>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.12.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Leipzig- Schalke
Typ: BTTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś proponuję pograć w stronę bramek. Na początek mecz rewelacji tegorocznej edycji bundesligii zagra u siebie z Schalke. Obie drużyny potrzebuję punktów, ekipa ze stajni Red Bull&#39;a by zająć ponownie pozycję lidera a goście by nadal pozostać w grze o europejskie puchary. Gospodarze mają niesamowitą passę, nie przegrali jeszcze w lidze i mają gorszą statystykę bramkową tylko od Bayernu. Wydaje mi się, że dziś znowu zwyciężą ale bardziej bezpieczne jest postawianie na BTTS po świetnym kursie. Gram często różne typy na Lipsk i do tej pory ta drużyna mnie nie zawiodła.
Do tego jeszcze proponuję zagrać na BTTS w Serie A. Dziś lider podejmuje niespodziewanie grającą naprawdę rewelacyjnie drużynę z Lombardii. Już wcześniej w tym konkursie padł ten typ i go popieram. Jak dla mnie to można grać w AKO i singlach.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Słowacja, Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter Bratislava - Spisska Nova Ves
Typ: Inter Bratyslava - 26.5 pkt OT
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza : Ves jak na wieś robi straszną wieś. Spisska w Extralidze po prostu się kompromituje, nie wygrali żadnego spotkania z 13 na razie rozegranych. Zbierają baty od każdego i przykładowo ostatnio na wyjeździe Prievidza ( średniak w Extralidze) ograł Spisską która grała u siebie 72:91.Goście na wyjazdach grają jeszcze gorzej, z trudnem dziś powinni przekroczyć te 60 pkt. Ostatnie spotkania Nova Ves to 95:67 z Levice które jest zdecydowanie gorszym zespołem od Interu. Wcześnie z Karlovką w Bratysławie rzucili tylko 49 pkt a jeszcze wcześniej takie Svit czy Kosice wygrywało odpowiednio 27 i 33 pkt mecze . Dziś mierzyć się będą z liderem rozgrywek który wciąż gra z lekkim przymrużeniem oka. Nawet rezerwy gospodarzy są tutaj wstanie wygrać przewagą 30pkt. Inter to hegemon tej ligi gdzie u siebie wygrali wszystkie spotkania bardzo pewnie. We własnej hali są w stanie spokojnie rzucić te 100 pkt w meczu . Moim zdaniem dziś rywal dostanie łomot jakich mało ostatnie spotkanie to nie żart dostał 126:49 a wcześniej 117:61. Różnica klas jest tak ogromna, że warto solidnie postawić to na maxymalnych stawkach jakie macie przewidziane. Reputka mile widziane po spotkaniu ;)
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Barcelona
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

1 druzyna PSG z 14 punktami z 2 Barceloną z również 14 punktami. Dodatkowym aspektem jest to, że 3 ekipa tej grupy Flensburg ma tylko 9 punktów równa się praktycznie z tym, że ten mecz będzie o 1 miejsce w grupie i uniknięcie piewszej rundy play off.
Barcelona wygrała u siebie 4 na 4 mecze
PSG na wyjeździe wygrało 3 z 4 meczów, przegrało z Kiel jedną bramką.
PSG wygrało u siebie w pierwszej rundzie spotkań z Barceloną, lecz 2 lata temu gdy również mierzyli się w LM Barcelona wygrała u siebie 10 bramkami aż.
Myślę, że są to na tyle wyrównane ekipy, aby nie mogło być na gości z Paryża większego kursu w Barcelonie! Polecam grać na gospodarzy i życzę powodzenia! Pozdrawiam!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria Super League
Godzina: 16:15
Spotkanie: Young Boys - Basel
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Późno wróciłem z pracy, wiec sporo spotkań juz mnie ominęło do analizy :) ale może to i lepiej, bo sporo niespodzianek dzisiaj. Do rzeczy!
Na dziś wybrałem spotkanie na szczycie ligi szwajcarskiej. Oba zespoły walczą również w europejskich pucharach, więc nie można tłumaczyć kogokolwiek, że dziś odpuści. W myśl zasady &quot; bij mistrza &quot; gospodarze z pewnością nie będą odstawiać nogi. Ostatnie 4 mecze tych drużyn to zwycięstwa Basel, remis na stadionie Young Boys między tymi zespołami padł w 2013 roku, więc najwyższa pora znów zremisowac :) Basel tydzień temu wymeczylo zwycięstwo z Sion 2:1, a gospodarze są w gazie i myślę, że spokojnie się przeciwstawia. Na zwycięstwo zabraknie jakości, ale remis jest w zasięgu.
⛔100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: PSG
Kurs: 2.2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam na dzisiejszy wieczór zapraszam państwa do Barcelony na bardzo ciekawe spotkanie 2 najlepszych drużyn na świecie na tą chwilę wg mnie. Polecam ten typ po takim kursie, gdyż jest to straszne value Barcelona w tym roku nie przegrała u Siebie w hali, a przegrała tylko 2x z THW KIEL I PSG 33-26 w Paryżu, lepsi zawodnicy i nie tylko po stronie Paryżan ostatnio 100 mecz z rzędu wygrali w lidze hiszpańskiej gracze Barcelony, ale tam nie ma kto z nimi konkurować z Tomasem,Lazarovem,Vargasem czy Enterriosem, ale tutaj jest sprawa odmienna, gdyż przyjeżdza naszpikowana gwiazdami ekipa PSG, która tylko na kole ma gorszego zawodnika, a tak Omeyer 41 latek w fenomenalnej formie, Hansen, Karabatic, Abalo, Stepancic, Gensheimer, Remili wszyscy Ci w swoich reprezentacjach ciągną drużynę i dzisiaj pociągną PSG do wygrania pierwszy raz PONAD ROKU, gdyż tyle czasu Barca u siebie nie przegrała, 7 goli w Paryżu dla PSG to nie był przypadek czy wypadek przy pracy Barcelony, na tą chwilę po prostu Barca jest słabsza od tej potęgi co stworzyli w stolicy Francji a kurs 2.2 to biorę z pocałowaniem ręki, bo jak zauważyliście na każdej pozycji (oprócz kołowego) PSG ma lepszych zawodników od Barcelony.
⛔100 powtórzony typ
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Super League
Godzina 20:00
Spotkanie: Young Boys- FC Basel
Typ: BTS i over 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.9
Bukmacher: BET365
Basel we wtorek w domu gra z Arsenalem o być albo nie być na wiosnę w europejskich pucharach (LE). Arsenal awans pewny, więc może odpuszczą, bo w lidze trzeba gonić Chelsea, Liverpool i MC. W Szwajcarii przewaga Basel ogromna, właśnie nad YBB, bo aż 15 pkt. Można zagrać bez obciążeń i stresu- uda się wygrać to ok, jak zgubimy punkty, to tragedii nie będzie, a we wtorek trzeba się zmobilizować. Basel poza domem w 8 meczach stracił 8 goli, więc statystycznie to 1 bramka w meczu i to ze słabszymi rywalami. Strzelać też potrafi -aż 22 gole na stadionach rywali. YBB w domu aż 29 goli, co daje ponad 3.5 gola na mecz. Ogólnie liga jest bardzo overowa. W ostatnich latach mecze w Bernie kończyły się w większości tak jak mój typ (3:1,0:1,4:2,4:3,2:3). Przewiduję tu otwarty mecz z przynajmniej 3 golami w meczu strzelonymi przez obie jedenastki.
DW stawiałbym to 2:2
Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betano
Spotkanie Wisły z Lechią jest bez wątpienia jednym z lepiej zapowiadających się pojedynków tej kolejki ekstraklasy.Wisła po odpadnięciu z pucharu polski ma zadanie zdobyć jak najwięcej punktów by po rundzie zasadniczej mieć już zapewniony byt (pierwsza ósemka)
Lechia o pierwszą ósemkę raczej nie musi się martwić, zespół z pomorza na dzień dzisiejszy ma nieco ambitniejsze plany i do Krakowa na pewno przyjadą grać o komplet punktów.
Obie ekipy preferują raczej ofensywną grę, każdy tutaj będzie się starał narzucać swoje warunki atakując rywala bez zbędnych kalkulacji.W meczach Wisły ostatnio pada sporo goli, myśle że dzisiaj będzie podobnie jednak trudno ocenić w którą stronę to wszystko pójdzie, choć na pewno faworyta tego spotkania należy upatrywać w Lechii, to zwycięstwo Wisły czy remis niespodzianką tu nie będzie
⛔100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna (EHF Velux Champions League)
Spotkanie : FC Barcelona Lassa - PSG
Godz : 20:30
Typ : Barca (handi -2.5 gola)
Kurs : 3.20
Buk : Bet365
Analiza : Kierując się tym typem wziąłem pod uwagę głównie pierwszy mecz rozegrany w hali mistrza Francji, tam jak wiemy PSG zmiótł z parkietu Barcelonę, głównym powodem takiego stanu rzeczy była słaba gra defensywna, i marna skuteczność Blaugrany. Dodatkowo świetnie dysponowany w bramce Omeyer. Sądzę, iż nic w przyrodzie 2 razy się nie zdarza, a Perez de Vargas nie może zagrać dwóch przeciętnych jak na siebie meczów. Nie ma też co specjalnie się kierować H2H z ostatnich meczów, bo doskonale wiemy, że w swoich ligach to są hegemoni. Na uwagę jednak może zwracać niedawna wygrana Paryżan na piekielnie trudnym terenie w Veszprem 29-28, a Barcelona chociażby 2 tyg. temu ledwo u siebie ugrała wygraną z Leonem 26-25. Jednak LM to LM, a jeżeli Barca chce pozostać w grze o 1 miejsce w grupie (a pewnie chcę) to musi ten mecz po prostu wygrać, a najlepiej dosyć wysoko, by mieć szansę w przypadku równej liczby punktów, mieć lepszy bilans bezpośrednich meczów (do tego potrzeba 7 goli przewagi).
✅220
 
