>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam, zakladam temat poniewaz nigdzie nie widze tematu Lig Argentynskiej czy Brazylijskiej, czy tez inne egzotyczne ligi.
Na rozpoczecie mam dosc ciekawy meczyk ktory rozpocznie sie za 2 godzinki. Argentino podejmie u siebie Penarol. Co do analizy to pewnie niektorzy juz przywykli do tego ze wrzucam wyniki do mojego excela. Nie inaczej bylo tym razem. Dostaje duzo priv odnosnie jak ten oscylator dziala i jak przebiega analiza
No coz, moge tylko zdradzic ze do excela wchodzi ponad 30 meczow, ktore sa analizowane na rozne sposoby, kwarty, ht, overki, czasami handicapy ale staram sie unikac jako ze kursy nie sa zadowalajace lub bukmacherzy nie maja takich lini( zdarzaja sie wyjatki). Po tym wszystkim Excel oscyluje linie over/under 50/50, czyli jest to linia na styk. Dopiero pozniej wracam na oddsportal, i sprawdzam linie jakie wystawili bukmacherzy, i dosc czesto zdarzajaja sie linie takie same lub bliskie, jak wystawili bukmacherzy, i takie mecze odrzucam. Co do powyzszego meczu, excel oscylowal linie 50/50 przy 154.5...sprawdzam oddsportal a tam linia 146.5 po 1.83 w Becie takze az 8 punktow &quot;zapasu&quot;(Warto zaznaczyc ze nie ma &quot;pewek&quot;,moze byc co najwyzej value). Co do HT to tam srednia 75.5, a wiec ten over 70.5 Ht po 1.86 mam nadzieje ze rowniez zostanie pokryty.
Ja gram stala stawka te 2 typy i jak zwykle polecam zagrac za wasza stala stawke, bez jakichkolwiek all inow.
Argentino vs Penarol
Typ: Over 146.5 @ 1.83 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔
Typ: Over 70.5HT @ 1.86 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔

Wynik: 69:65...Totalna patologia. Musze odpuscic granie HT bo FT to jeszcze jakos daje zyski, HT dno. Wczoraj i dzis bilans 2/6.⛔
Pozdrawiam!
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia › NBL
Cairns - Adelaide
Adelaide +3,5 1,91 Bet365

Mecz o 9:30. Adelaide po porażkach w pierwszej połowie listopada rozpoczęło marsz w górę tabeli, pokonując na wyjeździe nawet lidera tabeli Sydney.Obie ekipy na podobnym poziomie ale Cairns zalicza ostatnio wzloty i upadki, więc jak na nie do końca obliczalną Australię, stawiam na Adelaide z podpórką. Generalnie gram tylko live i właściwie wyłącznie na bf, ale tak czy inaczej kierunek j.w.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Korea › KBL
Sonic Boom - Anyang
Anyang -10 1,86 Bet365

Sonicboom to bałagan w obronie, ostatnie miejsce w tabeli i porażka za porażką. Być może w drugiej odsłonie tego sezonu gracze się dogadają.Póki co, przeciwko, jak na koreańskie warunki, dość solidnej ekipie Anyang szans na zwycięstwo prawie nie widać.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Filipiny › PBA Cup
NLEX - Blackwater
under 184,5 1,83 bet365
Z mnożenia i dzielenia. Obie ekipy w tym wydaniu PBA Cup rzucaja średnio po 90 pkt(NLEX home, BL-away). Taki bet troche na siłę, nie jestem przekonany.
2/10j
e: live będę grał w stronę Blackwater
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Filipiny › PBA Cup
NLEX - Blackwater
under 184,5 1,83 bet365

Z mnożenia i dzielenia. Obie ekipy w tym wydaniu PBA Cup rzucaja średnio po 90 pkt(NLEX home, BL-away). Taki bet troche na siłę, nie jestem przekonany.

