>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Gimnastic-Alaves
Typ:
2
Kurs:
2.6
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Krótko o typie. Gospodarze przedostatnie miejsce na zapleczu ligi Hiszpańskiej. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. U siebie przeciętnie. Kilka remisów , wygrana , porażka. Goście z Alaves 13 miejsce w la liga. Solidna gra pozwala im zajmować miejsce w okolicach środka tabeli. Ostatni mecz nieoczekiwana pewna wygrana z Villareal na wyjeździe 0:2 . Bardzo dobre spotkanie na pewno podniesie morale zespołu . 2 ostatnie mecze na wyjeździe to 2 wygrane z zachowaniem czystego konta. W pojedynku z zajmującym przedostatnie miejsce zespołem z drugiej ligi , sądze że bezdeskusyjnie wygrają. Obstawiam wynik 0-2. Powodzenia


✅160
 
P 2

pnikonion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Santander - Ath. Bilbao
Typ: ht/ft 2/2
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam, postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami .Zaczynamy od piłki nożnej ale nie ukrywam że interesuje się każdym rodzajem sportu ze względu na moją pracę ???? atlethic zmotywowany przez kibiców na treningu poprzedzający wyjazd na mecz w wiadomym znaczeniu tego słowa . atlethico w lekko rezerwowym składzie na ten mecz więc poziom piłkarski obu drużyn zawodników mówi sam za siebie ...polecam gorąco

✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom