>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Bwin

M 78

michal89216

Użytkownik
2.Nie jest darmowa i opłata wynosi bodajże 3% od wypłacanej kwoty.
Chyba już nieaktualne, bo ja ostatnio wypłacałem i nie było opłaty. W ich FAQ jest tak:
12. Are there any transaction fees associated with Skrill withdrawals?
There are no transaction fees associated with Skrill withdrawals.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
wyplacal ktos ostatnio kase z bwin ??? 13 grudnia zlozylem zlecenie wyplaty i do dzis echo .

Jak ktos wyplacal ostatnio to niech napisze jak dlugo czekal na kase .
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Świeżo założyłem konto na Bwin i nie wiem jak jest tam z wypłatą.
Wcześniej miałem na Całorocznym i nigdy nie było problemu - wpłacałem z karty i wypłata na kartę była już na następny dzień i to bez żadnych opłat.
(jedyne opłaty jakie ponosiłem, to prowizje banku przy wpłacie, ale bank też z czegoś musiał żyć !)

A jak to jest w Bwin - czy ew. wypłaty są szybko realizowane i czy istnieje podobnie jak w Całorocznym możliwość wypłaty na kartę, bo to jest najszybsze.
I poza tym jakie karty są honorowane, bo Całoroczny honorował tylko karty Visa, a MasterCard odrzucał - jak to jest w Bwin ?
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Z doświadczenia wiem, że w przypadku wypłat za pomocą metody Skrill zazwyczaj wypłata następuje na drugi dzień. Chociaż zdarzyło mi się 2 x, że trwała weryfikacja ponad tydzień i dopiero po interwencji w suporcie wszystko ruszyło.
 
A 0

artello

Użytkownik
Panowie. Wchodzę na bwin, aby zrobić jakiś zakład i nagle:
&quot;Wnoszenie zakładów na tej stronie z Twojego obecnego kraju zamieszkania jest niemożliwe. Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym Działem obsługi klienta.&quot;
To już koniec?
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dziwne jeszcze wczoraj wieczorem grałem zakłady - nie otrzymałem żadnego info że wychodzą
 
B 202

-bp-

Użytkownik
bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski aż do uzyskania licencji. Do tego czasu, nasi klienci z Polski wciąż mają możliwość wypłacenia swoich środków, nie mają jednak możliwości zawierania żadnych zakładów. Z niecierpliwością oczekujemy Twojego powrotu do gry w bwin jak tylko uzyskamy polską licencję.
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski aż do uzyskania licencji. Do tego czasu, nasi klienci z Polski wciąż mają możliwość wypłacenia swoich środków, nie mają jednak możliwości zawierania żadnych zakładów. Z niecierpliwością oczekujemy Twojego powrotu do gry w bwin jak tylko uzyskamy polską licencję.

Przeniesli kogoś jeszcze do konta premium z bwin?
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Przeniesli kogoś jeszcze do konta premium z bwin?

Ja ich prosze od roku czasu , 3 moich znajomych zostało automatycznie przeniesione do konta premium około 3 lat temu i wszystko elegancko im działa do dziś grają . A mnie nie chcą tłumacza się żę to od obrotu , a ***** prawda bo obót mam ogromny , także plecak ???? a kolege przeniesli jak grał stosunkowo rzadko i za śmieszne pieniądze . Szkoda , bo 13 lat z bwin jestem;/( byłem)
 
Do góry Bottom