2/10j

e: live będę grał w stronę Blackwater
Wynik : 85 - 96=181 ✅
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Korea › KBL
KCC Egis - Goyang Orions
Goyang Orions 1,47 Bet365

KCC przedostatnie w tabeli, zbierające łomot za łomotem.Kurs na Orions wydaje się być nawet value, nie znalazłem żadnych informacji o brakach w składzie na dziś. Zdarzały im się wpadki w tym sezonie no ale z KCC?

5/10j

Wynik: 97 - 59 ⛔ (piąty garnitur wyszedł i oto..)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
nie wiem czy wogole sie ta liga interesujesz ale jesli nie to lepiej odpusc typowanie bo ten typ zasluguje na bet roku. kurs 1.45 a dostaja oklep niemilosierny
 
B 243

bede1991

Użytkownik
nie wiem czy wogole sie ta liga interesujesz ale jesli nie to lepiej odpusc typowanie bo ten typ zasluguje na bet roku. kurs 1.45 a dostaja oklep niemilosierny
Odpuść człowieku uszczypliwości- tam leci jakiś grubszy wywał, Goyang to bardzo mocna drużyna - tego nie da się niczym wytłumaczyć - takie rzeczy się zdarzają raz na jakiś czas.Widać, że kolega się zna na tych powiedzmy &quot;orientalnych ligach&quot; australijskich, koreańskich bo wiele meczy trafił elegancko.W drugiej połowie będzie najpewniej szalona pogoń i tyle. Akurat na tej lidze można się rozczarować, ale i dobrze zarobić.Pozdro
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
nie wiem czy wogole sie ta liga interesujesz ale jesli nie to lepiej odpusc typowanie bo ten typ zasluguje na bet roku. kurs 1.45 a dostaja oklep niemilosierny
tak interesuje się :grin: , gram KBL na zywo piąty albo szósty rok i jestem zadowolony z osiąganych wyników. Ten mecz był &quot;wyjątkowy&quot;, niby wysokość kursu powinna była dać do myślenia ale takiego scenariusza to chyba nawet trener KCC nie przewidział ;)
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia › NBL
Adelaide - Sydney
over 177 1,81 Pinnacle

Wyrównane drużyny , Adelaide w cugu, 5 ostatnich meczów wygrane , w 4 linia pokryta. Sydney, lider tabeli, ostatnio w kratkę. Ciasny ten over ale bardziej prawdopodobny niż under. Bet365 linię ustawił na 179, stąd zmiana buka.

5/10j

p.s. live gram na gospodarzy

Wynik : 82 - 80=162 ⛔ ( pierwsza kwarta 57 pkt, a potem nędza)
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia › NBL
Adelaide - Sydney
Adelaide 1,95 Bet365

Jednak pre również decyduję się postawić na gospodarzy , grają u siebie, forma dobra. Statystycznie mnie wychodzi 1.80, więc 1,95 to kurs do grania.

4/10j

Wynik : 82 - 80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia =NBL
Sydney &gt; Adelaide
Sydney -4,5 1,93 Bet365

Po dwóch dniach zamiana, Sydney będzie gospodarzem, a Adelaide przyjeżdża w gości.Do tego to spotkanie liderów tabeli.Wczoraj spotkanie wzięło Adelaide po mocnym powrocie w czwartej kwarcie,zwycięstwo 2 pkt. Uznaję, że Sydney na własnym boisku nie pozwoli na tak łatwe roztrwonienie przewagi, utrzyma koncentrację i przerwie serię 7 zwycięstw przeciwnika. Kurs na zwycięstwo 1,49, gram z hcp, z chciwości ale raczej bez stresu.

5/10j

ps. niedziela, piąta rano

Wynik:96:103 ⛔ (znów druga połowa oddana)
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia =NBL
Brisbane &gt; Illawarra Hawks
Under 179,00 1,81 Pinnacle
Do końca nie mogłem zdecydować czy grać over 176, czy powyższy under. Zaufam intuicji, ale lekko ;)
3/10j
Wynik: 85 - 91
✅✅
Live gram w strone Illawarra Hawks.
✅
 
Do góry Bottom