>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2016/2017 Oberhof 05-08.01.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Dorin - G.Koukalova 2 1,43 ⛔
D.Wierer - O.Pidrushna 1 1,48 ✅
= 2,12 ⛔ Betsafe
Warunki beznadziejne ale na taki dubelek się zdecydowałem.
Gabi biegowo tak jak Dorin dobrze i porównywalnie. Na strzelnicy również obie wygladają dobrze jednak Gabi wydaje się być bardziej opanowana w takich trudniejszych warunkach pogodowych. Do tego 24s zapasu.
Wierer nie mam pojęcia czemu była tak wolna podczas sprintu. Strzelnica perfekcyjnie no ale bieg katastrofa stac ja na o wiele lepszy wynik. Ukrainka biegowo jak zwykle sporo odstaje od najlepszych a na strzelnicy ten sezon ma średni. Bywała pewniejsza w tym elemencie ale nie wypada jakoś słabo.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 10km w Oberhofie - Kobiety
Od 14:40


Tatiana Akimova vs Julia Dzhima 1 @ 1.83 Bet365 ⛔ 32-15

7 pudeł, bez komentarza.



Akimova rewelacyjnie wyglądała podczas zawodów w Czechach. Nawet jeżeli takie wyniki będzie jej ciężko powtórzyć to trzeba przyznać, że jest to zawodniczka dosyć równa. Solidnie strzela, lubi te biegi pościgowe i nawet w trudnych warunkach jest w stanie skutecznym strzelaniem sporo awansować. Biegowo ma różne momenty. Jeżeli walczy o czołówkę to biega solidne i jest w stanie trzymać się najlepszych. Dzhima poprawiła bieg, tutaj może nieco zyskać nad Rosjanką, ale strzelanie w jej wykonaniu pozostawia wiele do życzenia. Już w tym sezonie zdarzały się starty kiedy pudłowała na potęgę po 5-6 razy. Do pierwszego strzelania dobiegną pewnie razem. Jeżeli Rosjanka będzie lepiej strzelała, nawet w trudnych warunkach stać ją na dobry wynik to sobie z rywalką poradzi, bo po stronie Ukrainki mogą być dzisiaj kłopoty z precyzją przede wszystkim w pozycji stojącej. Stawiam na zawodniczkę pewniejszą na strzelnicy, bo ten element będzie dzisiaj kluczowy do ewentualnej walki o wysokie lokaty.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
G.Koukalova - miejsce na podium - NIE @4.00 ⛔ bet365

Przy takich warunkach jakie panują w Oberhofie, można pograć za małą stawkę , bo szykuje się niezła loteria, może być wywrócone wszystko do góry nogami. Przewaga nad 4 i resztą nie jest jakaś kosmiczna, tutaj wszystko może się zdarzyć.

R
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
E.Svendsen-E.Lesser⛔
Twój typ: 1 Kurs: 1,67
A.Babikov-M.Tsvetkov✅
Twój typ: 1 Kurs: 1,84
betgun

Norweg pokazał, że w biegu bark w bark nie odstaje, od rywala, gdzie po sprincie nie wyglądało to za fajnie. Tutaj Niemiec doszedł do Svendsena, jednak Emil odskoczył biegowo na podbiegu zyskując kilka sekund na kresce. Co do strzelania, to też jestem po stronie Norwega, warunki znamy, może być różnie, doświadczenie, przez to ilość miejsc w czołówce, promuje Svendsena.

Drugi pojedynek bardzo dobrych strzelców. Anton wczoraj odpadł od walki o coś bardzo dużego przez trzecie strzelanie. Dali pokaz w strzelaniu w jednym z pościgowych, gdzie ograli Martina. Babikov lepiej biega w tłoku, niz w sprintach, bez problemu osiągnie poziom Tsvetkova, a o tę karną rundę powinien być lepszy.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Start wspólny - Bieg na 15km w Oberhofie - Mężczyźni
Od 12:30



Dominik Landertinger vs Ole Einar Bjoerndalen 1 @ 1.72 Bet365 ⛔ 12-5

Weź tu cokolwiek analizuj :grin:




Po raz drugi przeciwko Norwegowi. Słabo on wygląda podczas tego weekendu. Strzelanie na wiwat i człapanie na trasie pokazuje, że powoli trzeba myśleć o końcu kariery niż kolejnych sukcesach. Biegowo Ole traci mnóstwo czasu i nie jest w stanie wytrzymać tempa nawet przeciętnych biegaczy. Tutaj w samym biegu Landertinger bez problemu jest w stanie odrobić przynajmniej jedną rundę karną. Z resztą po tym co obaj pokazują w Oberhofie wyraźnie widać, że skuteczność na strzelnicy porównywalna, a na trasie dużo szybszy Austriak. Norweg kompletnie bez formy, z każdą kolejną rundą słabnie, nie ma mowy o przyspieszeniu i nie wróżę mu tutaj nagle jakiegoś przebudzenia i wysokiej lokaty w tym starcie.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
J.G.Beatrix - A.Shipulin 2 Fortuna 1.40
Q.Fillon Maillet - S.Desthieux 1 Fortuna 1.50
E.H Svendsen - E.Lesser 1 Fortuna 1.66
AKO 3.50 Bet 365 ⛔
W moich trzech parach wytypowałem faworytów zarówno biegowa na dłuższych odcinkach są lepsi od oponentów jak i strzelecko.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Ja powtórze typ z dnia wczorajszego ;)