volcup 782

volcup

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina:
20:05
Spotkanie:
Nashville Predators - New Jersey Devils
Typ:
NAS Predators (bez dogrywki)
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dziś Nashville na własnym lodzie podejmie drużynę z New Jersey. Predators w tym sezonie bardzo skutecznie radzi sobie w roli gospodarza i są drużyną, która do tej pory straciła u siebie najmniej bramek (14 w 10 spotkaniach), zaś Diabły na wyjazdach prezentują się bardzo słabo, co też doskonale widać w statystykach (11 porażek w 14 spotakaniach). Gospodarze potrafią dobrze kontrolować grę w obronie, a również świetnie wprowadzić grę do tercji przeciwnika. Myślę, że drużyna z Nashville jest w stanie zakończyć to spotkanie na swoją korzyść już regulaminowym czasie gry, dlatego też taki typ wybieram w tym meczu.

⛔100

 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Monaco - Bastia
Typ: Monaco eh-1 (1 połowa)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza
Monaco przed wielka szansa by wskoczyć na drugie miejsce kosztem Psg. Paryżanie dziś niespodziewanie przegrali 3-0 z Montpellier. Po takim wyniku kursy na Monaco spadły.
Gospodarze w Lm zapewnili sobie już pierwsze miejsce więc dziś mogą wyjść w pierwszym składzie. U siebie grają bardzo dobrze, wygrywają mecz za meczem.
Bastia na wyjeździe gra słabo. Na wyjazdach rozegrali 7 meczów i zdobyli tylko 4 punkty. Obecnie Bastia nie wywala od 9 meczów (8 w lidze i 1 w Pucharze). Ostatni razy wygrali 24.09 u siebie 1-0 z Guingamp.
Liczę, że Monaco ruszy dziś na drużynę Bastii od pierwszych minut i już w 1 połowie będę wyrywać dwoma bramkami. W tym sezonie Monaco jeszcze nie przegrali u siebie w meczu o punkty.
⛔100 powtórzony typ
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nozna
godzina 20:30
spotkanie: Wisła-Lechia
typ: Paweł Brożek strzeli gola
stawka: 3.25
bukmacher: bet365
Jeszcze bodajże 10 kolejek temu większość kibiców smiała się a wręcz skazywali Wisłę jako główny kandydat do spadku po tym jak Wisła zajmowała ostatnie miejsce seriami przegrywają a już po dzisiejszej wygranej wskakuje do pierwszej ósemki .Więc do sedna jak spojrzymy w historie od pierwszej kolejki zauważymy iż pod nie obecność podstawowego napadziora jakim jest Paweł Brożek zwany przeze mnie (Kanciaty ???? ) ta gra wisły się nie kleiła po bodajże siódmej kolejce na ósmą kolejkę Brożek wszedł do podstawowej jedenastki i to poskutkowało dobrymi wynikami nie licząc wpadki z Pogonią co uwiecznione jest w tabeli gdyż wisła jest na 11 miejsc,ale gdyby dziś wygrali to wskakują na miejsce korony ósme.Lechii za bardzo nie śledzę choć są liderami mając 33 pkt robi jakieś wrażenie ,ale wg mnie to wszystko kalkulacje założyłbym się o coś ,że ta Lechia straci punty dlaczego? bo mistrz jest już za pewne wiadomy od początku jest to Lech lub bardziej prawdopodobnie Legia to są układy tak jest od kilku lat i tak na razie będzie.Kończąc wydaje mnie się ,że dziś Lechia raczej nie wygra mimo ,że Wisła jest po pucharze skłaniałbym się tutaj nawet ku Wiśle.A co do typu jeśli Wisła zdobędzie gola to jestem przekonany ,że strzelcem będzie Małecki,Brożek,Boguski bo to głownie oni są strzelcami goli dla Wisły w tym sezonie ja idę ku Brożkowi dlatego,że po jego wejściu do składu gra Wisły bardziej się ożywiła a już kilka bramek strzelił .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom