>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witajcie, ja również mam problem z wypłatą, zleciłem ją 28.11.2016 r. i do dziś dnia pieniędzy jak nie było tak nie ma... Support nie odpowiada, jestem załamany... Gdyby to była jakaś głupia sumka to bym sobie odpuścił ale tu chodzi o 600 zł... Błagam, pomóżcie !!!
Jak Ci mamy pomóc ? 600zł to naprawdę nie tak dużo w porównaniu do innych graczy , którzy tam mają po parę tysięcy i czekają od października.
 
A 0

arcik_19

Użytkownik
Jak Ci mamy pomóc ? 600zł to naprawdę nie tak dużo w porównaniu do innych graczy , którzy tam mają po parę tysięcy i czekają od października.
Pierwszy raz się po prostu spotykam z czymś takim... Najgorsze jest to że nikt z supportu się nie odzywa....???? zero wyjaśnienia sytuacji. Do tej pory wszystko było ok:-|
 
A 185

adikos

Użytkownik
gdybyś czytał to forum zanim tam wpłaciłeś to może byś ominął tą minę ,a teraz no cóż masz nauczkę na przyszłość żeby sprawdzać buka zanim wpłacisz tam jakiekolwiek pieniądze.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dlaczego ta strona jeszcze jest czynna, skoro nie wypłacają pieniędzy? Może można ich gdzieś zgłosić. I jakiś organ nadzorujący, w ostateczności jeśli nie wypłacają zawiesi ich stronę? Bo tak to jeszcze łapią depozyty od nieznających sprawy graczy..
 
A 205

amindada

Użytkownik
Największą hipokryzja widzę tutaj w postępowaniu skrilla. Osobom fizycznym blokują konta za podejrzenie fraudu jak ktoś za często przelewa między soba pieniędzy bo obiwiazuja ich ustawy, przeciwko praniu pieniędzy, finansowaniu terroryzmu i imych wymyślonych bzdur. A jak firma robi przekręt o kradnie pieniądze to nie mają narzędzi do blokady i związane ręce.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Skrill jest jak Allegro, jeden i drugi pośredniczy w usłudze dzięki której zgarnia swoją prowizje i dopóki nie ma jakiejś większej afery to siedzi cicho i dalej zbiera prowizje, pojedyncze skargi nic nie zmienią, a interes niestety dalej się kręci po obu stronach.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Największą hipokryzja widzę tutaj w postępowaniu skrilla. Osobom fizycznym blokują konta za podejrzenie fraudu jak ktoś za często przelewa między soba pieniędzy bo obiwiazuja ich ustawy, przeciwko praniu pieniędzy, finansowaniu terroryzmu i imych wymyślonych bzdur. A jak firma robi przekręt o kradnie pieniądze to nie mają narzędzi do blokady i związane ręce.
To blokowali i blokuja nadal to nie jest nic nowego ale z tego co wiem wyplacaja co do grosza na konto bankowe....
 
E 293

emarco

Użytkownik
Nie ma zadnych realnych możliwośći podjęcia kroków prawnych przeciwko takim firmom.
Teoretycznie nie.
Jestem w posiadaniu danych prywatnego (!) adresu osoby, która najprawdopodobniej była właścicielem (w najgorszym przypadku słupem lub zaledwie dyrektorem/menadżerem) tego burdelu. Ten adres to bardzo okazała rezydencja, w doskonałej lokalizacji. Fajne autko, przyjemny pan w średnim wieku. Dużo powiązań biznesowych, także bukmacherskich, także informatycznych.
Krok po kroku można połączyć wszelkie dane, poszperać... (potęga internetu).
Działajcie a znajdziecie i tyle w tym temacie ;-)
A druga strona medalu - takie &quot;akcje&quot; to wielka porażka for bukmacherskich. Reklamować oszustów, którzy nie potrafią się okazać choćby realnym adresem siedziby, nazwiskiem dyrektora, lub chociażby wiarygodną licencją bukmacherską.... Wnioski pozostawiam Wam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A druga strona medalu - takie &quot;akcje&quot; to wielka porażka for bukmacherskich. Reklamować oszustów, którzy nie potrafią się okazać choćby realnym adresem siedziby, nazwiskiem dyrektora, lub chociażby wiarygodną licencją bukmacherską.... Wnioski pozostawiam Wam.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i szukanie winnych m.in wśród adminów for czy portali bukmacherskich.
Chciałem Cię uświadomić i innych, że bukmacher Otobet był wiarygodny i wypłacalne do czasu gdy nie zmienił właściciela... Żaden partner nie został na czas o tym fakcie poinformowany. Muszę Cię tez zasmucić informacją. Jeśli masz dane jakiegoś Polaka to nic Ci to nie da. Firma Otobet jest obecnie w rękach zagranicznego kapitału.
Pozdrawiam.
 
A 205

amindada

Użytkownik
To jest wiedza mówiąc językiem policyjnym operacyjna, a nie procesowa. Co z tego , że wiadomo gdzie mieszka , nazwisko itp, jak on prawnie jest tak zabezpieczony , że ten majątek będzie nie do ruszenia, a jakbyś nawet w nerwach mu dał w ryj, to sądze że po jakimś czasie bardzo żałowałbyś tego czynu. A druga sprawa jest taka, że czy to w Słowacji czy w Polsce czy w innym kraju UE to na tego typu sprawy nie ma w organach państwowcyh zbyt dużej woli do zabierania się za takie sprawy. Siedziba na kostaryce, serwery na Curacao, prezes na Belize itp - za dużo plątaniny i takie sprawy się umarza.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Oczywiście Amindada masz pełną rację. To walka z wiatrakami.
Ze swoją wiedzą nic nie zamierzam robić (w otobecie nie grałem na szczęście) ani nikomu nie zamierzam przekazać. Zaciekawił mnie tylko model prowadzenia takiego biznesu. A w przypadku otobetu to było tak nieudolnie zrobione, że głowa mała.
Otobet teraz w rękach prywatnego kapitału? To przecież zwykłe przepisanie na słowacką spółkę, taki warsztacik, która zajmuje się czymś innym i ma minimalny kapitał. Nikt nie jest głupi. A repussatuk? Tak samo przepisane czy jeszcze nie? :)
Współczuję graczom, którzy wypłacili ale to już koniec niestety.
Ciekawi mnie jedna kwestia - jak się buduje taką wiarygodność firmy na forum? Wystarczy, że wyłoży kasę, na początku sprawnie wypłaca, czy jednak taką firmę się sprawdza, czy ona rzeczywiście chociaż istnieje? Bo ta cała otobetowa otoczka to dobry artykuł do ogólnokrajowej gazety, a w kontekście nowelizacji to jej zwolennicy mają kolejny argument aby &quot;chronić&quot; nas przed takimi dziadowskimi firmami, szczególnie jak nie umiemy sami.
Na konkurencyjnym forum jest całkowity zakaz tematów z firmami bukmacherskimi z licencjami z curacao czy costa rica, itp. Ciekawe dlaczego ;-)
To wszystko.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Fakt jest taki, że min. dzięki waszemu reklamowaniu tej firmy sporo osób kasy tam wpłaciło i jej nie odzyska. I nie ma co zwalać winy na to czy na tamto, że się właściciel zmienił, że zmieszkał na Słowacji czy na Litwie. Powinniście to przyjąć na klatę i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Fakt jest taki, że min. dzięki waszemu reklamowaniu tej firmy sporo osób kasy tam wpłaciło i jej nie odzyska. I nie ma co zwalać winy na to czy na tamto, że się właściciel zmienił, że zmieszkał na Słowacji czy na Litwie. Powinniście to przyjąć na klatę i tyle.
Dokładnie, nie ma sensu szukać winnych. Najlepiej chodzić do ziemniaków i grać w punktach, odbierać kasę w punktach...
Ciekawe czy jak na przykład linie lotnicze bankrutowały, czy Amber Gold to szukano winny wśród stacji telewizyjnych, gdzie emitowano reklamy...
Tylko cebulaki i janusze mają problemy i szukają winnych w osobach trzecich.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Najlepiej chodzić do ziemniaków i grać w punktach, odbierać kasę w punktach...
A to już nie lubisz ziemniaków? Jeszcze kilka miesięcy temu pisałeś do mnie PW z prośbą o ocenę co sądzę o jednym trzyliterowym ziemniaku. Nawet nie wspomnę o innych sprawach z PW, Jamesie Bondzie ????
Ty za reklamowanie tego scamu (otobet) brałeś pieniądze, więc teraz się odcinamy od firmy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A to już nie lubisz ziemniaków?
Chyba kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ???? Najlepiej grać w ziemniakach, bo mamy pewność, że kasę zawsze otrzymamy, nikt nie zmieni nam kursu na kuponie czy uniemożliwi wypłatę. Na przyszłość czytaj proszę dokładnie, a nie zgrywaj cwaniaka.
Nie brałem żadnej kasy, bo większość graczy obracało bonus i nasze konto było na minus. Zachęcam doszkolić się w tematyce programów partnerskich.
edit: temat zamykam. Odradzamy wpłat do tego bukmachera. Na temat wypłat piszemy w innym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom