>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzyń 2016/2017

power30 18K

power30

Forum VIP
Liga Mistrzyń 2016/2017


Oficjalna strona: http://www.cev.lu/Competition-Area/competition.aspx?ID=968&amp;amp;PID=1500
Eliminacje:
Nieco wcześniej zmagania w eliminacjach do fazy grupowej rozpocznie 3. drużyna Orlen Ligi - Tauron Dąbrowa Górnicza. Dąbrowianki wskoczyły miejsce Trefla Sopot, który zrezygnował z europejskich pucharów. Polki zmierzą się w dwumeczu z Izrealkami - Maccabi Haifa. Potencjalnymi rywalkami w kolejnej rundzie będzie Linamar Bekecscabai lub Angel Prostejov.
Faza grupowa:

W grupie A wystąpi aktualne Mistrzynie Polski - Chemik Police. W przypadku awansu Dąbrowa Górnicza trafi do grupy C

Zapraszam do dyskusji
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Krasnodar +2,5 - Volero Zurich Marathon 1.89 ✅
Sny o potędze Krasnodaru szybko się skończyły ale zostało jeszcze kilka wartościowych zawodniczek. To nie jest wprawdzie Dynamo Kazań czy Moskwa ale bez przesady żeby wystawiać przeciw nim kursy 1.10. To nie jest przecież zła drużyna zwłaszcza że Krasnodar ostatnio długa seria zwycięstw w lidze. A Volero ostatnio bez wartościowych gier bo o lidze szwajcarskiej nie ma co wspominać. Pierwsza runda LM więc dodatkowa niewiadoma a w Krasnodarze gra się ciężko. &quot;Szwajcarki&quot; na pewno lepszy skład ale 1,89 na ugranie seta przez gospodynie to bardzo wysoki kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet - Liga Mistrzyń
Data: 15.12.2016 18:00
Spotkanie: Chemik - Modena
Typ: Powyżej 178,5 pkt 8/10 ✅
Kurs: 1,86
Buk: Winmasters
Jako posiadacz karnetu na Chemika przez trzy ostatnie sezony i obserwator na żywo niemalże wszystkich spotkań tego zespołu u siebie, również z uwzględnieniem potyczek w Lidze Mistrzyń, zostałem niemiło zaskoczony niezmiernie przeszacowanym kursem na zawodniczki z Polic grające w Szczecinie (1,30 na zwycięstwo Chemika) i w związku z tym, że rzadko gram przeciwko swoim zespołom, postanowiłem poszukać czegoś, co najbardziej wpasuje się w klimat tego meczu. I znalazłem ;)
Zacznijmy może od tego, że Chemik w każdej z poprzednich edycji Ligi Mistrzyń palił się, i to niemiłosiernie. Najpierw był finał w Szczecinie bez historii, a w zeszłym sezonie słabiutka gra i brak awansu z grupy do play off. Z każdym rokiem pompująca w klub ogromne środki, jak na ligę kobiet przystało, Grupa Azoty, oczekuje czegoś więcej niż grupowe rozgrywki i jak na razie Chemik nie jest w stanie tego spełnić, grając nierówno i nie prezentując w Lidze Mistrzyń takiego poziomu, jak w rodzimych rozgrywkach.
W tym roku startujemy z tą samą śpiewką i każdy ma nadzieję, że do trzech razy sztuka i Chemik zagra na miarę własnego potencjału - a o tym, że takowy posiada, wszyscy doskonale wiemy nie trzeba nawet tego pisać. Ja, jako kibic zespołu, również mam na to nadzieję, jak i na dobry start dzisiaj, ale nadmierne faworyzowanie gospodyń w tak wyrównanym meczu, w którym wszystko jest możliwe, to totalne nieporozumienie.
Modena zajmuje co prawda obecnie tylko siódme miejsce w lidze włoskiej i ma stosunek spotkań 4/5, ale należy pamiętać, że przez wielu fachowców była i nadal jest uważana za jednego z faworytów do zdobycia medalu, a nawet końcowego zwycięstwa w lidze!
Zespół tworzą zawodniczki o wysokich umiejętnościach, znane i doceniane na całym świecie, ze znakomitą wielokrotną reprezentantką Serbii Jovaną Brakocević w ataku, Neriman Ozsoy z kadry Turcji na przyjęciu i leworęczną rozgrywającą reprezentacji Włoch Franceską Ferretti na czele.
W zaistniałej sytuacji i podsumowując to, co napisałem powyżej, należy oczekiwać zaciętego spotkania, które na pewno nie zakończy się 3:0 dla żadnej ze stron. Typ na powyżej 178,5 pkt wydaje się być tu idealny, bo do jego wypełnienia wystarczy, że spotkanie zakończy się 3:1 i w każdej partii będziemy mieć minimum 25:20 (w jednej może być nawet 25:19). Nic tylko grać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 12

denison

Użytkownik
Wypowie sie ktoś na temat Dąbrowy? Chciałem pójść w stronę Azerek ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł
To pierwszy mecz wiec co do formy nic niewiadomo na pewno za Baku przemawia wlasna hala bo dabrowa raz ze bedzie po bardzo dlugiej podrozy a dwa godzina rozgrywania meczu 15 dla dabrowy na pewno nietypowa.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Azerrail - Dąbrowa 2.19 Marathon
Mecz maksymalnie 50 na 50 (1.85 - 1.85) więc skoro mam 2.19 na Dąbrowę to biorę polską drużynę. W czym Azerki mają być sportowo lepsze? Na każdej pozycji Tauronki są mocniejsze, zwłaszcza rozegranie i przekątna (to moje zdanie)... Własna hala? - Przyjdzie jakieś 200 osób jak zwykle, jak przyjadą kibice z Dąbrowy to pewnie więcej hałasu narobią... No ale, ok własne boisko - jakiś hp dla gospodarzy zawsze jest.. A godzina 15? Znaczy, co dziwnego w tej godzinie? I dajcie już spokój z tymi &quot;dalekimi podróżami&quot;, to są zawodowe siatkarki. Jeżdżą po całym świecie, wyjazdy na koniec świata są wpisane w ich życie, taka robota.... Trochę Dąbrowa ostatnio słabiej w lidze ale Azerrail też cudów nie gra, kasa w Azerbejdżanie już się skończyła na siatkówkę. Z tym kursem Dąbrowa.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
luken7 121

luken7

Użytkownik
W STS mozna zagrac Fenerbahce ponizej 75,5 po kursie 1,80 . Jesli przewidujecie 3:0 to lepiej zaryzykowac ze wygraja wszystkie sety bez gry na przewagi. Bo kurs 1,20 na 3:0 jest nie wart ryzyka
 
M 6

mateuszkolo

Użytkownik
W STS mozna zagrac Fenerbahce ponizej 75,5 po kursie 1,80 . Jesli przewidujecie 3:0 to lepiej zaryzykowac ze wygraja wszystkie sety bez gry na przewagi. Bo kurs 1,20 na 3:0 jest nie wart ryzyka
Niezły rozrzut tych kursów. Na bet365 poniżej 75,5 tylko 1,36. Podejrzanie wysoki ten kurs 1,80 w sts.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
No dokladnie az sam bylem w szoku gdy to zobaczylem :p tak czy inaczej moim zdaniem lepiej zaryzykowac -75,5pkt niz w smieszny kurs na 3;0 ... a jesli to graja jeszcze piekne panie to roznie bywa ????
P.S kurs zredukowany juz na 1,35 ;/
Ja od siebie dzis polecam overek 3,5 seta w meczu Chemika z Modena po 1,35 oraz Rzeszow ze pokona ŁKS Łodz 1,35 . Developerki na papierze bezkonkurencyjny faworyt , forma takze . W meczu Chemika z Modena szykuje sie zaciety boj . Modena sklad bardzo dobry , 4 sety w meczu spokojnie a moze nawet &quot; tajbrek &quot;
CHEMIK over 3,5 seta + Developers Rzeszow = 1,82 kursik powodzenia ;) ✅✅✅
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Warto pójść w stronę Saint-Raphael ? Kurs @3,25 kusi by zagrać ten typ. Polki w lidze dopiero na 5 miejscu, co prawda ostatnio na 5 spotkań 4 zwycięstwa ale chyba warto ten bet pograć ?
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
juz mam 2.40 na Vaki , juz kursy polecialy za daleko , stanowczo za daleko. na ostatnie 10 meczy Vaki wygralo 8 , w lidze rowniez prezentuja sie imo troche lepiej, dla mnie 50/50 ale nie 2.40 na Vaki no prosze was
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ecacibsii to mega zbiór siatkarskich gwiazd, całkowicie nowy zespół który jeszcze nie jest zgrany i zanotował już spore wpadki. Vakifbank na papierze może wygląda ciut gorzej, jednak ta drużyna to kolektyw. Tam była tylko jedna zmiana poważna gdzie doszła Chinka. Sala tu nie ma znaczenia bo wydaje mi się że mecze w LM Ecacibasi gra w innej hali od tej co gra mecze ligowe.
Ostatnie starcie tych drużyn to 3-2 dla Vakif, gdzie Ecacibasi wygrywały 2-0 i chyba 20-10 w trzecim secie i przegrały to.
Moim zdaniem mecz zakończony w 5 setach, typowe 50/50 i kurs 1,60 nie wart gry
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Nie patrzcie na lige, tam jest limit 3 obcokrajowców. W Lm nie obowiazuje i caly gwiazdozbior zagra razem. Co nie znaczy ze wygraja, kwestia zgrania opisana powyżej
 
Do góry Bottom