>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A co sądzicie i kartkach w tych spotkaniach. Macie informacje kto będzie sędziował mecz?
Proszę bardzo ????

Referee: Kris Griffiths-Jones
Assistant Referee 1: Lance Greenshields
Assistant Referee 2: Kearney Robinson
Fourth Official: Jarred Gillett

PS Pod kątem kartek, rożnych itp. niestety nie pomogę.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kurde, specjalnie tak pola oddają? (ponad 60% posiadania piłki mają goście wg statystyk). Wałek 2/1 siękręci czy jaki ch..... . Oczywiście półżartem bo jak GranAustralianDerby to żaden wałek tylko Rambo (pierwsza krew) powinien tu być opisem ;-/
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Chyba zmienię nick na jakiś bardziej oddający mój stan psychiczny. Może Cymbał, albo Matoł ????
Oczywiście nie zagrałem tego 1:1 Correct Score ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja już kolegę na live czacie pochwaliłem ???? , ale co tam - Twoje przewidywania okazały się słuszne i trzeba było korzystać (kierunek under chociażby), a wynik typu 2:1, 3...,4... też byłby sprawiedliwy w tym meczu.
No i &quot;Bobo&quot; epopeja też było ciekawe ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień dobry, to może ja zacznę? Już jutro w meczu Sydney FC vs. Melbourne City, gospodarze otrzymają szansę na rewanż za przegrany finał Pucharu FFA. Oprócz tego jest to pojedynek 1 z 2 zespołem w tabeli i przy okazji klasyk (przynajmniej jak na A-league warunki) związany z rywalizacją 2 największych miast Australii. Oba zespoły (przynajmniej na dzień tego posta) bez jakiś osłabień. Mam nadzieję, że gospodarze postarają się w tym spotkaniu o zwycięstwo, a więc:
a) Dam 1 za drobne po kursie (w zależności od buka) ok. 2,0;
b) dnb (po ok 1,5 - 1,6) i 1x po ok. 1,3 w taśmach
c) Postaram się obejrzeć spotkanie na żywo i wtedy ewentualnie coś podam - jak znam życie to pójdę w over/bts (przy wysokich kursach (tzn. ok. 2,0) na live bo przed meczem to kicha chociaż widzę, że rosną), na papierze ma kto straszyć w ofensywie obu zespołów, ale derby wiadomo rządzą się swoimi prawami. Do zobaczenia ???? i GL
PS
A propos Wellington to rozpocznę na nich progresję, na razie za drobne w meczu z CCM po kursie ok. 4,0. Niech w końcu zremisują ????
I ostatnia moja próba na jutrzejszy dzień, mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie zespół z Perth, kursy rosną na gospodarzy (może przez absencję Castro?, albo przez słabą postawę w ostatnich meczach?), ale jak dojdą na 1,8 to wezmę za małą stawkę. U siebie powinni dać sobie radę z Jetsami. Właśnie ???? powinni. Nikogo nie zachęcam, ja po ewentualnym 1,8 wchodzę. GL!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
&quot;PS
A propos Wellington to rozpocznę na nich progresję, na razie za drobne w meczu z CCM po kursie ok. 4,0. Niech w końcu zremisują&quot;

No i d..a, a jeszcze przy 2-0 kurs na over 2,5 był 6,5 i .. oczywiście nie zagrałem ???? , a za chwilę (95 min.) bam i 3-0. Pewnie &quot;za karę&quot; w Sydney teraz będzie remis ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Wreszcie ciekawy mecz w wykonaniu Brisbane...a Kristensen to jakiś fenomen, jak wyliczyli statystycy, na swoje cztery gole w tym sezonie potrzebował siedmiu strzałów ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wreszcie ciekawy mecz w wykonaniu Brisbane...a Kristensen to jakiś fenomen, jak wyliczyli statystycy, na swoje cztery gole w tym sezonie potrzebował siedmiu strzałów ????
Granie przeciw Roar to katusze, a dzisiaj mamy &quot;Pogrzeb króla&quot; z Adelaidy.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja akurat zagrałem over 2,5 i BTS na dwóch różnych kuponach, kierując się historią...Adelaida niestety była tragicznie nieskuteczna...no i niestety trio z Calgary Flames i BTS w meczu Joenbuk - Club America do kosza...mimo wszystko grubo wejdę w ich mecz z Jets, marathonbet wystawił juz kursy i 2,32 do pobrania na już...do tego 2,11 na Sydney w meczu z Perth też jak najbardziej do grania...derbów nie ruszam, bo niestety kartek i rożnych akurat w marathonie na A - league nie pogram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Sorry, ty chcesz grać na Adelajdę w Newcastle? Ja ten weekend sobie zgodnie z zapowiedzią odpuściłem zupełnie do grania, ale pierwsze co mi się rzuca na następną kolejkę to Jets po 3,10 u siebie z Adelajdą. Ja rozumiem, że dziś Adelajda może miała swoje okazje, ale grać na ostatni zespół w tabeli (nie czarujmy się, ten sezon nie będzie powtórką poprzedniego z ich nieprawdopodobnym comebackiem) w meczu wyjazdowym z ekipą która właśnie ograła na wyjeździe liczący się w stawce Perth to dla mnie harakiri. I to jeszcze po kursie niewiele ponad 2? Przecież patrząc na tabele i aktualną dyspozycje to kursy na ten mecz powinny wyglądać mniej więcej tak: 2,30 - 3,10 - 3,10.
Żadnego sensu w graniu na Adelajdę nie widzę.
Ale życzę powodzenia oczywiście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podbijam wnioski prezezo, po dzisiejszej grozie też grałbym na Jets (co to się porobiło Panie ???? ) natomiast zgadzam się co do Sydney (Glory chyba grają na zwolnienie trenera ???? ).
Pozdrawiam
PS Zrobiłem sobie małe podsumowanie i po tylu kolejkach (siedzenie nad statami, analizy, przeglądanie stron, oglądanie spotkań itd.) moje &quot;zarobki&quot; oscylują wokół 0 (zera) ???? . Jedyne pocieszenie, że nawet jeśli ktoś się sugerował moimi wpisami to bankruta na pewno nie zaliczył. W tym sezonie - na szczęście ani razu nie zagrałem średniej (nie mówiąc o dużej) stawki. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Podobny zjazd co Adelaida zaliczył chyba ze 2 albo 3 sezony temu CCM.. ciekawe czy w drugiej części sezonu wrócą do gry czy zostaną w ogonie...
no i w tej kolejce nareszcie wróciły overy i późne gole...
m
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podobny zjazd co Adelaida zaliczył chyba ze 2 albo 3 sezony temu CCM.. ciekawe czy w drugiej części sezonu wrócą do gry czy zostaną w ogonie...

no i w tej kolejce nareszcie wróciły overy i późne gole...

m
To był jedyny pożytek z oglądania dzisiejszego meczu (o golach pisałem w trakcie na live czacie) ????
 
Do góry Bottom