>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.11.2016] - środa

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami kolejne emocje związane z Ligą mistrzów, wczoraj miło się oglądało i dała zarobić nawet sporo a więc i dziś liczę na powtórkę. Na dziś proponuję typ z dosyć fajnym kursem a mianowicie, że mecz wygra Barcelona ale również, że obie drużyny strzelą gola - 2,40 kurs w sam raz na singla.
Celtic Glasgow mimo, że nie jest drużyną z czołówki europy ale zawsze mobilizuje się na mecze z gigantami, tj np. z Manchesterem City szalony mecz zakończony remisem 3:3 a i z Barceloną jeśli grają to mobilizują się bardziej i grają bardzo dobrze w takich meczach a wyniki między obiema drużynami padały dosyć wyrównane i na 4 mecze w 3 meczach Celtic strzelał minimum 1 gola - 0:1, 2:1, 2:3 i 1:3.
Barcelona prowadzi w swojej grupie z 9 punktami - 3 zwycięstwa i 1 porażka natomiast Celtic zamyka grupę z dorobkiem zaledwie 2 punktów - 2 remisy i 2 porażki i raczej nie mają zbytnio co liczyć na wyższe miejsce gdyż został im mecz z Barceloną oraz z Manchesterem City na wyjeździe.
W pierwszym meczu na Camp Nou padł wynik 0:7 ale nie zapominajmy, że Celtic nie wykorzystał rzutu karnego.
W drużynie Celticu nie zobaczymy w tym meczu - K. Tierney oraz L. Griffiths a w Barcelonie - S. Umtiti, J. Mathieu, A. Iniesta.
Barcelona przeplata dobre mecze ze słabymi jak np. ostatni mecz w lidze 0:0 z Malagą czy świetny mecz 4:0 z Manchesterem City.
Celtic Glasgow bardzo często u siebie strzela bramki, można nawet powiedzieć, że prawie zawsze w tym sezonie jedynie nie strzelili gola w przegranym meczu 0:2 z M&#39;gladbach.
Liczę dziś na świetny mecz w którym Celtic pokaże swoje atuty w ataku, sam trener Celticu powiedział, że nie zamierzają postawić &quot;autobusu&quot; i bronić się 90 minut i liczyć na 0:0. Oczywiście faworyt jest jeden w tym meczu ale czy to będzie mecz do jednej bramki tak jak na Camp Nou? Śmiem wątpić, dlatego polecam typ zwycięstwo Barcelony oraz obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Jest dziś pare ciekawych spotkań, sporo osób idzie w Napoli argumentując ze jest to mecz, w którym muszą wygrać.. Muszą nie muszą, bramki są dwie, a piłka jest jedna... Sami się zastanówcie ile razy wam popsuł kupon taki meczyk, w którym dana drużyna MUSI wygrać ????

Czy Napoli należy do takich drużyn, która może nam zawalić dzisiejszy zarobek? Przeanalizowałem statystyki, składy obu drużyn i Napoli jest dziś perełką, ale czy można nazwać kurs 1,36 perełką? Można dorzucić do jakiegoś ciekawego ako bez większych zmartwień i ja tak właśnie robie.
Napoli win @1,36 bet365

Kolejne spotkanie, to Monchengladbach vs City. Chyba faworyta nie jest ciężko wskazać, ale czy City podejdzie do tego meczu na 100% i ugra swoje 3 punkciki? Jak do tej pory H2H podpowiada nam, że City nigdy nie miało problemów z gospodarzami i łatwo wygrywało.
Tutaj można pokusić się o gre w strone BTS, albo czysty win City, chociaż pewniejsze wydaje mi się, że obie strzelą, bo Borussia u siebie potrafi grać ????
Monchengladbach vs City - BTS tak @1,70 Bet365

Besiktas vs Benfica
Tutaj również ide w BTS, tak jak większość forumowiczów, oby to się nie skończyło jak zawsze kiedy idzie się za masówką... Obie drużyny mają o co grać, jeśli jedni strzela, to drudzy się otworzą i pograja bardziej ofensywnie, także każda z drużyn spokojnie wbije tutaj po bramce przynajmniej, chociaż wydaje mi się, że to będzie overowe spotkanie i może być tutaj nawet over 3,5.
Ja jednak ide w bts po @1,75 Bet365

Ludogorets vs Basel
Mecz na podobnej zasadzie, co wyżej wymieniony, obie te drużyny walczą o ligę europy, zobaczymy, która drużyna bardziej się postara i liczę tutaj również na BTS, skoro gospodarze postawili się Arsenalowi i wbili dwie brameczki, to i w tym meczu coś ustrzelą, zobaczymy czy goście odpowiedzą, ale moim zdaniem podejmą walkę i również strzelą brameczke.
BTS tak @1,75 Bet365

AKO 7,30 - powodzenia
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Real z szansą na 1 miejsce więc Bayern nie powinien chcieć zostać na 2 dlatego moim zdaniem warto wejść dzisiaj w Bayern.
Real? Ale, że o co chodzi??? ???? :grin:

Ja gram over 2.5 w meczu Barcelony za 1.40. Niech się dzieje tam co chce, gole będą, pazerny nie będe na fajny kurs przy over 3.5. Wolę bardziej bezpiecznie ulokować pieniądze.
Wejdę też w Man City, tylko dlatego, że kurs jest 1.75 w bet365, a ja spodziewałem się takiego w okolicach 1.50 max. Dla mnie M&#39;gladbach to nie jest jakaś tam pucharowa drużyna, potrafi przegrać wygrany mecz (ostatni, ligowy z Kolonią) więc mam nadzieję, że dalej będą się gubić i stracą klika bramek w starciu z bardziej klasowymi piłkarzami.
ako 2.44, bardzo ładnie :cool:
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Celtic - Barcelona
Typ: wygrana gości + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik:​


Po słabym spotkaniu w weekend z Malagą, Barcelona przyjeżdża do Glasgow żeby wygrać i zapewnić sobie awans. Goście w meczu ligowym z Malagą bili głową w mur i dziś może być podobnie. Ewidentnie było widać, że w składzie brakuje Iniesty, Messiego i Suareza, ale gdy tych piłkarzy kiedyś zabraknie, to ktoś musi wziąć grę na swoje barki, a na razie zastępców brak. Strasznie irytuje mnie brak współpracy na linii Neymar-Digne. Nie wiem czy panowie są pokłóceni, czy co, ale Neymar ma ewidentnie francuza w dupie. Całe szczęście, że do składu powrócił Alba, i lewa strona powinna śmigać jak dawniej. Od pierwszych minut powinien zagrać również Messi, który trenował z drużyną. Barcelona jest w tym spotkaniu faworytem i nie wyobrażam sobie żeby ten mecz przegrali bądź zremisowali. Blaugrane czeka naprawdę trudny tydzień w lidze dlatego wygrana poprawi nastroje w drużynie.
Co do Celticu to mogę napisać tyle, że są ostatnio w formie. Gdy umiejętności są słabsze od rywala, to trzeba mecz wygrać bądź zremisować ambicjami i walką. Dlatego Celtic na pewno dziś będzie walczył, tym bardziej, że prowadzi ich Rogers, który potrafi zmotywować zespół. Po cichu też liczę, że gospodarze coś ustrzelą, a mecz wtedy stanie na lepszym poziomie.

20:45 Borussia - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik:​


Podobnie jak Barcelona, goście dzisiaj będą chcieli zapewnić sobie awans, a co lepsze będą liczyć na to, że Barcelona zgubi punkty w Glasgow, a The Citizines wygrają i wskoczą na pierwsze miejsce w tabeli. Pierwszy mecz zakończył się gładką wygraną City 4:0. Dziś nie spodziewam się takiego wyniku, ale pewnej wygranej gości. Myślę, że o kryzysie w ekipie The Citizines niema już mowy. Pep będzie chciał to spotkanie wygrać za wszelką cenę, tym bardziej, że zna zespół gospodarzy bardzo dobrze gdy prowadził Bayern.

20:45 Arsenal - PSG
Typ: BTS
Kurs: 1.60
buk: unibet
Wynik:​


Obie ekipy spotykają się po raz trzeci. W dwóch poprzednich spotkaniach podany Typ padł dwa razy, dlatego mamy taki niski kurs. Oba zespoły są w gazie, dlatego powinniśmy się spodziewać dobrego widowiska, które przyniesie nam trochę goli. Przegrana jednej z drużyn zdecyduje o tym, że jeden z zespołów zajmie drugie miejsce w grupie co przy losowaniu może mieć duże znaczenie. Wydaje mi się, że BTS jest to odpowiednim typem przy tak dobrej formie obu drużyn.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dzisiejszego dnia pod lupę biorę jedynie grupę A.

Arsenal - PSG​


Potyczka w Paryżu zawiodła zwolenników obu drużyn. Paradoksalnie i jedni i drudzy mogą się cieszyć, że zainkasowali po jednym punkcie. Oczywiście wygrana Arsenalu byłaby tu o wiele bardziej abstrakcyjna ale tak się mogło stać a bardziej sędziwi fani piłki(jak mój tata) skomentowaliby to dobrze znanym porzekadłem &quot;niewykorzystane okazje się mszczą&quot;.

Zwolennicy grania Paryżan jako jeden z argumentów traktują przeciętny występ na Old Trafford. Jako przyczynę takiego stanu rzeczy widzę dwie kwestie. Pierwsza z nich to ultradefensywny blok pomocy. Para Coquelin oraz Elneny może działać nieźle ale nie przeciwko takiej drużynie. Pogba i Herrera po prostu zdominowali tę część boiska. Brakowało ofensywnego zawodnika. W obliczu kontuzji Cazorli głupie było nie wyjście Xhaką od początku. Drugi, głośno poruszony przez media, aspekt to brak Giroud na szpicy. Eksperymentowanie z Chilijczykiem na 9 to fajny pomysł ale przeciw mocniejszym drużynom sprawdził się tylko raz - przeciw fatalnie wtedy grającej Chelsea. Na Totki i United to było jednak za mało, a Kanonierzy grali w obu meczach baaardzo dużo górnych piłek. Nie wiem czy zauważyliście ale Wenger w przypadku francuza robi dokładnie ten sam zabieg co przed rokiem. Giroud dostaje czerwoną kartkę -&gt; Giroud traci podstawowe miejsce w składzie(w tamtym roku zastępował go Walcott ) -&gt; Giroud wraca do składu i wykonuje fantastyczną robotę. Schemat zdaje się powtarzać. Wejście smoka przeciw Sunderlandowi i United. Do tego to przecież nie ten sam Olivier drewniak co kiedyś. W przeciągu ostatnich lat zaliczył fantastyczny progress. Zagrania piętką, gaszenie piłki, opanowana gra kombinacyjna no i przede wszystkich ogromna chemia pomiędzy nim, Sanchezem i Ozilem. To nie jest typ zawodnika od którego oczekuje się mobilności choć taki Pogba mógłby być dla niego przykładem. Tak czy inaczej sam Sanchez też dla mnie wygląda o wiele lepiej na lewym skrzydle. W przypadku takiego rozwiązania warto wspomnieć kolejne nazwisko. Współpraca Monreal - Sanchez była swego czasu jedną z najgroźniejszych na lewej stronie w całej Premier League. Za takim rozwiązaniem taktycznym stoją problemy Auriera. Reprezentant WKS`u nie dostał wizy i zabraknie go w dzisiejszym meczu. Nie wiem czy pamiętacie ale to właśnie on sprawiał najwięcej problemów obronie Arsenalu w poprzedniej potyczce. Drugim takim zawodnikiem był Di Maria a co do jego dzisiejszego występu pojawiają się poważne SPEKULACJE Niewątpliwie jest to coś na co Wenger zwróci uwagę. Nie oglądam Ligue 1 ale patrząc na wyniki i tak nie jestem przekonany. Bicie średniaków w słabej lidze to dla mnie żaden wyznacznik. W obliczu problemów Paryżan i faktu, że jest to dla nich mecz wyjazdowy jestem zdziwiony spadkami kursów na ich zwycięstwo. Czyżby buki zakładały pułapkę czy może leci taka masówka? Nie wiem ale mimo, że Arsenal jest moim zdaniem w lepszej sytuacji i tak nie decyduję się na grę w ich stronę. Może gdyby Wenger poszedł w stu procentach takim rozwiązaniem taktycznym, o którym mówiłem - Xhaka, Sanchez, Ozil, Giroud to bym już teraz leciał. Ja wolę spokojnie zagrać na gola Giroud. Jeśli nie wyjdzie to mam zwrot a jak wyjdzie to są bardzo duże szanse na to, że coś ukłuje. Jest głodny goli, ma coś do udowodnienia i definitywnie stać go na gola przed własną publicznością.

Giroud gol @2.82 Unibet✅✅✅

Ludogorets - Basel​


Można powiedzieć, że jest to mecz o Ligę Europy. Bułgarzy w następnej kolejce jadą do Paryża więc jest to najlepsza okazja na wyłapanie trzech punktów. Na pewno ich na to stać bo przecież zaprezentowali się z jajem. Na swoim obiekcie sprawili problemy i Arsenalowi i PSG. Dlaczego więc nie mieliby sprawić problemów Baselowi, z którym zremisowali na wyjeździe? Nie wiem jak poważne są braki kadrowe gości ale tak czy inaczej widzę value w graniu na gospodarzy. Kursy spadają więc coś jest na rzeczy.

