>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [07.12.2016] - środa

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Tottenham - CSKA @1.53 ✅✅✅ Tak jak pisałem, Pochettino wziął to na poważnie.

Skład już jest znany i Pochettino chyba nie odpuszcza tej ligi europejskiej, bo skład jakby nie patrzeć mocny. Każdy się spodziewał rezerwowych i pełnego skupienia na meczu z United, a tutaj wychodzi podstawa.
Lloris (C); Walker, Dier, Vertonghen, Rose; Winks, Wanyama; Eriksen, Dele, Son; Kane.
Tottenham grał jak grał w tej lidze mistrzów, ale jeżeli w takim meczu Pochettino wystawia podstawowy skład, do tego mając w weekend bardzo ważny mecz w lidze z Manchesterem United, to chyba jednak oni chcą powalczyć o tą ligę europejską. Kurs niezbyt duży, ale ja to sobie puszczam w dublu. Grane w b365
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
  • Tottenham - CSKA @1.53

Skład już jest znany i Pochettino chyba nie odpuszcza tej ligi europejskiej, bo skład jakby nie patrzeć mocny. Każdy się spodziewał rezerwowych i pełnego skupienia na meczu z United, a tutaj wychodzi podstawa.
Tottenham grał jak grał w tej lidze mistrzów, ale jeżeli w takim meczu Pochettino wystawia podstawowy skład, do tego mając w weekend bardzo ważny mecz w lidze z Manchesterem United, to chyba jednak oni chcą powalczyć o tą ligę europejską. Kurs niezbyt duży, ale ja to sobie puszczam w dublu. Grane w b365
Akinfeev, Nababkin, ABerezutskiy, VBerezutskiy, Shchennikov, Natcho, Golovin, Tosic, Milanov, Dzagoev, Traore
Do kompletu skład CSKA - podstawowy ;)
Hamer, Hernández, Waslilewski, Morgan (c), Chilwell, Gray, Mendy, Drinkwater, Schlupp, Okazaki, Musa - Leicester w połowie rezerwy
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
FC Porto - Leicester City
Który gracz będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)?
Andre Silva (POR)
1.70
Bwin✅✅


Izzi, 6 minut i zadanie wykonane:cool:

Porto musi się spiąć w tym meczu, jeśli chcą awansować z drugiego miejsca. Pewnie tak będzie, wychodzą silnym składem. Natomiast przeciwnik, który zapewnił sobie awans zagra mieszanym składem. Wasyl od pierwszych minut.
Młodziutki Silva kręci całkiem dobre staty. W lidze na 12 spotkań ma 7 bramek i tylko dwie w LM. Dziś świetna okazja, żeby poprawić swój wynik.
Ogólnie to słaba ekipa jest w defensywie Leicester. Jedynie Morgan, który gra, a tak to Wasyl, który jest większości poza składem. Chilwell wrócił po kontuzji. Okazji będzie kilka i pewnie coś wpakuje do siatki rywala.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
CSKA Moskwa
6.50
Bwin

Typuję podobnie, jak ShakeYoBody. Totki dali ciała w całych rozgrywkach i nagle mają spinać się na ostatni mecz? Tylko po co? Czy ich celem teraz jest gra w LE? Nie sądzę, że chcieliby grać za psie pieniądze.
W niedzielę czeka ich ciężki mecz, przyjdzie zmierzyć się im z Czerwonymi Diabłami. Ten mecz powinien być dla nich ważniejszy, czas skupić się na lidzę i utrzymywać się w czołówce.
Nawet ostatnio gdzieś czytałem, że trener Totków skarżył się w zeszył sezonie na dużą intensywność grając czwartkowe mecze w LE, a kilka dni później mecz w weekend.
Dla mnie osobiście kurs jest przesadzony.
Zapomniałeś napisać, że CSKA nie potrafi zachować czystego konta w pucharach od dawna oraz tego, że u siebie w pierwszym meczu Tottenham byli jak w weekend Swansea, które przegrało 0-5.
Jak CSKA zamierza tu wygrać, to musi strzelić przynajmniej dwa gole.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund x kurs: 3,90 buk: forBET ✅✅✅
Real Madryt - Borussia Dortmund(2x) kurs: 1,75 buk: forBET ✅✅✅
Od dłuższego czasu myślę o takiej sprawie. Nawet miałem to pograć i nic nie pisać aby kursy nie spadły.
Więc tak - w meczu Real vs BVB teoretycznie może rozstrzygnąć się kwestia awansu z 1 miejsca. I teraz o co mi się rozchodzi. 1 miejsce dla BVB i 2 dla Realu to idealny układ dla obu drużyn. Bo BVB nie trafi na Bayern bo nie może, a Real nie trafi na Barcelonę bo też nie może. Jak dla mnie to naprawdę mocna przesłanka do grania 2x lub x. Oczywiście dochodzi słaba forma Realu, ale głównie to co pisałem wyżej. Co sądzicie o mojej teorii i graniu na 2x lub x ?

Jasne, źle to policzyłem. Dzięki za odp. W takim razie sprawa jest prosta - aby wyjść z 1 miejsca musi wygrać i tyle. Pozostaje więc tylko kwestia czy będzie chciał. Moim zdaniem nie. W takiej sytuacji remis do grania jak najbardziej. Dokładam więc jeszcze takie bety. Te, które się powtarzają na x i 2x to oczywiście nowe zakłady za kolejne stawki.
forBet
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 0:0 kurs: 17,5 buk: forBet ⛔
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 1:1 kurs: 6,75 buk: forBet ⛔
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 2:2 kurs: 9,75 buk: forBet ✅✅✅✅
Oprócz Barcelony Real z 2 miejsca nie będzie mógł trafić na Atletico. Tak jak pisałem wcześniej nie trafi również na Bayern. W pozostałych grupach to już niewielkie niuanse. No może tylko kwestia PSG, ale w tamtej grupie i Arsenal może wejść na 1 miejsce. No i motywacja oczywiście BVB, które na pewno nie będzie chciało trafić z 2 miejsca na Barcelonę czy Atletico, a oczywiście na Bayern nie będzie mogło. Jedynym zagrożeniem typu było by jak by Real celowo chciał wepchnąć BVB właśnie na Barcę czy Atletico, ale wtedy ryzykuje Bayern, który może do czasów kolejnej fazy LM być w znacznie lepszej formie. Do tego pytanie po co się spinać skoro jest na tyle korzystna sytuacja. Dla mnie z punktu widzenia strategicznego jak i motywacji zawodników bety na remis i 2x naprawdę są sensowne. Zobaczymy jak w praktyce sprawdzi się moja teoria.
No Panowie i czy była ustawka czy nie ? ???? Zwątpiłem po 2 golu Benzemy, ale jak dla mnie były niuanse świadczące, że przynajmniej część zawodników Realu nie chciała wygrać: Ronaldo, Marcelo np. Oczywiście prasa hiszpańska pisała, że to poniżej godności Realu bawić się w takie kunktatorstwo, dlatego przebieg meczu nie mógł pozostawić żadnej wątpliwości. Było wiele sytuacji w meczu gdzie Real miał setki np Ronaldo i zauważcie Benzemę tuż przed 2 golem. Oczywiście na 100% nie jestem pewien, ale nie zdziwiłbym się jak by to było dogadane. Ostatnia akcja bramkowa BVB ? Przecież to było ewidentne. Tak czy inaczej teoria nie została obalona wynikiem meczu.
edit// Widać po zagorzałej dyskusji w dziale Legia vs Sporting, że cała Polska oglądała Legię, a szkoda... bo ten mecz to była prawdziwa perełka dla znawców futbolu. Jak ktoś jednak oglądał może słowo komentarza bo czuję się tak w filmie &quot;Teoria Spisku&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom