>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dziwna sytuacja, zagrałem wczoraj w bwinie Napoli dnb po 1,48 jednak zakład jest przegranay, a w opisie pisze &quot;Zakład dwustronny (w przypadku wygranej gospodarzy w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)&quot;

O co chodzi z tym opisem w nawiasie, mogłem się pomylić i zagać 1 lub 2?
Musiałeś się pomylić. Zagrałeś zakład, który: w przypadku zwycięstwa Napoli byłby wygrany, w przypadku remisu przegrany, a w przypadku zwycięstwa Fiorentiny zwrot.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
W hokeju bet365 rozlicza zakłady na koniec meczu, czyli jeśli jest dogrywka lub karne to i bramki się też liczą w tym dodatkowym czasie gry. Każdy inny bukmacher rozlciza zakłady na koniec regulaminowego czasu gry, chyba, że jest zapisane wyraźnie, że dla danego zakładu wlicza się dogrywkę i/lub/karne
 
D 0

dutra

Gość
Musi być razem z OT i karnymi nie ma innego wyjścia, ciężko też udowodnić inaczej przeciwko bukowi.
A jakiś zaliczony kupon masz z zapisem tak samo? / Grałeś teraz albo wcześniej live ten typ ?
 
edixon08 22

edixon08

Użytkownik
Musi być razem z OT i karnymi nie ma innego wyjścia, ciężko też udowodnić inaczej przeciwko bukowi.
A jakiś zaliczony kupon masz z zapisem tak samo? / Grałeś teraz albo wcześniej live ten typ ?
właśnie mam tylko muszę poszukać. Bo na pewno zdażyło sie tak, że była dogrywka i gdy nie było bramki w dogrywce do miałem typ na +. Dlatego własnie tego nie rozumiem
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
teraz moge napisać bo już pograłem wszedzie gdzie było coś na koncie....
mam nadzieję że się nie przejadę
ZEA
Al Sharjah - Dibba Al Fujairah
Al Sharjah handi -1.5 .... 2.42 bet365 z pocałowaniem reki biorę wysooooko !
Al Sharjah handi -2.5 ....4.40 bet365 również rączke całuję i jak na taki kurs tez wysoko....
START 13:50.... teraz juz kursy mogą spadać ! :]
zabolało bardzo... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom