>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
tym razem, czego żadają?
id+dokument z adresem
ja miałem problem z załadowaniem dokumentu, support mi odpisał że moje konto jest już zweryfikowane i nie muszę niczego dosyłać. także można się udać na support z takim pytaniem, czy konto nie jest już zweryfikowane.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Witam. Zleciłem pierwszą w życiu wypłatę na skrill, która się nie powiodła, poniżej wklejam e-mail, który dostałem od suportu:
&quot;Zlecenie wypłaty zostało dziś odrzucone przez PinnacleSports z następującego powodu:
Withdrawals using Skrill are only eligible if funds were deposited using Skrill. Therefore, before requesting a Skrill withdrawal, you will have to make a Skrill deposit (minimum).&quot;&quot;
Czy mam to tak rozumieć, że najpierw muszę wpłacić jakaś kwotę ze skrill do pinnacle, by potem móc w drugą stronę wypłacić już np większą sumę? Jeżel tak to czy wpłacając np 25zł będę mógł wypłacić dowolnie dużą kwotę na skrill, czy nic nie mogę wypłacić, bo te 25zł nie będzie obrócone?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam. Zleciłem pierwszą w życiu wypłatę na skrill, która się nie powiodła, poniżej wklejam e-mail, który dostałem od suportu:
&quot;Zlecenie wypłaty zostało dziś odrzucone przez PinnacleSports z następującego powodu:
Withdrawals using Skrill are only eligible if funds were deposited using Skrill. Therefore, before requesting a Skrill withdrawal, you will have to make a Skrill deposit (minimum).&quot;&quot;
Czy mam to tak rozumieć, że najpierw muszę wpłacić jakaś kwotę ze skrill do pinnacle, by potem móc w drugą stronę wypłacić już np większą sumę? Jeżel tak to czy wpłacając np 25zł będę mógł wypłacić dowolnie dużą kwotę na skrill, czy nic nie mogę wypłacić, bo te 25zł nie będzie obrócone?
Sprawa jest prosta i taka sama praktycznie u każdego buka. Metoda wpłaty równa się metodzie wypłaty i jeżeli chcesz wypłacić na skrilla, to kasa wpłacona powinna być również tą metodą. Jeżeli tego nie zrobiłeś, to żeby mieć taką możliwość faktycznie musisz zrobić depozyt poprzez skrilla, jednak na Pinnacle, aby wypłacić kasę trzeba zrobić trzykrotny obrót wpłaconą kwotą i oni pilnują tego bardzo mocno.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To normalne zabezpieczenie przed praniem brudnej kasy.
Ktoś wpłaca np. z PayPala, wypłaca na Skrill itd. &lt;-- to nie przejdzie. Buki mają najczęściej w regulaminie zapisane, że możliwość wypłaty jest tą samą metodą co wpłata.
Jeszcze jest wymagany obrót w Pinnacle bodajże 3x wpłaconej kwoty.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Jeżeli mam w Pinnacle kilka tysięcy i dopłacę do tych kilku tysięcy 25zł ze skrilla (po raz pierwszy tą metodą) to nie będę mógł wypłacić na skrilla? Poprostu obawiam się wypłacać sumy powyżej 3tys bezpośrednio na konto bankowe. MOże ktoś poradzić, czy da się to jakoś obejść?. Cały czas wstrzymuje się z wypłatą. Czy w tych warunkach jestem skazany na bezpośrednią wypłatę na osobiste konto bankowe, z którego wpłącałem za pośrednictwem przelwey24 ? Czy zna ktoś przypadek wezwania do Izby Celnej osoby, która dokonywała bezpośrednich wypłat na konto w mBanku? Sam nie czytałem o innym przypadku niż bank PKO i buk: bet at home.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie obawiaj się. To nie jest jakaś kolosalna kwota dla banków. Banki mają obowiązek zgłaszać przelewy chyba od 10 czy tam 20 000zł (nie pamiętam, niech ktoś przypomni). Ale mniej niż 10k pln to bez problemu. Co do skrill, to możesz spróbować. Tylko musisz 3x ten depozyt obrócić.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Spokojnie możesz wpłacić 25 złotych przez skrill i wypłacić np 10k.
Zresztą spróbuj, zobaczysz.
Spróbowałem i da się tak zrobić. trzeba wpłacić minimum 25zł ze skrilla na Pinnacle, i wtedy dopiero mozna wypłacić wszystko oprócz tych 25zł z konta Pinnacle na na konto skrill, z którego wcześniej się wpłaciło. Przy okazji można tez wypłacić całkiem wszystko razem z tymi 25 złotymi, wtedy zabierają 3% z tych 25 złoty, chyba, ze by się nimi obróciło 3 razy - szkoda zachodu. Działa to super sprawnie !!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Działa komuś pinnek ??
Przy próbie postawienia zakładu wyskakuje:
Zakłady są obecnie zamknięte. Spróbuj ponownie później.
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Nie działa.

Z powodu problemów technicznych w systemie nie możemy w tej chwili przyjmować zakładów. Informacja o wznowieniu przyjmowania zakładów pojawi się na pasku informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić możliwość zawierania zakładów, jednak nie jesteśmy w stanie określić czasu zakończenia prac. Twój zakład uznawany jest za potwierdzony, gdy otrzymasz numer kuponu.

Ostatnio często się zdarzają takie sytuacje. Czasami w takim przypadku można poratować się wersją mobilną ale z reguły trzeba cierpliwie czekać na rozwiązanie problemu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Mam 3 pytania. Wiem, że głupie ale jestem początkujący, wiec bądźcie łagodni ????
W polu imię nie przyjmuje mi Michał czy jeśli wpiszę przez l to nie zrobią problemu?
Jakie dokumenty potrzebne do weryfikacji? Jestem świeżo pełnoletni, nie mam rachunków, tylko dowód osobisty.
Mam też problem z dziwnym formatem adresu, nie chce wpisać źle, żeby nie zrobili problemów przy wypłacie. Mam wpisać ulicę, miejscowość, kod pocztowy czy inaczej? Dzięki.
 
Do góry Bottom