>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15 Kolejka Ligue 1 [29.11-30.11.2016]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP



Kursy zapożyczone z Expekt

Szybko bo już zaledwie we Wtorek czeka nas kolejna kolejka ligowa we Francji. We wtorek na boiskach będziemy mogli zobaczyć Kamila Grosickiego oraz Glika. W środę zagra reszta stawki.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Dijon- Monaco
Nie trzeba być specjalistą, żeby zobaczyć w jak świetnej formie jest Monaco. Strzelają bramki jak na zawołanie. Przed ostatnią kolejką sporo sie naczytałem o nowym trenerze Marseille, który uleczył ponoć ich obronę, a mimo to Marsylczycy przyjęli od kolegów Glika cztery sztuki. W czubie Ligue 1 trwa wyścig &quot;łeb w łeb&quot; i Monaco nie może tracić punktów z drużynami takimi jak Dijon.
W całej lidze francuskiej są tylko cztery zespoły, które straciły więcej bramek niż Dijon (na 20 zespołów). W ostatnich trzech spotkaniach stracili 7 goli. Łatwo sprawdzić ich tragiczy bilans meczów u siebie od 1 października, gdzie jedynie ostatnie w tabeli Lorient nie strzeliło gospodarzom gola. Pozostałe dwa spotkania kończyli z bagażem trzech goli. Zestawmy to teraz z Monaco i ich 43 golmi w 14 meczach...
Moje propozycje:
Suma goli Monaco +1,5 @ 1,57 (Fortuna)
Suma goli Monaco +2,5 @ 2,83 (Fortuna)
Monaco win @ 1,66 (Fortuna)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Dijon - Monaco
Monaco -1 AH ::: 2,16 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Myślę, że nie ma najmniejszego sensu powtarzać się co kolejkę i pisać to samo. Monaco gra genialnie, wicelider tabeli, rozbijają teoretycznie słabszych przeciwników w pył. Monaco od 5 meczów wygrywa, bilans bramek 18-1! Z Lorient potrafili wygrać 0:3, z Metz 0:7 na wyjeździe, to drużny o podobnym poziomie co Dijon który od 5 meczów jest bez wygranej. Monaco remisowało też ostatnio na wyjeździe z St Etienne, ale oni u siebie byli do ostatniej kolejki bez przegranej, polegli w końcu z liderem Niceą 0:1. Monaco przegrało też z Tuluzą 3:1 na wyjeździe, ale wtedy oni grali genialnie, teraz notują spadek formy.
Dijon bez:
Abeid 11/1 (czerwona kartka)
Balmont F. 8/0 (36 lat)
Dijon u siebie przegrał tylko 1 spotkanie w tym sezonie, ale jutro zagrają z mocno rozpędzoną lokomotywą. Gospodarze też potrafią stracić po 3 bramki, tak jak to było w ostatnim czasie chociażby w meczu z Bordo czy Montpellier, więc czasami ich obrona delikatnie nawala. Trójkę jeszcze wpakowało im w tym sezonie PSG i Montpellier, ale to było we wrześniu.
Wynik: 1:1
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Panowie a co sądzicie o spotkaniu Lorient - Rennes jakiś ten kurs wysoki na drużynę gości choć na wyjazdach szału nie ma ale gospodarz też nie powala grą u siebie. Kurs w bet365 na 2 jest 2,90 na x2 1,6.
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Lorient u siebie zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe. Na wyjeździe w 7 ostatnich meczach tylko 1 pkt a u siebie 7pkt. Renne na wyjeździe raczej słabo bo tylko 4 pkt w 6 meczach ale grali m.in z Niceą, Monaco i PSG. Zastanawiam się czy jest sens tutaj grac a jeśłi juz to HA Rennes 0.0,-0.5.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Rennes drużyna własnego boiska, zdobywa punkty u siebie, ale nie zachwyca. Lorient ostatnio remis na wyjeździe z Metz 3-3, więc przełamanie serii. W meczu z Monaco u siebie do straty bramki grali super mecz. Lorient gdzie ma wygrać jak nie ze słabeuszem wyjazdowym u siebie?Kurs fajny ????
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Lorient - Rennes
Mój typ: X2
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna

A ja idę w stronę Rennes. Drużyna gospodarzy zamyka tabele Ligue 1. Nie lubię podpierać się statystykami H2H ale ta jest bardziej korzystna dla gości. Mecze często kończyły się podziałem punktów, dla Lorient każdy punkt jest na wagę złota więc całkiem możliwe że mecz dzisiaj zakończy się podziałem punktów. Dziwi mnie taki wysoki kurs na Rennes, dlatego do dubla X2 pobieram z pocałowaniem ręki, nawet pomimo tego że Lorient u siebie to na prawdę groźna drużyna.
Dijon - Monaco
Mój typ: Monaco / Handicap 1:0
Kurs: 1,66 / 2,58
Bukmacher: Fortuna

Nie chciałem powielać typu kolegów, ale zgadzam się w zupełności że Monaco gra ostatnio kapitalnie. Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie mecz z Tottenhamem w Lidze Mistrzów. Idą jak burza, a licząc się w walce o czub tabeli takie mecze musza wygrywać przynajmniej 2 bramkami. Napoli wczoraj pokazało że 1:0 to żaden wynik.
Do dubla z Rennes dorzucam wygraną Monaco a na osobnym kuponie handicap ????
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ja dziś polecam typ na over 1,5 gola Lille. Caen przyjeżdża mocno osłabione w defensywie. W bramce zabraknie doświadczonego filaru obrony - Remiego Werkutra (spolszczone) oraz Tunezyjczyka Yahia. Obydwoje to podstawowi gracze ekipy z Caen. Lille gra tragicznie w tym sezonie. Ostatnie dwa mecze u siebie gra z Lyonem i Paryżem więc przewidywane porażki. Teraz muszą zapunktować, Caen na wyjazdach w 8 meczach wyjazdowych w tym sezonie tylko raz zachowało czyste konto. W 6 meczach stracili przynajmjiej 2 gole. Nie wygląda to najlepiej to też kurs 2,17 w Óni na 2 gole Lille biorę, szczeólnie, że zagra w środku Sankhare,, z przodu Eder i Benzia, może Bautheac się wykuruje, powinni ogarnąć 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Lille. Oni w końcu muszą zacząć grać. Dziś ja celuję w ich wygraną z przeciętnym Caen. Jak się do tego dołoży Monaco to całkiem elegancki dubelek wychodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorient - Rennes
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 5,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów, według nich faworytem są gospodarze, gospodarze którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów natomiast ich przeciwnik Rennes zajmuje świetne 4 miejsce z 24 oczkami.
W poprzednim sezonie oba mecze zakończyły się remisami 1:1 i 2:2 lecz Lorient w tamtym sezonie było dużo mocniejsze niż ta drużyna w tym sezonie.
Rennes ostatnio przełamali słabą passę bez wygranych na wyjeździe, pokonując 2:1 Nantes M. Stępińskiego więc dlaczego niby maja nie wygrać z jeszcze gorszą drużyną?
Rennes ma dużo lepszy skład z Grosickim na czele, lecz poza nim jest jeszcze świetny Francuz Y. Gourcuff czy G. Sio.
Za gospodarzami nie przemawia dosłownie nic, jedynie to, że potrzebują punktów jak tlenu, ale kto ich nie potrzebuje ? Rennes też potrzebuję ponieważ musi bronić swoją bardzo dobrą 4 pozycję.
Myślę, że Rennes dzisiaj zwycięży po walce i po minimum 3 bramkach. Stawiam na 2 i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dijon - Monaco
Valere Germain strzeli ▶ [2,50] b365 ⛔ ⛔ Godziny nie pograł...

Monaco, jak rozpędzona lokomotywa. Jedzie w lidze każdego i wygrywa seriami, co może się podobać. Bo i ja bym się ucieszył jakby zdobyli majstra. Ich gra przynosi owoce i dobijają swoich rywali doszczętnie. Ja tu jednak idę w stronę Francuza, który może nie zawsze gra całe 90minut, ale jest też maszynką do robienia goli. Czasem grający na szpicy, albo obok Radamela Falcao, duet napastników w Monakijskim zespole. Ostatnio znowu zaskoczył swoich rywali, grał całe spotkanie i też zdobył ważne gole. Mimo, że rywal był bardziej wygórowany od tego, co jest dzisiaj. Dijon, słabiutko. Defensywa kulawa, więc Monaco znowu się pobawi w bramki. Dlatego upatruję sporo szans dla Germaina.
Prócz tego, widzę jeszcze.
Suma bramek w meczu +3,5 ▶ [2,50] także b365 ⛔ ⛔
FORUMOWA PEWA SZAKALA, zawiodła znów ;)
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
PSG - Angers
PSG na własnym stadionie wygrało 4 na 5 ostatnich meczów (remisując 0:0 z Marsylią) i mają bilans 11:0 co robi wrażenie. Wszystkie zwycięstwa co najmniej 2:0. Angers typowy średniak w lidze, na wyjazdach 2 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki. PSG w formie, dzięki ewentualnemu zwycięstwu wskoczą na fotel lidera ze względu na remis Monaco. Dlatego na to spotkanie proponuję:
PSG over 0.5 w 1wszej połowie 1,37 unibet - idealne do kuponu ✅
PSG Handicap -1 1,56 unibet bardzo prawdopodobne, do pogrania ✅
PSG Handicap -2 2,50 unibet trochę ostrożniej, jednak także możliwe ⛔ /Niestety Augustin dwa razy na pustką bramkę nie strzelił
E.Cavani strzeli i PSG wygra 1,73 unibet - Cavani ostatnio w formie, powinien coś ustrzelić ✅
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Toulouse-Montpellier
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Tym razem typ bardziej na przeczucie niż według statystyk.Tuluza obecnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 oczek,Montpellier natomiast 13 lokata z 16 punktami.Jeśli chodzi o statystyki overowe to z tego co pokazuje Bet365 obydwa kluby po 7 razy notowały over i under 2,5 czyli po równo.Ja widzę szansę na powodzenie w tym typie a kurs niezły.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Dla Nicei będzie to trzecie spotkanie w przeciągu 6 dni. To musi się odbić na przygotowaniu kondycyjnym. Poprzednio po meczu w LE z Salzburgiem przegrali na wyjeździe z Caen, teraz zremisowali z Bastią. Guingamp z kolei gra całkiem dobry sezon. Ostatnio notują fajną serię bez porażki, pewnie się kiedyś musi skończyć, ale obstawiam, że nie dziś. Dla mnie no bet, na pewno trzeba poczekać na składy, ewentualnie, z pistoletem przystawionym do skroni poszedłbym w stronę gospodarzy.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ja na dziś polecam typ w meczu PSG - Angers over 3,5 karki azjan w całorocznym po 1,95. Kurs kosmicznie wysoki, PSG walczy o wskoczenie na fotel lidera, grają ostatnio naprawdę nieźle. Angers po pierwszym miodowym roku w Ligue1, gra w kratkę. Wiadomo, że gwiazd i dużej jakości nie ma tam co szukać, dla mnie ten zespół ogólnie jest nudny, mecze często underowe i rzadko gram cokolwiek u nich. Natomiast dziś wbrew pozorom myślę, że Paryż łatwo nie będzie miał nie widzę tu pogromu. Linia jak na Francję niska, w obu drużynach sporo czarnoskórych zawodników, którzy strasznie się grzeją i nieraz grają głupio i brutalnie typu Aurier. Sedzia dodatkowo bardzo overowy Frank Schneider. Średnio daje ok. 4 na mecz, w ostatnich 4 meczach dal 3 czerwone i bardzo dużo żółtych. Paryzowi sędziował dwa razy z czego w obydwu meczach dał po 6 żółtych. Negatywnie go wspominają na pewno z Tuluzy gdzie wyrzucił właśnie Auriera i dostali w pape. Dla mnie ten kurs to okazja i na pewno z niej skorzystam .
----- niestety brakło jednej kartki, a szkoda, bo mógł pokazać co najmnijej 2 razy... no ale mecz na stojąco z obu stron Angers zupełnie bez ambicji, słabiutki zespół bez pomysłu
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
A co powiecie o meczu St. Etienne - Marsylia ? Marsylia fatalnie gra na wyjazdach, gospodarze natomiast mogą wykorzystać atut swojego boiska, jednak czerwona kartka w ostatnim meczu obrońcy(Malcuit) oraz wykluczenie na dzisiejszy mecz również drugiego obrońcy( Lacroix) może się przyczynić do no bet&#39;a ?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Raczej no bet, chociaż wartość według mnie po stronie Marsylii. Na wyjazdach dramat ale właśnie to mnie niepokoi, lubią w ciężkim meczu ugrać jakis remis patrz mecz z PSG. Ja bym tu szukał x2 albo jakiegoś undera, bo oba zespoły w ofensywie to kalectwo.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Nancy - Metz
Zaciekawił mnie kurs na gości. Wynosi on średnio koło 4,0, a na X2 około 1,8. Gospodarze są póki co w słabej sytuacji, zajmują 19 miejsce z 13 punktami. Ostatnio zremisowali 1-1 z Montpellier, 1-0 z Dijon i przegrali aż 0-6 z Monaco. Metz natomiast jest w tabeli 11. W ostatnich 4 meczach nie przegrali ani razu ( 2 remisy i 2 wygrane). Na wyjeździe też potrafią wygrać i to z lepszymi od siebie. H2H również za nimi przemawia od 4 spotkań między sobą Metz wygrało 2 i 2 remisy. Kontuzji w klubie prawie nie ma, ogółem są w dobrej dyspozycji i nie sądzę żeby przegrali. Przemawia za nimi prawie wszystko, ale też można się mylić i jednak przegrają. Ja osobiście stawiam dzisiaj coś w ich stronę, i szczerze polecam pograć coś w kierunku Metz ale za nie wielką stawkę. Ostatnio obydwie drużyny strzelają mało goli, dużo też nie tracą. Między sobą kończyło się zazwyczaj 1-1, 0-2, dlatego można iść w jakiś under.
Ja proponuję:
Metz @4,1 ⛔
Metz lub remis @1,8 ⛔
Under 2,5 @1,67 ⛔
Podwójna szansa 2-2 @2,89 ⛔
Buk: Fortuna
EDIT: Tego się nie spodziewałem, wynik: 3-0 oczywiście dla Nancy, niestety wszystko ⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom