>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozwój osobisty - Motywacja, cele w życiu, sukces, praca nad sobą itp.

M 0

motor1992

Użytkownik
Mi w rozwoju osobistym bardzo pomaga MICHAŁ WAWRZYNIAK dla mnie to mega gość lepszego motywatora nie ma dla mnie.
-przez wiele lat grałem w zakłady wiadomo po co jak każdy żeby zarobić przegrywałem duże sumy
-pomógł mi to rzucić bez żadnych problemów z dnia na dzień
-pomaga mi w życiu codziennym
-ale najbardziej mi pomaga motywować i działać w branży revser czyli w marketingu online co może go robić każdy tylko konsekfencje trzeba mieć
-dzięki temu biznesu rzuciłem prace na etacie ,robię to co chcę spełniam swoje marzenia i najlepsze zarabiam co dzień coraz więcej takie kwoty co kiedyś myślałem że nigdy nie będę miał
Właśnie powinien tu być założony temat o revserah ktoś chce pomóc mi
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Masz jeszcze jakieś gotowe regułki, posty?
&quot;Odkąd poznałem Kołcza Majka faceta przebierającego się w sukienki, w inne dziwne ubrania, moje życie diametralnie się zmieniło. Rzuciłem etat, zarabiam 15 tysięcy miesięcznie nie robiąc nic. Czytam książki, przebiegłem maratony, zacząłem odnosić sukcesy w każdej dziedzinie. Gdyby nie Pan Michał, zapewne skończyłbym ze sznurem, co dalszą konsekwencją byłby cmentarz...&quot;
Przecież Kołcz Majk to jest największe *****, nieporozumienie, festwial żenady, cyrk bólu tego całego rozwoju osobistego. Ten facet osiągnął sukces w byciu najbardziej nienawidzonym kołczem, pośmiewiskiem itd. To klaun i błazen, żerujący na najbardziej naiwnych frajerach.
 
K 0

kasia25

Użytkownik
Też zastanawiasz się nad zakupem tego kursu ? Przeszukałem cały internet na temat tego kursu i nie ma żadnych informacji.
to ja odpowiem, bo tez się zapisałam na ten kurs, przelałam pieniądze i z kursu po kilku miesiącach musiałam zrezygnować. Zgodnie z tym co mowil ten pseudo motywator, ze odda pieniądze w każdym momencie, nie otrzymałam ich do dzisiaj, pisałam maile, dzwoniłam...zero kontaktu..co tydzień robi konferencje z uczestnikami kursu na których możesz zadawać pytania odnośnie kursu, wiec zapytałam o zwrot kosztów również i tam...najpierw wymijająco stwierdził, ze jest na wyjeździe i maile będzie odczytywal dopiero w sobote, gdzie dostep do kursu został zablokowany od razu kiedy tylko do niego napisałam, ze rezygnuje, czyli ponad 2 tygodnie wcześniej. Kiedy zadałam konkretnie pytanie kiedy będzie przelew zostałam wyrzucona z konferencji.....wiec taka jest prawda o jego kursie...ja tego na pewno tak nie zostawię i jeszcze pan Jacek o mnie usłyszy....
 
I 0

i-love-books

Użytkownik
Z kanałem sukces.pl tak na prawdę zaczęła się moja przygoda ze światem biznesu i zarabiania pieniędzy. Podoba mi się sposób, w jaki twórca tłumaczy, że zarabianie pieniędzy to bardzo prosta sprawa... na dobrą sprawę :D słyszałam też o tym że napisał książkę, ale krążą o niej różne opinie. Jestem nastawiona pozytywnie ale... wolę zapytać.
https://sukces.pl/jak/
Kto czytał? :D 
 
K 0

KiNa20

Użytkownik
Nie każdemu człowiekowi pasuje rola trenera czy coacha- można wtedy wybrać opcję doradcy zawodowego, który może pomóc dostrzec swoje dobre strony i predyspozycje;) Warto zacząć od poznania swojej osobowości, podsyłam link do artykułu co to jest diagnoza osobowości https://perso.in/blog/diagnoza-osobowosci/ Jeżeli trener nie jest dla Ciebie bo uważasz, że nie są oni na tyle skuteczni za to jakie pieniądze biorą, to może akurat takie testy się sprawdzą:geek:
 
Do góry Bottom