>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

K 0

kevilus

Użytkownik
Witam

Dokonalem wplaty z mojego osobistego konta bankowego za pomoca przelewy24, obstawilem, wygralem, przeslalem dowod osobisty z obu stron, zostal potwierdzony, nastepnie zlecilem wyplate przelew bankowy, lecz ze wzgledu na moja mame (ma dostep do mojego konta i nie koniecznie chcialem zeby widziala moj przyplyw gotowki) podalem nr konta mojego kolegi ktory kiedys tez gral na expekt ale pare miesiecy temu zamknal konto. Po zleceniu wyplaty dostalem takiego maila:

Twoje zlecenie

Potwierdzenie wypłaty
Szanowny Graczu!

Dziękujemy za zgłoszenie.Wypłata, którą zleciłeś 21/02/15 została przyjęta i jest przetwarzana. Postaramy się wykonać tę operację jak najszybciej.Po zatwierdzeniu przez nas wypłaty, otrzymasz e-maila potwierdzajacego.Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem
Pozdrawiamy,Expekt

Nastepnego dnia (wczoraj):

Zatwierdzanie wypłaty

Szanowny Graczu!

Z przyjemnością informujemy Cię, że Twoja wypłata xxx którą zleciłeś 21/02/15 została zatwierdzona.Środki powinny znaleźć się na Twoim koncie bankowym w ciągu od 3 do 5 dni roboczych.Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem
Pozdrawiamy,
Expekt

Wieczorem probowalem sie zalogowac i wyswietlila sie informacja ze moje konto zostalo zamkniete ze wzgledow bezpieczenstea i jesli chce otworzyc je ponownie musze skontaktowac sie z obsluga klienta. Napisalem na livechat i dowiedzialem sie ze nie mozna wyplacac nie na swoje konto po czym dzis przeslano mi taki e-mail:

Witaj Kevin,

Uprzejmie informuję, iż ze względu na wymogi stawiane nam przez obowiązujące przepisy oraz z uwagi na troskę o przejrzystość transakcji, jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji konta gracza.Proszę o przesłanie następujących dokumentów:Kopię wyciagu bankowego z widocznym numerem Iban oraz Swift
Potwierdzenie adresu - dokumentem takim może być wyciąg z konta bankowego,rachunek za opłaty komunalne(gaz,wodę ,energię,telefon stacjonarny). Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące i powinien zawierać Twoje imię , nazwisko oraz adresZdjęcie, na którym trzymasz swój dowód osobisty w kolorze%0APotwierdzenie wpłaty do naszego serwisu%0AProszę pamiętać, iż kopie dokumentów muszą zostać przesłane w kolorze.%0A%0ADokumenty w postaci plików jpg,.gif,.pgf prosimy zamieścić na stronie internetowej Expekt, przechodząc do zakładki &quot;Dokumenty&quot; w sekcji &quot;Moje konto&quot; lub proszę przesłać je w wiadomości e-mail bez treści, podając swój login w temacie na adres: Przypominamy, że rozmiar dokumentów nie może przekroczyć 5 MB.%0A%0AJest to standardowa procedura, pozwalająca nam sprawdzić konto użytkownika i zapewnić na nim maksymalne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Zdajemy sobie sprawę, że użytkownik mógł już nam dostarczyć wymagane dokumenty, jednak jesteśmy zmuszeni by poprosić o ich przesłanie raz jeszcze, co wyraźnie określają przepisy licencyjne. Przesłane dokumenty będą przechowywane z klauzulą &quot;poufne&quot;.%0APrzepraszam za utrudnienia, jakie może to powodować, ale proszę mieć na uwadze, że zarówno w interesie Klienta jak i naszym jest dbanie o bezpieczeństwo transakcji online. Wszelkie przesłane dokumenty będą zabezpieczone i przechowywane zgodnie z Ustawą O Ochronie Danych Osobowych - Expekt.com

Prosze o pomoc, co robic, czy moje pieniadze zostana mi wyplacone zgodnie z mailem? Pomozcie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spróbuj wpłacić minimum za pomocą skrila, zagraj jeden zakład za sumę depozytu i sprawdź czy będziesz mógł później wypłacić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 0

onon

Użytkownik
Witam
Prosiłbym o pomoc w zakończeniu wypłaty z Expekt.com
W zeszłym tygodniu na próbę wpłaciłem 300 zł. Nie trafiłem z pierwszym kuponem, następnych kilka weszło. Ogólnie bilans na plus. Ale wygląd, funkcjonalność i brak mozliwości obstawienia na live zdobycia bramki w przedziale 40-50 min. nie przekonały mnie do dalszej gry. Dwukrotnie złożyłem dyspozycję wypłaty na skill. Zostały cofnięte bez podania przyczyny. W weekend wysłałem maila z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Brak odpowiedzi w przedziale 48h to troszkę długo. Oczywiście weryfikacje przeprowadzone pozytywnie. Zgodnie z moją wiedzą i zamiarami nie naruszyłem ich &quot;regulaminu&quot; i &quot;regulaminu promocji&quot;.
Niestety skoro niecałe 400 zł to dla Expekt taka wielka kwota, że muszą ją przetrzymywać to gra za więcej tym bardziej nie ma sensu.
Login: TylkoJa
2015-07-29
Dalszy brak kontaktu, zablokowano możliwość wypłaty via Skrill. Próbuję na konto bankowe.
 
O 0

onon

Użytkownik
Po kilku dniach wypłacono całą kwotę na konto bankowe. Ze względu na całkowite zignorowanie sprawy i brak kontaktu NIE POLECAM tego usługodawcy.
Z całym szacunkiem EXPEKT ale ???? dla takiej zabawy.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
ja w poniedziałek 31.08 dostalem potwierdzenie ze wyplata zostala zaakceptoana przez ich dzial i zostala przekazana do banku. Ciekawe jak długo pójdzie,, według nich od 2-5 dni trzeba czekać. Zobaczymy ;)
wypłata na karte visa
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
ja w poniedziałek 31.08 dostalem potwierdzenie ze wyplata zostala zaakceptoana przez ich dzial i zostala przekazana do banku. Ciekawe jak długo pójdzie,, według nich od 2-5 dni trzeba czekać. Zobaczymy ;)
wypłata na karte visa
Dziś 3 wrzesnia dostałem wypłate z rana. Tak więc wszystko ok, jesli przestrzega sie regulaminu to nie robią klopotow (a wyplata kilka k wiec mogli)
Tak wiec u mnie narazie ✅
 
P 7

piotrek0007

Użytkownik
Witam was jak wygląda wypłata z Expekt.com na Neteller jak czas oczekiwania. 2 pytanie dotyczące Neteller wiem ze jest to portfel internetowy jest w trakcie weryfikacji i tu nasuwa mi się pytanie czy będę mógł wypłacać środki na konto bankowe kuzyna kuzynki itd nie tylko swoje?
Jak by co nie znam się w tego typu sprawach dzięki za odp
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Pytałem już o to w osobnym temacie ale bardzo zależy mi na pewnej i szybkiej odpowiedzi.
Pierwszą wpłatę zrobiłem zwykłym przelewem, co zgodnie z regulaminem powoduje że mogę mieć wypłaty tylko na prywatne konto bankowe. Tego bym chciał uniknąć dlatego chciałem dokonać dodatkowej dopłaty przez Skrill.
Problem niestety polega na tym, że nie wiadomo co w takiej sytuacji. Czy część wypłat będzie na konto, a część na Skrill, czy może wszystko w jedno miejsce. Miał już ktoś taką sytuacje w praktyce?
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Podbijam pytanie. Na moich kontach na Expekcie i Betclic zostala jakas drobna kwota w skumie ok. 300pln ale wpłaty robiłęm z konta bankowego a chcę wypłacić na Skrilla. Czy po dokonaniu minimalnego depozytu ze Skrilla na oba konta i obróceniu kwotą jest możliwość wypłaty całości na Skrilla?
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Hej, czy spotkaliście się z tym, że bukmacher bez waszej zgody/prośby zlecił wypłatę środków na konto bankowe? Na pytanie dlaczego tak zrobili usłyszałem tylko, że zrobili tak bo im wolno.
Sytuacja jest o tyle zabawna, że chodzi o naprawdę śmieszną kwotę...
Aha, mówię tutaj o Expekcie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Hej, czy spotkaliście się z tym, że bukmacher bez waszej zgody/prośby zlecił wypłatę środków na konto bankowe? Na pytanie dlaczego tak zrobili usłyszałem tylko, że zrobili tak bo im wolno. Sytuacja jest o tyle zabawna, że chodzi o naprawdę śmieszną kwotę... Aha, mówię tutaj o Expekcie.
Podaj na PW swój username z konta expekt, chciałbym się dowiedzieć w czym jest problem.
 
Do góry Bottom