>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherzy stacjonarni poza granicami Polski

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
OK rozumiem, że Polak potrafi... ????
Ale wymóg podania im przy rejestracji nr komórki z czeskim prefixem
dla otrzymania SMSa oraz konieczność posiadania konta w czeskim banku jest tu jednak podstawą.
Oto mail jaki przed chwilą dostałem od Fortuna.cz
Hello,
we only accept payments received from Czech banks.
Best regards
Jana Vykydalová
[email protected]


Oddělení klientské podpory
FORTUNA GAME a.s. | Florentinum, Na Florenci 2116/15 | 110 00, Prague 1
można złożyć depozyt kartą kredytową, wypłatę z kolei można zlecić jako odbiór gotówki we wskazanym punkcie ;)
 
astana 439

astana

Użytkownik
Rejestracja u czeskich buków Tipsport i Fortuna bezproblemowa,koniecznością jest posiadanie czeskiego numeru komórki,konto bankowe jest wskazane,ale nie jest wymagane.od 1 stycznia w Czechach również zapowiadają zmiany w prawie hazardowym,np.maksymalna wpłata/wypłata 5000 kc na dzień w kolekturze,na kontach bankowych nie ma takich ograniczeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cześć @astana,
jak dasz radę, to ustal i napisz tu także czy w Czechach istnieje już obowiązek rejestracji prepaidowych kart SIM a jeśli tak, to czy obcokrajowcy nie mający karty stałego pobytu mogą taką kartę SIM zarejestrować.
Jest to chyba kluczowa kwestia dla ew. możliwości grania tam poprzez net z Polski, skoro - jak niedawno pisałeś - przynajmniej w Tipsporcie jest już opcja wpłat/wypłat przez Skrilla
Pozostaje więc ta sprawa otrzymywania od nich SMSów z kodami na czeski numer telefonu.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,obowiązku rejestracji karty nie ma,w zasadzie chodzi tylko o jeden kod aktywacyjny do konta,na chwilę obecną największym problemem jest osobista wizyta w punkcie stacjonarnym w celu dokończenia rejestracji,dużo info na temat szykowanych zmian w prawie w czeskiej bukmacherce znajdziemy po wpisaniu do googla KolemDvou,śledzę ten temat,jak coś nowego to napiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mam pytanie , czy wraz ze zmianą ustawy hazardowej w czechach od 1 stycznia , zmienił się może podatek w naziemnych? czy w dalszym ciągu jest 10 %
 
astana 439

astana

Użytkownik
Podatek nadal u naziemnych wynosi 10%,przez neta nie ma podatku,póki co nie ma problemu z grą z Polski,artykuł[clanek] o zmianach w prawie hazardowym mamy na stronie startowej Tipsportu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
astana 439

astana

Użytkownik
Grając przez internet nie płacimy podatku,przy okazji od listopada czeski Tipsport podniósł wartość kursu,aktualnie payout na live jest zazwyczaj lepszy niż w bet365.
 
P 12

polak13

Użytkownik
Witam mam pytanie dzisiaj obstawilem w ladbrokes 20 funtów na arsenal i na to ze bd over 2.5 na jednym kupnie .dziwne jest to ze nie pisze ile jest do wygrania tylko znaczek n/a ktoś wie o co chodzi i jak takie coś jest liczone jak wejdzie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mieszkasz zagranicą i zadajesz pytanie na polskim forum o to co masz na kuponie?
A nie mogłeś się zapytać obsługi dlaczego masz taki wydruk i od razu byś to wiedział...
Skrót n/a oznacza &lt;dfn style=&quot;font-style: normal&quot; class=&quot;lang-en fldn-3 fldt-znaczenia&quot;&gt;not available czyli, że - w tym przypadku - taki w/w łączony zakład na win Arsenalu+over 2.5 jest niedostępny, ale nie widząc kuponu (bo screenu nie raczyłeś wrzucić) nie mam pojęcia jaki zakład zawarłeś:
a/ czy te 20 funtów poszło 2x10 oddzielnie na win Arsenalu i na over 2.5
b/ czy 20 na win Arsenalu
c/ czy 20 na over 2.5
&lt;/dfn&gt;
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czyli zastosowali podział tych 20 funtów na 2 single po 10 funtów każdy - a zatem 1z2 wygrałeś, gdyż
Chelsea - Arsenal 3:1 i wszedł przynajmniej over 2.5
Tak więc masz uratowaną sytuację, gdyż Twój pierwotny łączny typ Arsenal+over 2.5 byłyby przegrany i 20 funtów w plecy, a tak to odzyskasz 10* kurs na over 2.5=?
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
M 0

megapaul

Użytkownik
Gdyby to kogoś interesowało to pisałem do supportu czeskiego TIPSPORTU z zapytaniem czy robią przelewy na zagraniczne konta bankowe. Odpisali, że tylko na czeskie konta bankowe.
 
M 0

megapaul

Użytkownik
Wygląda na to że użytkownik &#39;&#39;Astana&#39;&#39; wprowadził niezły zamęt. Właśnie wróciłem z Czech i okazało się że aby dokończyć proces rejestracji w punkcie tipsport czy fortuna trzeba okazać dokument, który jest czasowym lub stałym pozwoleniem na pobyt w Czechach. Jak widać nie jest to wszystko takie proste.
P.S. konto w banku założyłem bez najmniejszych problemów. Podobnie sprawa się ma z kartą SIM (nie trzeba podawac żadnych danych żeby zarejestrowac te kartę).
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Wygląda na to że użytkownik &#39;&#39;Astana&#39;&#39; wprowadził niezły zamęt. Właśnie wróciłem z Czech i okazało się że aby dokończyć proces rejestracji w punkcie tipsport czy fortuna trzeba okazać dokument, który jest czasowym lub stałym pozwoleniem na pobyt w Czechach. Jak widać nie jest to wszystko takie proste.
P.S. konto w banku założyłem bez najmniejszych problemów. Podobnie sprawa się ma z kartą SIM (nie trzeba podawac żadnych danych żeby zarejestrowac te kartę).
Kolego potwierdź czy dobrze zrozumiałem

Poszedłes do czeskiego banku tylko z polskim dowodem i zalozyles od ręki konto w banku i ono jest odrazu aktywne ? A karta do bankomatu i korespondencja przyjdzie za free na polski adres zamieszkania ?

Karty SIM tam się kupuje jak u nas kiedyś, czyli do ręki w kiosku i działa po włożeniu do telefonu ?
Ale tu jest jeden warunek, aby działała w Polsce musisz ja pierwszy raz uruchomić na terenie Czech, a nie po przewiezieniu do Polski ?


Będę wdzięczny za odpowiedzi
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Witam,
Panowie powiedzcie czy dokańczając rejestrację w punkcie fortuna/tipsport jest potrzebny meldunek w Czechach?
Astana wypowiedz się jeśli masz jakieś &#39;świeże&#39; wieści.
Dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry Bottom