Bjoerndalen - Moravec 2 (@1.90) Fortuna ups ⛔

Czech w Oberhofie jest w zdecydowanie lepszej formie niz król co widac po wynikach. Kolejnym atutem przemawijacym za Ondrejem jest fakt ze bieg ze startu wspólnego jest jego ulubionym. Wczoraj na starcie było 40s przewagi i spokojnie to utrzymał na strzelnicy spokojne strzelanie bez wiekszej wpadki dzis licze ze bedzie podobnie ;) GL
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
E.H.Svendsen TOP 6 - 1,60 7miejsce????⛔ expekt

Norweg wygląda tu dobrze. Wczoraj co prawda trudne warunki na strzelnicy i wyglądał jak inni ale podczas sprintu tylko 1 pudło. Po sprincie się mogło wydawać że biegowo jest przeciętnie ale wczoraj już była moc. Czas biegu jeden z najlepszych. Był w pierwszej trójce jak dobrze spojrzałem. Myślę,że dzisiaj zakręci się koło podium.

Q.Fillon Maillet - Ole Einar Bjoerndalen 1 1,65 ⛔ Betsafe

Jeden i drugi wczoraj po 6 pudeł. Biegowo Francuz zdecydowanie lepszy. W sprincie aż takiej różnicy nie było widać ale wczoraj podczas dłuższego biegu Francuz odjechał Norwegowi. Ole coraz częściej dużo błędów na strzelnicy a i biegowo ostatnie rundy traci sporo do rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Start wspólny - Bieg na 12.5km w Oberhofie - Kobiety
Od 14:40



Marie Dorin Habert w TOP 3 @ 1.83 Bet365 ⛔ 14 miejsce


Francuzka po przerwie wróciła w bardzo dobrej formie. Równe strzelanie i bardzo szybki bieg. Na strzelnicy jest w stanie wykręcić 19/20, a biegowo bez wątpienia TOP3. Wraca wypoczęta Dahlmeier, jest Koukalova i Makarainen. Między tymi paniami powinna się rozegrać walka o zwycięstwo. W ten weekend najlepsze wrażenie robi Dorin i na podium powinna się załapać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Popieram typ rogerfede93.
Francuzka wygląda tu bardzo dobrze. Świetnie czuje te trasy. Biegowo ścisła czołówka. Warunki pogodowe o wiele lepsze niż wczoraj a to plus dla Dorin która w tym elemencie jest pewniejsza a na pewno pewniejsza niż Makarainen a nawet Koukalova.
Marie Dorin Habert w TOP 3 - 1,90 żenujący weekend z biathlonem ⛔ Betsafe
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
M. Hammerschmidt - S. Gasparin 1 @1.52 Milenium ⛔
Niemka w Oberhofie prezentuje się bardzo dobrze. W sprincie strzelała bezbłędnie i pobiegła nawet lepiej niż Wierer. W biegu na dochodzenie już zdarzyło się jej pudłować, jednak warunki były fatalne. Gasparin słabo strzela, biega też nie rewelacyjnie, więc spodziewam się, że tutaj górą będzie Niemka.
A. Chevalier - T. Akimova 1 @1.80 Milenium ⛔
Francuzka wydaje mi się trochę niedoceniana. W tym sezonie zaliczyła już kilka dobrych występów. Przy dobrym strzelaniu ma szansę na bardzo dobre miejsce. Rosjanka za to w Oberhofie bardzo słabo się spisuje. Nie strzela rewelacyjnie, a i biegiem nie imponuje. Spodziewam się tutaj triumfu Francuzki.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
L.Dahlmeier-K.Makarainen
Twój typ: 1 Kurs: 1,50✅
M.Hammerschmidt-M.Olsbu
Twój typ: 1 Kurs: 1,80⛔

Laura planowo zrezygnowała z wcześniejszych startów, więc tutaj nie mam mowy o jakimś bieganiu na siłe, postanowiła zrobić dłuższą przerwę. Jest mocniejsza od Finki na strzelnicy, dzisiaj dwie stójki i to jest problem dla Kaisy, w bdb formie biegowej Laura pokazaywała, że conajmniej jest na poziomie Finki.

Niemka fajnie się prezentuje, pewniejsza na strzelnicy, gdzie dzisiaj to udowodni, w biegu nie widzę przewagi Norweżki, bardzo dobre starty na swojej ziemii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom