>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17 kolejka Premier League [17-19 grudnia 2017]

Status
Zamknięty.
K 218

krystian95

Użytkownik
Everton vs Liverpool
Na zakończenie kolejki derby Merseyside. Bukmacherzy faworyzują zespół Kloppa i chyba nie ma w tym nic dziwnego zważywszy na formę obu ekip. Jednak mimo wszystko po takim kursie nie grałbym na zwycięstwo The Reds. Everton też może w końcu zacznie grać lepiej po ostatnim zwycięstwie nad Arsenalem.
Ja w tym spotkaniu widzę gole. Liverpool jest piekielny mocny w ataku. W tym sezonie The Reds zaaplikowali rywalom aż 40 bramek. Mimo,że kontuzjowani są Coutinho i Sturridge to i tak siła ognia jest spora. Dużo wnosi szybki Mane,w ostatnich tygodniach świetnie gra Lallana. Są też Firmino czy Origi,a więc naprawdę dobrze to wygląda. Gorzej w tyłach,zwłaszcza na pozycji bramkarza.Ostatnia spora krytyka spadła na Kariusa,dlatego w ostatnim meczu bronił Mignolet. Trzeba jednak sobie powiedzieć,że obaj nie gwarantują stabilizacji i dosyć często przytrafiają się im proste błędy.
Everton ważne,ale też zasłużone zwycięstwo nad Arsenalem. The Toffees stracili trochę kontakt z pierwszą szóstką. Everton na wyjazdach gra fatalnie,ale na Goodison to już inna historia. Tutaj jeszcze nie przegrał,a oprócz ostatnio Arsenalu stracił tu punkty też United. Fakt,że szczęśliwie dla Evertonu w końcówce dostali karnego po błędzie Fellainiego. Mimo wszystko to pokazuje,że u siebie są groźną drużyną i potrafią ukłuć. Zresztą strzelali na własnym boisku w każdym spotkaniu Premier League. Defensywa Evertonu też w tym sezonie raczej krucha. W dodatku za kartki wypadł Jagielka.
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest BTS. Liczę na szybki,zacięty mecz z bramkami z obu stron. Patrząc na ostatnie występy Liverpoolu jestem dziwnie spokojny o ten typ. Kurs nie powala,ale do jakiegoś dubla w sam raz.
BTS @ 1,62 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marjol 102

marjol

Użytkownik
Everton - Liverpool
Derby jak to derby - trzeszczą kości.
Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach nie schodzili poniżej 2 żółtych kartek, a chociażby w meczu z Swansea sami ujrzeli ich 5.
The Reds jak sama nazwa wskazuje lubią grać ostro na pograniczu czerwonej kartki. Oczywiście żartuje, są o wiele bardziej fair play niż Everton ale tak jak już zacząłem są to derby, nikt nogi nie odstawi i liczę na dużą liczbę kartoników.
OVER 5.5 KARTKI 1.884 PINNACLE ⛔ 4
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Barry dostanie kartkę @2,50 Unibet zwrot
Anglik to specjalista. Finezji w nim nie ma za grosz i nie jest to piłkarz w stylu Carricka chociażby. Kartek nałapał już w tym sezonie ligowym 6. Tu przytrzyma, tam skosi, gdzie indziej walnie z łokcia. Taki typ kopacza. Dostał wolne z Arsenalem, dodatkowo zawieszenie mu nie grozi ponieważ odbywał je w niedawnym czasie. Nic tylko &quot;polować&quot; na jakże szybki i technicznie grający atak Liverpoolu, który da mu się we znaki.
35 lat na karku, do tego dochodzi presja i przez derby i, co ważniejsze, prawdę mówiąc średnią sytuacje Evertonu w lidze. Niby tragedii nie ma, lecz z drugiej strony oni zawsze mierzą wyżej.
Everton nie przegrał jeszcze spotkania u siebie. Grają dość pewnie i zdecydowanie. Z pewnością będą chcieli to dzisiaj pokazać. No i Koeman ma dobrą szanse na rehabilitacje przed kibicami za ozdoby choinkowe w kolorach The Reds. Ile o tym burzy było to głowa mała. Gareth to jeden z jego ludzi na Goodison Park, a Holender popiera twardą grę.
Funes Mori dostanie kartkę @3,20 Unibet ⛔
Pewnie wskoczy do składu za Jagielkę. Latynos jak to Latynos, łeb może zaparować, a do upilnowania będzie miał nie byle jakich piłkarzy. Specyfika meczu i szansa zagrania w nim także działają in plus dla typu. Dodatkowo zawsze ciężej gra się w obronie bez głównego lidera.
Wielu bramek i jeszcze więcej kartek!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Everton - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 1.92
buk: unibet
Wynik: 0:1 ✅

The Reds po kilku słabszych spotkaniach w końcu zagrali bardzo dobre i bez problemu pokonali na wyjeździe Middlesbrough. The Reds nie mieli ostatnio dobrej passy, bo przegrali jeden mecz i dwa zremisowali, a w tej chwili tracą do Chelsea już dziewięć punktów. Liverpool nie przegrał ostatnich pięciu spotkań derbowych na Goodison Park choć w czterech wcześniejszych spotkaniach padały remisy. Dziś czas na zwycięstwo, które pozwoli doskoczyć Chelsea i Manchester City. Na pewno sporym osłabieniem The Reds jest brak Coutinho, który był motorem napędowym zespołem. Ciężar gry próbuje wziąć na siebie teraz Firmino i Adam Lallana, który strzelił dwie bramki i zaliczył asystę przy golu Divocka Origiego. Jak na mecz derbowy będzie tu sporo walki w środku, jednak ekipa Kloppa wygląda w ostatnim czasie solidnie o czym mówi nam forma zespołów dlatego też gram w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Everton - Liverpool
Hit kolejki, bo chyba nikt mi nie powie, że bardziej czekaliście na City z Arsenalem niż na wielkie derby rzeki Mersey. Bukmacherzy faworyzują zespół gości i w sumie nie można się do tego przyczepić. Ekipa Kloppa przed tą kolejką zajmowała 2 miejsce i jeżeli dziś wygrają swoje spotkanie to utrzymają się na pozycji vicelidera. To spotkanie jest mega ważne nie tylko ze względu na to, że to derby, ale głównie przez pryzmat ligowej tabeli. Ekipa Chelsea odniosła kolejne zwycięstwo i jeżeli LFC nie wygra dzisiaj swojego spotkania to zapewni sobie pozycję lidera po rundzie jesiennej z przewagą 7 punktów nad drugą drużyną jaką teraz jest City. Klopp jak i jego podopieczni wyraźnie mówią, że dzisiaj mają zamiar wyjść zmotywowani w 100% i chcą wygrać to spotkanie. To samo ma się jednak w ekipie z niebieskiej części Liverpoolu, która w zeszłym tygodniu przerwała passę 5 spotkań bez wygranej w lidze pokonując Arsenal. Ekipa holenderskich braci wykorzystała spadek formy &quot;Kanonierów&quot; i mimo, że jakoś dużo lepsza nie była to wygrała dzięki solidnej grze i wyrachowaniu przez 90 minut. Patrząc na to co prezentują obie drużyny i jak toczyły się ich ostatnie mecze to typowym betem nasuwa się tutaj remis lub btts, a nawet DW: 1-1. Uważam jednak, że czysto piłkarskie umiejętności oraz forma przechylają szalę w stronę ekipy Niemieckiego szkoleniowca. Czytałem wiele opinii, że brakuję Sturridge oraz Coutinho i to jest wielkie osłabienie dla Liverpoolu. Angielski napastnik to cień zawodnika, która grał w duecie ze Suarezem, a brak brazylijskiej &quot;10&quot; na pewno jest odczuwalny, ale w ostatnim czasie duet Mane-Origi zastępuję go bardzo dobrze. Ten pierwszy robi niesamowity szum na boku boisku, gdzie ogrywa rywala za rywalem tworząc dużą ilość sytuacji bramkowych dla kolegów, a Belgijski snajper strzela jak na zawołanie. Do rekordu Vardy&#39;ego jeszcze sporo mu brakuję, ale 5 kolejnych spotkań z bramką robi wrażenie jak na tak młodego zawodnika. Po kontuzji do kadry mają dziś wrócić Can z Matipem, którzy powinni być ostoją linii defensywnych ekipy Kloppa. Can to świetny łącznik między obroną, a pomocą, który w tym sezonie pokazał już, że potrafi strzelać bramki, a Kameruński stoper to fenomenalny obrońca, który odciął w tym sezonie już Ibrę oraz Coste, więc dzisiaj czas na Lukaku. Przechodząc do ekipy gospodarzy to właśnie na Lukaku spoczywa ciężar zdobywania bramek i zrobienia wyniku w dzisiejszym spotkaniu. Wypadł mu Bolasie, więc zapewne to Valencia oraz Barkley będą głównym zagrożeniem dla bramki &quot;The Reds&quot;. Sprawa troszeczkę gorzej wygląda w obronie, gdyż wypadł Jagielka. W jego miejsce powinien wejść Funes Mori, który poprzednich derbów nie może zaliczyć do udanych, gdyż dostał czerwoną kartkę za brutalny faul na Origim. Dzisiaj myślę, że może mieć to w głowie, gdy młody snajper Liverpoolu będzie się z nim pojedynkował. Psychika tego Pana będzie troszeczkę naruszona i czasem może on osłabić swój zespół. Reasumując to wszystko, jestem zdania, że &quot;The Reds&quot; mają trochę więcej argumentów aby wygrać dzisiejsze derby, dlatego próbuję gry w ich stronę choć jestem zdania, że będzie to bardzo ciężki mecz.
Liverpool - 2.1/unibet ✅ Brawo Panowie! Liverpool na zawsze czerwony!
Drugim betem jaki chodzi mi od początku środy po głowie jest ilość zmian w spotkaniu. Zauważyłem, że Klopp oraz Koemann nie zawsze dokonują wszystkich 3 zmian w spotkaniu, gdyż po prostu nie lubią zmieniać czegoś co dobrze funkcjonuję. Do tego warto wspomnieć, że oboje nie mają za mocnej ławki co było widać chociażby w ostatnim meczu LFC z Middle, gdzie na ławce siadło paru wychowanków, bramkarz oraz Lucas z Moreno. Dzisiaj raczej nie będzie miejsca na wpuszczanie wychowanków, gdyż mecz będzie na styku, a walka będzie trwała nie tylko między nogami zawodników, a także w ich głowach, więc to raczej nie czas na wpuszczanie młodzików. Uważam, że któryś z managerów nie dokona 3 zmian, więc polecam taki becik.

Under 5.5 zmiany - 2.45/STS
⛔ To był dobry bet, bo gdyby LFC nie strzeliło bramki to zmiany by nie było, nie mniej jednak wolę wygraną niż wejście tego beta.
Do tego takie wariaty za 5zł.
Origi strzeli gola a Liverpool wygra 2:1 - 20/unibet ⛔
Georginio Wijnaldum otrzyma kartkę - 5/unibet
⛔ (przyśniło mi się, że w 44 minucie dostanie kartkę, więc próbuję)
Lukaku strzeli bramkę, Barry otrzyma kartkę, Origi strzeli bramkę, Mane strzeli bramkę, a Henderson otrzyma kartkę - 126/unibet ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Evorton - Liverpool (BTS) @1.67 bet365​


Myślę, że bts jest bardzo bezpiecznym typem. Bardzo ofensywny sytyl gry The Reds który zaowocował dotychczas 40 bramkami strzelonymi. Everton bardziej underowy allleee.
1 scenariusz: Liverpool strzela bramkę na 0:1, stawka meczu ogromna dlatego piłkarze w niebieskich koszulkach MUSZĄ strzelić, nie wyobrażam sobie innej sytuacji w derbach Liverpoolu.
2 scenariusz: Everon strzela na 1:0 i muruje bramkę, ale czy Liverpool nie da rady strzelić ? Mało prawdopodobne
.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
EVERTON - LIVERPOOL 1X @ 1.85

A ja idę w stronę The Toffees. Może nie wygrają ale myślę, że nie przegrają tego meczu. Oglądałem ich mecz z Arsenalem. Oni lepiej grają z mocnymi niż słabymi. Z Arsenalem przegrywali, potrafili się zmobilizować i wygrać.
Na pewno ta wygrana ich mocno podbudowała. Jakby się nie działo to u siebie grają bardzo dobrze - jeszcze bez porażki.

Dodatkowo fakt, że derby kończą się często remisem. Poza tym każdy wie, że nie liczy się miejsce w tabeli, forma i w ogóle nic jeśli chodzi o derby dlatego wg mnie argumenty pokroju &quot;ktoś im tam ucieka&quot; czy &quot;ktoś ich tam goni&quot; nie mają tu znaczenia.

Ja stawiam na twardą walkę i 1:1.
 
I 0

iber07

Użytkownik
Niestety tez zagralem kartkę Barrego we wczorajszym meczu w bukmacherze betsson.. zobaczylem ze nie gra w podstawowym skladzie, wiec uznalem ze na pewno bedzie zwrot.. Barry jak wiadomo wszedl na drugą polowę.. ku mojemu zdziwieniu zaklad przegrany a bukmacher mi odpisal ze zawodnik uczestniczyl w meczu.. Czy wedlug was to jest normalne?bo widze ze w unibet podostawaliscie zwroty..
idac tym tropem jakby barry wszedl w 89min to tez by typ sie liczyl, przeciez to jest zalosne.. Macie jakies pomysly co z tym zrobic? rozliczyc po 1,00 niestety nie chcą..a nawet teraz nie odpisują na maile.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Niestety tez zagralem kartkę Barrego we wczorajszym meczu w bukmacherze betsson.. zobaczylem ze nie gra w podstawowym skladzie, wiec uznalem ze na pewno bedzie zwrot.. Barry jak wiadomo wszedl na drugą polowę.. ku mojemu zdziwieniu zaklad przegrany a bukmacher mi odpisal ze zawodnik uczestniczyl w meczu.. Czy wedlug was to jest normalne?bo widze ze w unibet podostawaliscie zwroty..
idac tym tropem jakby barry wszedl w 89min to tez by typ sie liczyl, przeciez to jest zalosne.. Macie jakies pomysly co z tym zrobic? rozliczyc po 1,00 niestety nie chcą..a nawet teraz nie odpisują na maile.
Nic nie zrobisz, taki jest regulamin bukmachera. Tak samo z polskich bukmacherów robi bodajże Totolotek. Równie dobrze mogłoby zadziałać w drugą stronę, że postawiłbyś i by wszedł w 80&#39; i złapał kartkę, a by Ci dali zwrot, to też byliby źli ;) Z tym to jak z kreczem w tenisie - trzeba najpierw zapoznać się, jak poszczególni bukmacherzy rozliczają krecze w tenisie, a potem dopiero tam stawiać, gdzie naszym zdaniem jest najkorzystniej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom