>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Gram dzisiaj lekkie dodatnie handi na Knicks. Podoba mi się ich gra, stać ich na zwycięstwo.

New York Knicks +3

1.91 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Spodziewam się mocnego zwycięstwa Pacers, więc gram z handicapem.
Pacers -5.5
1.92 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Na dziś myślałem pograć OKC po fajnym kursie, ale chyba znalazłem pewniejszy typ. Mianowicie Utah Jazz, o którym nawet skrobnąłem kilka zdań w dziale --&gt;^&lt;--
Poza tym oglądałem Bucks ostatnio z Bulls i naprawdę fajnie to wygląda u nich. Nadal twierdzę że Thunder powinni to wziąć, ale gram jednak Utah. Na marginesie to może być zajebisty mecz do oglądania, Giannis vs Russ :grin: Szkoda że nie będę miał czasu żeby to zobaczyć.
Utah Jazz -6.5
1.93 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze widzę fajny typ na Washington. Kursy chyba powystawiane trochę za wysoko, trzeba to wykorzystać. Ostatnio Wizards naprawdę fajnie sobie radzą, i mimo fatalnego początku już na poważnie liczą się w walce o PO. Niby Dallas także trochę lepiej ostatnio, ale to moim zdaniem nie ten poziom. Także:
Washington Wizards
1.91 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dwa typy na dziś znalazłem warte uwagi, opisałem je nawet tutaj, sam zagram jednak Memphis, które to wydaje mi się pewniakiem. Jak będzie zobaczymy, powodzenia.
Memphis -1.5 1.97 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Do składu Blazers wraca Lillard, niestety ale powinni zamieść Lakersów więc taki typ wydaje mi się dobry na dziś:
HT/FT Portland/Portland
1.76 Bet365
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No ostatnio coś pechowo, a powiem jeszcze że typuję na innej zagranicznej stronie dla zabawy, po 2-3 typy na dzień i oprócz tego co tutaj wchodzą niemal wszystkie ???? Dziś nie wiem, dopiero usiadłem i przeglądam co się wydarzyło przez dzień. Trochę mam mniej czasu w takie wolne dni ????
 
aneta3030 43

aneta3030

Użytkownik
To może podawaj na tej stronie i tej zagranicznej po 2-3 typy takie same, ale bardziej wyselekcjonowane....? ???? Powodzenia życzę
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jednak dziś stawiam na Lakersów. Miami w trybie tank mode, w okrojonym składzie. U siebie powinno się udać ich ograć.
Lakers -2.5
1.96 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja gram normalnie, bądź co bądź Lakers to nie jest drużyna której można być pewnym na milion procent
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj fajne mecze, duży wybór. Trzy typy które powinny wejść to wg mnie Jazz, Thunder oraz Hawks. Utah w pełnym składzie jak rzadko kiedy. Są bardzo mocni, powinni pozamiatać młodziaków z Minnesoty. Może nie zdarzy się ten jeden dzień w miesiącu kiedy akurat dzieciaki zagrają na miarę swojego talentu. Thunder z kolei mają doskonałego rywala na przełamanie swojej serii porażek. Wracają do domu po trzech wyjazdowych przegranych, i dostają jedną z najgorzej broniących drużyn w całej lidze. Russel powinien pociągnąć ich tu do łatwej wygranej. No i Hawks, którzy zastanawiają mnie jedynie ze względu na zamieszanie z transferami w ich szeregach. Rozpoczynają przebudowę, ale jeszcze mimo to powinni ogarnąć Mavs spokojnie.
Wszystkie trzy typy jak najbardziej do grania, ja wybieram z tego OKC. Powodzenia
Thunder -6.5
1.93 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #10

Typy 4/7
Kupony 4/7
Postawione 7
Zysk/Strata +0,74
Yield 10,5%
 
Do góry Bottom