Ludogorets @2.60 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Atletico - PSV
Griezmann strzeli @ 1,85 Betsson ✅ ✅ :gool: ✅ ✅
Zdaje sobie sprawę, że w tym meczu może nie paść dużo bramek, ale ja jednak tu idę w stronę Francuza, który jak tylko się rozkręci to nie może przestać. Rywal jak najbardziej do ogrania. PSV, może i będzie miało swoje szanse, ale Atletico nie pozwoli sobie na tyle by zostali oni zdominowani na swoim terenie. Atletico będzie tutaj stroną dominującą i na pewno swoich okazji na zdobycie gola, będzie szukał Griezmann. Ten, to ma dopiero potencjał. W lidze trochę stonował, ale Liga Mistrzów to już trochę większy prestiż i jak tylko znajdzie słabości swoich rywali, to potrafi je umiejętnie wykorzystać. Liczę na jego gola dzisiaj, nie pogniewam się jak już zaksięguję w pierwszej połowie bo wielokrotnie zdobywał mi gole już w pierwszej połowie meczu. Atleti raczej to wygra, kwestia na ile pozwolą przeciwnikom i jak oni sami podejdą do meczu. Mimo awansu to liczę na dobry mecz w ich wykonaniu z nawiązką Griezmanna. ;)
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Wczoraj miałem nosa, to może i dzisiaj także.
Atletico-PSV (+1,5) -&gt;typ PSV kurs 1,80 Tutaj kwestia 1 miejsca w grupie rozstrzygnie się i tak w Monachium (no chyba że Bayern nie wygra w Rostovie ???? Powyższe zespoły w zeszłosezonowej edycji łącznie w dwumeczu strzeliły 0 goli. W tym sezonie było 0-1 w Holandii, stąd mój typ. Poza tym 1-bramkowe zwycięstwo w pełni satysfakcjonuje gospodarzy a i tak typ wchodzi.
Ludogorets-Basel typ: Ludogorets (zwrot w przypadku remisu) kurs 1,8 Gospodarze u siebie w lidze 7-0-0 19-4 w bramkach. Bazylea to zawsze był zespół swojego boiska. Zastanawiałem się tutaj jeszcze nad +2,5 gola.
Arsenal-PSG typ: Arsenal (zwrot w przypadku remisu) kurs: 1,8
Celtic-Barcelona typ: Czy Barcelona wygra do 0? - Nie, kurs 1,62 Liczę, że gospodarze są w stanie 1 bramkę zdobyć nawet przypadkową czy nie.
Zagrałem też Besiktas-Benfica +3,5 kartki łącznie (czerwona bezpośrednia x2) oraz City po info o braku Korba i Kramera, ale to poparte wpisami poprzedników.
Powodzenia
 
H 902

hank

Użytkownik
3* kartki 4,5. W Stambule, w Londynie i w Sofii.
Mecze tę łączy to że każda z drużyn ma swoje do ugrania. W Stambule gramy o awans, i moim zdaniem nawet najbardziej wstrzemięźliwy arbiter tego overa nie utopi. Jednak sędziuje Skomina, który w osatnim czasie często sięga po kartki: http://pl.soccerway.com/referees/damir-skomina/45059/ 4⛔

W Londynie o rozstawienie (rewanż u siebie) i teoretycznie łatwiejszego rywala w 1/8. Pokryli tą linie w Paryżu, to tym bardziej powinni dzisiaj, gdzie kalkulacji nie będzie, bo nie będzie już czasu na naprawienie błędów. Sędziuje Brych, który lubi sobie podporządkować wydarzenia na boisku, i każde próby wejścia na głowę kartkuje. Staty: http://pl.soccerway.com/referees/felix-brych/44615/ 4⛔

W Sofii gramy o 3 miejsce, czyli o puchary na wiosnę. Szwajcarzy to miękkie faje, ale gospodarze dziś zeżrą trawę żeby osiągnąć cel i nie wykluczam że sami tą linię pokryją. Arbiter wymarzony bo Atkinson. http://pl.soccerway.com/referees/martin-atkinson/44515/ 7✅

Wczoraj dobierałem mecze według identycznego schematu i wyszło ok:http://prntscr.com/dawhkf


Do tego dubel Atletico+ Napoli ⛔. Róźnica klas, gospodarze mający swoje cele, tylko jakiś dzień konia bramkarzy gości jest to w stanie uwalić.

PSG over 4,5 korka 1,92 uni ✅
Tutaj również na logikę, to PSG musi atakować, mają szybkie i jakościowo świetne skrzydła, linia spokojnie do pokrycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom