>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 26.12.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 17:00
spotkanie: Cska-Enisey
typ: Enisey poniżej 72.5
stawka: 1,89
bukmacher:bet365
Witam od razu zaznaczam ,że analiza będzie trochę kiepska i krótka.Trochę się zdziwiłem patrząc na linie punktową wystawioną przez bukmecherów w kirunku Enisey liczyłem,że będzie to linia 63 lub 65.Fakt,że ostatnio drużyna gości dużo punktuje ,ale te drużyny jakoś nie są mocne np Groningen,astana,parma czy jakaś Prishtina nie robi wrażenia.Jak zobaczymy jak Enisey radzi sobie na wyjazdach z mocniejszymi drużynami to już kolorowo nie jest np z Łokomotivem zdobyli 68 i Khimkami 64.Dodatkowo H2H dokładnie rok temu w hali Cska trafili 64pkt.Whali Cska na 7 ostatnich meczy tylko raz ta linia została przekroczona.Mnie się wydaje ,że linia która zaproponował nam buk w tym meczu nie ostanie przekroczona przez zespół gospodarzy tylko jak zobaczymy jak Enisey dostatnie mocną drużynę zdobywają coś kolo 64-68 punktów liczę że się zatrzymają co w tej okolic.Wesołych świąt i wwygranych życzę ????
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Chelsea-Bournemouth
Typ: remis
Kurs 4.85
Buk Unibet
Co tu dużo pisać, każda seria kiedyś się kończy. Można zacząć grać już teraz. Analiza ? Nie będzie analizy. Wiem, że niektórzy tutaj grają np over 2,5 bo 5 ostatnich meczy danej drużyny skończyło się over 2,5. I co z tego ? Ja gram na czuja i taki jest mój typ tym razem. Dodatkowo można dodać że Bournemouth 8 meczy bez remisu oraz, że nie są to kelnerzy co udowodnili niedawno wychodząc z 1-3 na 4-3 z LFC.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Arsenal - WBA
Typ:
over 3,5
Kurs:
2,62
Bukmacher:
Bet635
Analiza:
Dobrze, że Anglicy nie zwalniają w Święta bo byłby straszna nuda w TV. Do rzeczy &quot;Boxing Day&quot; to co roku jakieś niespodzianki. Dzisiaj z czterech &quot;pewniaków&quot; najbardziej śmierdzi mecz Chelsea dlatego omijam go szerokim łukiem. Jednym z tych pewniaków na pewno są &quot;kanonierzy&quot;. Mówią Arsenal złapał zadyszkę no ale przypominam przegrał z niepokonanym u siebie Evertonem i City, które co roku bije się o najwyższe cele. U Wengera jak zawsze szpital:
Akpom, Cazorla, Debuchy, Mertesacker, Mustafi, nie pewni występu jest Ox i Ramsey. Pomimo tego i tak uważam, że Arsenal ma kim straszyć. Bardzo groźny Sanchez czy Wallcot nieobliczalny Ozil no i joker w postaci Giroud powinno przynieść nam kilka bramek.
WBA najprawdopodobniej też nie położy się i będzie czekać na najniższy wymiar kary.
Zajmują bardzo dobrą 8 pozycję notując bardzo obiecujące wyniki wyjazdowe. Poza ostatnią skromną porażką z Chelsea wygląda to następująco:
Hul - WBA 1:1;
Lec - WBA 1:2;
Liv - WBA 2:1;
Sun - WBA 1:1;
Sto - WBA 1:1;
W swoich wyjazdowych konfrontacjach często udaje im się znaleźć drogę do bramki swoich rywali.
Arsenal u siebie pomimo dużej ilości zwycięstw potrafi się rozkojarzyć i stracić gola:
Ars - Sto 3:1;
Ars - Bou 3:1;
Ars - PSG 2:two:
Ars - Tot 1:1;
Ars - Bor 0:0;
Wyniki na Emirates są zadowalające jednak jak pisałem wyżej jakaś kontra powinna pójść która może dać utratę bramki.
Reasumując uważam, że Arsenal powinien wygrać to spotkanie. Mają dobrych ofensywnych zawodników. Braki kadrowe w defensywie powinny także dać kilka szans WBA na gola. W moim odczuciu over bardzo prawdopodoby.
Pozdrawiam

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie Chelsea-Bournemouth
Typ: X/1
Kurs: 4.66
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Chelsea pierwsza w tabeli z 6 punktami przewagi nad Liverpoolem.
Gra świetnie, 8 zwycięstw z rzędu! U siebie przegrała tylko z Liverpoolem, ale dawno temu.
Poza tym same wygrane. Mieli serie wysokich wygranych, jednak ostatnie 3 mecze to skromne wygrane 1-0, z
West Brom, Sunderlandem i Crystal Palace. Dzisiaj zabraknie będącego w dobrej formie Costy.
Ale najbardziej myślę będzie widać brak świetnego w destrukcji Kante.
Przez to Chelsea może zagrać ostrożniej. Artur równieżpowinien się przyczynić do mniejszej ilości goli po stronie Londynu.
Mój typ to remis do przerwy i podkręcenie tempa w drugich 45 minutach przez Chelsea wynikiem czego wygrają ten mecz.
⛔100
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Scottish Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dunfermline - Falkirk
Typ: Remis
Kurs: 3.4
Bukmacher: B365
Hej, na dzis trochę szkockiej. Faworytem buka są tutaj goście, którzy od ostatniego meczu z Dunfermline który wygrali 2:1 u siebie potrafili wygrać tylko z Ayr, które jest tuż nad sterfą spadkową i pewnie do niej wróci po zakończeniu kolejki i z czerwoną latarnią czyli St Mirren. Gospodarze za to od 4 meczów bez porażki i udało im się wygrać z 3 w tabeli Greencock Morton i coś mi mówi, że tego meczu nie przegrają.
Wg mnie zakłady 1 oraz x to jak najbardziej value i p dla obu zdarzeń szacuje na 35% więc gram remis.
✅240
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: Hull City - Manchester City
Typ: ht/ft MC/MC
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wygląda na to, że Hull staje się głównym kandydatem do spadku.
Zaczęło się od przegranej 0-3 z Sunderlandem. Potem remis z West Brom, kolejna przegrana, tym razem z Middlesborough, domowy remis z Crystal Palace i dwie przegrane, z Tottenhamem 0-3 i West Hamem.
Dzisiaj podejmują jednego z faworytów do mistrzostwa Manchester City, którzy tracą punkt do Liverpoolu i jest szansa przeskoczyć go w tabeli, przynajmniej do jutra, ale można w ten sposób wywrzeć na rywalu presję.
City ma wystarczająco dużo talentu, aby zastąpić w ataku Aguero i już po pierwszej połowie wygrywać z najgorszą obecnie drużyną ligi.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
16:00
Plymouth - Wycombe
Typ: Plymouth over 2,5 gola
Kurs: 6,00
Buk: bet365
Tradycyjnie w drugim dniu świąt na boiska piłkarskie wybiegają drużyny angielskie. W League Two obecny lider tabeli Plymouth podejmuje u siebie Wycombe. Goście ostatnio notują serie zwycięstw, która wywindowala ich na piąte miejsce w tabeli. Brawa dla nich, lecz rywale byli z dolnych części tabeli. Dziś czeka ich mecz z raczej chyba pewnikiem do awansu i tu myślę, że skończy się ta dobra passa. Plymouth niedawno miało kryzys, przegrali trzy mecze z rzędu. Gdyby nie to, to pozostali rywale pewnie byłoby z 10 pkt za nimi i Plymouth pewnie by zmierzało ku League One. Po dwóch ostatnich zwycięstwach widać że kryzys już minął. Wycombe dzięki tym zwycięstwo ze słabszymi drużynami niby jest wysoko, lecz tak naprawdę różnica pomiędzy tymi zespołami jest znaczna.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Everton
Typ: Leicester i btts
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wciąż aktualny mistrz Anglii tuż nad strefą spadkową, głównie za sprawą fatalnej formy na wyjazdach, tylko 2 remisy i aż 7 porażek.
Na własnym boisku bilans wygląda zdecydowanie lepiej, 4 wygrane, 3 remisy i 1 porażka.
Wygląda na to, że &quot;dodatkowa&quot; gra w Lidze Mistrzów dała się we znaki. Ale awansowali z pierwszego miejsca do dalszej fazy i teraz mogą skupić się na rozgrywkach krajowych.
Z pewnością wygrana z Manchesterem City 4-2 pokazuje, że przed swoimi kibicami są w stanie pokonać każdego.
Tym bardziej Everton, który przegrał 5 z 8 wyjazdowych spotkań. Jednak strzelił 9 goli w 8 meczach, dlatego typuję, że ekipa R.Koemana strzeli gola i w tym meczu, Lukaku?. Co prawda nie zagra za czerwone kartki Vardy, ale idę w stronę otwartego meczu i wygranej gospodarzy.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Turcja BSL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Anadolu Efes - Darussafaka
Typ: (-2,5) Darussafaka win
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Witam,
Kumpel przesłał mi arcy ciekawa statystyke, mianowicie chodzi o H2H obu drużyn, bilans od 2002 roku to 31-0 na korzyść Efesu!!!!! Wręcz niewiarygodna statystyka. Więc pytanie brzmi kiedy nadejdzie ten pierwszy raz, otóż kiedy jak nie dziś właśnie??
Darussafaka na fali, 5 kolejnych wygranych, i to z kim, między innymi Real i Fenerbahce, po świetnych meczach, ale najbardziej mi zaimponowali ogrywajac ostatnio Maccabi Tel Aviv 86-84, gdzie do przerwy przegrywali aż 17 pkt.
Anadolu gra przyzwoicie, ale dosyć w kratkę, dlatego też Darussafaka musi wykorzystać obecną dyspozycje i w końcu ograc swoich rywali, takiej drużynie nie przystoi dzierzyc tak niechlubna statystykę.
Powodzenia ????
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Everton
Typ: Wygrana Evertonu
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Leicester - Everton 0-3 1-3

Tutaj Everton zdecydowanie silniejszy i po wpadce u siebie z Liverpoolem w ostatnich sekundach beda podraznieni. Leicester grajac z kontry wygrywa mecze jak np z City, problem polega na tym ze E verton nie pozwoli im grac tego, w czym sa najlepsi.
Jak mnie wkurza ten Jamie Vardy! Gosc co chwila sie przewraca ,chce nabrac sedziow na faule, zaliczyl sluszna czerwien i dzis bez niego watpie ze Leicester cokolwiek dzis zdziala z druzyna o klase lepsza.
UWAGA Everton trafiam kazdy mecz juz od kilku kolejek, wygrana z Arsenalem, przegrana z Liverpoolem, przegrana z Watford (ustawka) oraz nie przegrana z Manchestere United.
Dzis zdecydowana wygrana Evertonu, duzo zdrowia
PS gra dzis Wasilewski. Everton i bez tej karykaruty pilkarza na boisku i tak jest silniejszy i powinien wygrac ale jak gra &#39;Wasyl&#39; t ozawsze jest w plecy. Nie zagra Huth
Pelno rotacji w Leicesterze, jesli Everton na powaznie podejdzie do meczu to nie bedzie czeg ozbierac z &#39;lisow&#39;!
Lepszego typu na Premiership po uslyszeniu informacji, ze zagra Wasilewski (czyli ze Leicester przegra) nie widze!
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska Tauron Basket Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
Typ: Turów Zgorzelec
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Świąteczny pojedynek jedynych mistrzów z 4 ostatnich lat- Zgorzelec w &#39;14, a Zielona Góra w &#39;13,&#39;15,&#39;16r. Turów wraca do gry w tym sezonie po słabszym poprzednim i zapewne znów będzie chciał zagrać w Wielkim Finale jak za dawnych dobrych lat. Mają na głowie tylko krajowa ligę, w przeciwieństwie do Stelmetu, który jeszcze walczy w Europie w Champions League. Zgorzelec w domu niepokonane z bilansem 5 zwycięstw m.in. z 4. w tabeli Dąbrową Górniczą aż 24 pkt.. Zielona Góra poza domem 2 porażki na parkiecie(nie liczę walkoweru z Kutnem) z Dąbrową Górniczą, Słupskiem aż 17 pkt. dają powody do wyciągnięcia wniosków, że na poza własną halą maja w tym sezonie czasami gorsze dni. Chociaż pewnie mobilizacji im nie zabraknie do walki w Zgorzelcu, to jednak cała hala będzie za gospodarzami.
Ostatnie 6 pojedynków to wygrane Stelmetu, to długa seria, która jak każda kiedyś się kończy i pewnie ta skończy się dzisiejszego wieczoru. Turów miał aż 11 dni na przygotowanie się do tego meczu, wykorzystali ten czas optymalnie, w przeciwieństwie do ZG, która we wtorek grała ciężki mecz z Partizanem Belgrad przegrany po dogrywce.
Mecz z pewnością będzie pasjonujący, obie drużyny mają sobie wiele do udowodnienia oraz Turów do pokazania, że w tym roku najlepsi muszą się z nim liczyć w walce o mistrzostwo.
Stawiam wieczorem na 4-5 pkt. zwycięstwo Zgorzelca
Powodzenia
⛔100
 
I 19

ignas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fleetwood - Bury
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fleetwood 8 drużyna w tabeli zmierzy się u siebie z Bury zajmującym 22 miejsce. Gospodarze z 33 punktów zdobytych aż 24 zdobyli u siebie, 7 zwycięstw 3 remisy i tylko 1 porażka. Goście zajmujący trzecie miejsce od końca w tabeli na wyjazdach zdobyli tylko 8 punktów w 11 meczach (2-2-7) stracili aż 25 bramek. Do tej Pory obie drużyny grały cztery razy 3 zwycięstwa Fleetwood i 1 remis. Kurs 1,85 całkiem przyzwoity dlatego warto zagrać
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie Chelsea-Bournemouth
Typ: 0:1 DW
Kurs: 23,00
Bukmacher: Bet365
Witam po krótkiej przerwie, koniec miesiąca to zaszaleję. Już na pewno sporo o tym meczu pisali więc nie będe się rozpisywał, gram po prostu taki sam wynik jaki był 05.12.2015 roku, gram tak dlatego bo na 100% dzisiaj jest masówka na Chelsea, myśle że jak nie w tym meczu to w innym angielskim jakiś faworyt coś spier....
Dobre kursy też są w tym meczu na X i 2 albo bezpieczniej X2, ja próbuję dokładny wynik......powodzenia
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Piłka nożna - Premier League
16:00
Spotkanie: Arsenal - West Brom
Typ: West Brom DNB
Kurs: 8,50
Bukmacher: Uni bet

Arsenal jest na swoim ulubionym miejscu w lidze - 4 i moim zdaniem o czymś takim jak mistrzostwo PL to tylko nadzieje zagorzałych kibiców z Emirates.
Ja dziś szukam tutaj niespodzianki bo Arsenal ma dwie wady w swojej grze. Pierwsza z nich to fakt, że co mecz tracą bramkę. Ostatni mecz z czystym kontem to było zwycięstwo w Pucharze nad Reading FC 2:0 u siebie, 25 października! Więc dość dawno.
Druga wada to fakt, że po genialnej passie bez porażki zaliczyli ostatnio dwie pod rząd, a w meczu byli byli zdominowani przez Everton czy City które w 100% zasłużenie wygrało ten mecz. Rożne 8-1 czy chociażby bilans oddanych strzałów poszczególnych zespołów to potwierdza.
West Brom na 8 miejscu więc dość wysoko, lepsze mecze przeplatają z tymi gorszymi, ostatnio zaczęli bardziej punktować niż wcześniej. Przegrali 1:0 z Chelsea na wyjeździe na Stamford Bridge, a gol padł w ostatnim kwadransie gry więc dość późno. Porażka 0:2 z United po indywidualnościach Ibrahimovica pod wodzą Mourinho to też w mojej opinii nic wielkiego.
Na Arsenalu ciąży presja i liczę na to, że wykorzystają to goście. Typ życzeniowy trochę, ale w Boxing Day i kolejnych natłoku meczów nie ma rzeczy niemożliwych. Powodzenia! :wink:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: Hull City - Manchester City
Typ: City -2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po świetnym początku sezonu, Guaridiola udowadniał niedowiarkom, że wcale on nie jest trenerem, który przychodzi do zespołu, który musi wygrać ligę bo w lidze angielskiej przecież nie ma pewników przyszedł kryzys w którym CIty zaczęło tracić punkty i pojawili się szydercy którzy twierdzili, że od początku tak będzie a jednak w ostatnim meczu mimo potężnych osłabień w którym nie zagrali między innymi Komapany i Aguerro potrafili się podnieść przegrywając w meczu z Arsenalem i wygrać co jak dla mnie było wielkim zaskoczeniem bo Arsenal był dla mnie jeszcze zespołem który był jednym z 3 faworytów do zwycięstwa ligi a tu prosze City jak to napisał jeden dziennikarz chyba zaczęło rozumieć filozofie Guardioli i grało piłką tak jak Barcelona za czasów Guardioli. City jest w stanie wyciągnąć taki wynik poniewaz już nie raz Hull przegrywało u siebie dużą ilością bramek.
✅210
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (Anglia - Sky Bet Championship)
Godz : 20:45
Spotkanie : Newcastle United - Sheffield Wed
Typ : HT/FT : 1/1
Kurs : 2.75
Buk : Bet365
Analiza : Bardzo długo wahałem się na co ostatecznie tu dziś postawić, idę bardzo ryzykownie, ale postaram się to jakoś uzasadnić.
Nie wiem skąd bierze się typ, że goście są słabi i całkowicie bez szans. Obecnie przecież plasują się na 6 miejscu, wygrali 4 z 5 ostatnich meczów ligowych, w dodatku aż 3 razy nie tracili przy tym gola, są w gazie, ale jeżeli już zerkniemy na statystyki dotyczące meczów w delegacji to tak zajefajnie kolorowo nie jest, tylko jedna wygrana w 5 ostatnich meczach, 5 punktów i 6 straconych goli, nie zapowiada to misji podbicia St. James Park.
Gospodarze kryzys jaki ostatnio przechodzili chyba mają za sobą, 3 zwycięstwa z rzędu stawiają ich ponownie w roli głównego kandydata do awansu i faworyta w dzisiejszym meczu, Dwight Gayle strzela jak najęty (w lidze 17 goli), nie ma większych osłabień kadrowych, a jeżeli spojrzeć na domowe mecze to wygląda to wręcz kosmicznie, tylko 3 porażki, aż 7 wygranych i to takich naprawdę solidnych, w tym ostatnia z przed dwóch tygodni gdzie wbili w murawę Birmingham 4-0, dostaje na ich terenie praktycznie każdy, Rafa zrobił z nich naprawdę fajnie grającą jak na wymagania ligi drużynę, jeżeli Sheffield nie wynajdzie jakiegoś magicznego środka na &quot;Sroki&quot; to wynik jest dosyć jasny do przewidzenia. Ale to jest Anglia, to jest Championship, w tej lidze uwielbia sypać niespodziankami, oby nie dziś.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom