Wilstermann - The Strongest
2 @ 2.8
DNB 2 @ 2
x2 @ 1.6

Gospodarze problemy finansowe ostatnio, w dodatku dziś bez ważnych zawodników, a mianowicie : Iberriego, Diaza, Sancheza, Moralesa.
Strongest jeżeli chcą myśleć o mistrzu w tym sezonie, takie mecze jak ten muszą po prostu wygrać. Goście w optymalnym składzie.

Buk Bet 365
Analiza: Pierwsza kolejka w Lidze Kostaryki, Ekipa Heradino podejmowała na swoim stadionie ekipę Zeldon, Heradino jest faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie , Heradino na swoim boisku nie przegrało 10 kolejnych spotkań na własnym stadionie z tego co zanotowało aż 9 wygranych oraz tylko 1 podział punktów, gości radzą sobie na wyjazdach znacznie słabiej nie wygrali 19 kolejnych spotkań wyjazdowych , przegrali aż 16 krotnie więc nie jest dziwne że mało kto daje im jakiekolwiek szanse na zdobycie chociażby jednego punktu również w starciu z drużyną Heradino. Starcia pomiędzy tymi zespołami gospodarze praktycznie zawsze wygrywali , od roku 2007 na stadionie tych pierwszych grali ze sobą 19 razy , gospodarze wygrali 13 spotkań 4 podziały punktów oraz 2 porażki. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu Heradino, myślę że powinni wygrać po pierwszych 4 minutach tak jak na koniec spotkania, stawiam na wynik 2:0 do przerwy oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Dodaję tutaj bo nie ma tematu:
Sao Paulo Cup - Juniorzy - Copinha:
Nacional AC Sao Paulo (U20) - Perolas Negras (U20)

Nacional AC Sao Paulo (U20) - @1,62 - bwin ⛔
\\edit... niestrzelony karny, strata bramki i potem jeszcze jednej grając w przewadze... chłopaki zawiedli na całej linii.
Chyba bwin ciut nie ogarnia tego turnieju - wczoraj @2,5 na Paulistę, dziś @1,62 na Nacional. Nacional który gra z Czarnymi Perłami z... uwaga.. Haiti. Tak, ten zespół jest gościem na Copinhi. W zeszłym roku Perolas też brał udział w tym turnieju.. zakończył go bez puntów. W tym roku zapowiada się podobny wynik. Do tej pory nie strzelili bramki tracąc 5 - 4 bramki stracili w meczu z Goias.
Myślę, że młodzi Brazylijczycy podejdą do meczu mocno zmotywowani i bez problemu ograją gości z Haiti.