz w euro, ale wpłacasz zarówno w euro na skrilla jak i wypłacasz w tej samej walucie w bankomacie.

Opcja konto w euro a karta w PLN to najgorsza z możliwych i najdroższa opcja za każdą operację wpłata/wypłata/przelew płacisz podwójnie.

Konto w PLN i karta w PLN to jedyna najtańsza opcja bo płacisz tylko raz za przewalutowanie przy wypłacie z buka gdzie masz konto w euro.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czyli w przypadku konto buk EUR konto SKRILL euro, brac karte rowniez w EUR i wyplacac EUR z bankomatów? Czy biorac kartę trzeba spelnic jakies formalnosci weryfikacyjne na skrillu? Czy posiadajac karte skrill mozna nadal wyplacac na karte debetowa VISA, z wczesniejszych dwoch opcji wyplaty?
W euronet jest taki zapis:

Wypłata gotówki w euro realizowana jest przez Euronet 360 Finance Limited, spółkę zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, która nie pobiera opłaty za swoją usługę. Usługa dostępna jest dla kart, których waluta rozliczeniowa jest inna niż euro.

Czy to oznacza, ze wyplacic w euro mozna tylko karta skrill w PLN?...Bo juz sie zakrecilem w tym wszystkim.
 
M 0

maczaloko

Użytkownik
Opcja 1 i bankomat, z którego wypłacisz w Euro.
W każdym przypadku który opisałem chodziło mi o wypłatę w bankomacie PLN. Chciałem wiedzieć jaka jest różnica przy wypłacaniu PLN z karty skrilla w rozliczanej w EURO a rozliczanej w PLN.
1. Posiadając konto Skrill w euro najmniej stracisz jeżeli będziesz dokonywał wypłat nie z karty a na konto walutowe w euro.
Rozwiązanie Skrill w euro i karta w euro jest dobre jeżeli wpłacasz i wypłacasz w euro, ale wpłacasz zarówno w euro na Skrilla jak i wypłacasz w tej samej walucie w bankomacie.
Z tego co się dowiedziałem dla zwykłych użytkowników bez VIP nie można bezpośrednio wypłacić Euro na polskie konto walutowe. Występuje wtedy podwójne przewalutowanie, skrill wymienia EUR na PLN i bank spowroten PLN na EUR.
Nie chcę przelewać kasy ze skrilla na konto tylko wypłacić ich kartą. A więc chcę wiedzieć która opcja jest lepsza przy wypłacie z bankomatu kartą skrilla złotówek?
Konto u buka w EUR:
1. Skrill EUR i karta EUR
Wypłacam 100 EUR od buka na skrill (mam dalej 100 eur na skrill), wypłacam w Polskim bankomacie, przewalutowuje mi 100 euro po kurcie MC i dolicza 1,75% prowizji za wypłatę + 2,49% prowizji za przewalutowanie dla skrill?
Czyli 100 - 2,49% - 1,75% = 95,8 euro (4,2 Euro prowizji dla skrill)
2. Skrill PLN i karta PLN
Wypłacam 100 EUR od buka na skrill (skrill zabiera 3,99% za przewalutowanie ze 100 euro, zostaje 96 Euro i to przelicza na PLN (po jakim kursie??)), na koncie skirill kasę mam już w PLN więc przy wypłacie w bankomacie płacę jeszcze 1,75% prowizji.
100 - 3,99% - 1,75% = 94,33 euro (5,7 Euro prowizji)
Dobrze to liczę?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Opcja 1 i bankomat, z którego wypłacisz w Euro.
Podbijam, buk - euro, skrill - euro, karta - euro, można wypłacić euro z bankomatów np. Euronet przy tym zapisie:

Wypłata gotówki w euro realizowana jest przez Euronet 360 Finance Limited, spółkę zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, która nie pobiera opłaty za swoją usługę. Usługa dostępna jest dla kart, których waluta rozliczeniowa jest inna niż euro.

?
 
D 99

domcab

Użytkownik
ja znalazłam taki numer na ich stronie +48 211 288 257
będe do nich dzwonić jutro bo mam problemy z kontem, zobaczymy czy działa
 
Do góry Bottom