>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 13.11.2016-20.11.2016

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
@Mac-iek


W Rzymie były kursy podobne jak w dzisiejszym meczu. Jeszcze dodam, że jak Djokovic grał turniej za turniejem to mało kto pisał wtedy o zmęczeniu Serba. Zresztą za około godzinę wszystko się zacznie ;).

Powodzenia wszystkim typującym!
Szakalku Kochany ale Ty wczoraj twierdziles ze Kei powalczy z Djokerem. Ba! Nawet stawiales na niego z handi. Jak sie skonczylo kazdy wie.

Podniecacie sie top1 Mareja jakby go zdobyl wygrywajac z Djokerem, a prawda jest taka ze zdobyl go bo Djoker w wiekszosci przypadkow nie gral. Wiadomo forma mu spadla od RG ale nie mozna przypisac Marejowi górowania w tym sezonie. Ew tylko w drugiej polowie, gdy Djoker odpoczywal.

Bezposrednie mecze w tym sezonie pokazaly ze Marej jednak jest slabszy i gdy staje na przeciwko Djokera to ma pelno w porach. Ile to juz razy stawialiscie na Mareja przed meczem z Djokerem a pozniej okazywalo sie ze Djoker go zjadl na sniadanie.

Dzis prawdopodobnie bedzie tak samo, a jesli jakims cudem Marej wygra to bedzie to poki co tylko ten jeden z wyjatkow ktore czasem nastepuje.

Przypominam ze Marej z nim wygral na ziemii gdzie wiadomo Novak ma mniejsza sile razenia, mimo to chwile pozniej dostal oklep w Paryzu. Wg mnie kursy dzis odpowiednio wystawione, a nawet ciut na Novaka za wysoko.

80-20 % szanse ze Novak dzis zgarnia hajs, tytuł, top1 i zimuje czekajac na Australie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra turniej?
Murray A. ::: 2,32 ::: 3/3 Pinek
Wszystko na to wskazuje, że to nowy numer #1 zostanie triumfatorem turnieju kończącego sezonu. Ostatnie tygodnie w jego wykonaniu były kapitalne. Wygrany turniej w Pekinie, Masters w Szanghaju, Wiedeń, oraz kolejny &quot;tysięcznik&quot; tym razem w Paryżu. Po tym tenisowym maratonie przerwa na pewno mu dobrze zrobi, do tego przecież gra u siebie, więc o motywację jestem spokojny. Już w ostatnich tygodniach widać było jak bardzo Murrayowi zależało na tym sukcesie. Głupio by było go szybko stracić, bo walka nadal trwa.
Sprawa wygląda tak, że Djokovic jest w kiepskiej formie od French Open, a Raonica czy Thiema nie biorę pod uwagę bo podobnie jak Serb wyglądają słabo od pół roku. Monfils to wielka zagadka, ale nadal nie jest to zawodnik pokroju ścisłego topu. Najtrudniejsza walka obędzie się w fazie grupowej Murraya, ale moim zdaniem wygląda to tak:
- Wawinka potrzebuje rozkręcić się w turnieju, mało kto już pamięta, że on na US Open bronił piłki meczowej z Evansem, a jego przygoda z tym szlemem równie dobrze mogła by się zakończyć już na 3 rundzie turnieju. Stan cały sezon jak zwykle bez większego szału.
- Dla Cilica uważam, że nawierzchnia jest tutaj za wolna, bo jest podobna jak do tej w Pekinie czy na Australian Open. Zresztą Cilic poza jednorazowymi wyskokami rzadko kiedy osiąga coś więcej, pamiętny US Open czy w tym roku Cincinnati.
- Nishikori potrafi fajnie grać, jednak w meczu z &quot;wielkimi&quot; zawodzi.
Jeden z bardziej frajerskich zakładów, bo bym nie pomyślał, że na Murraya przed finałem aż tyle rzucą ???? .
To już koniec sezonu, wszystko poszło po myśli z tym typem chodź wczoraj w meczu z Raonicem było mega gorąco. Dzisiejszą dyspozycję Novaka porównałbym do tej Murraya z półfinału. Każdemu zdarza się jakiś gorszy dzień podczas turnieju. Djokovic np. z Andersonem na Wimbledonie swego czasu potrafił przegrywać 0:2 w setach, czy w tym roku z Simonem Gillesem na AO popełnił 100 niewymuszonych błędów. Podczas tego turnieju kryzys akurat miał w finale.
Jego dyspozycję można podsumować piłką w drugim secie 2:1 dla Murraya 40:15. To był winners 99,99% dla Serba jednak każdy kto oglądał ten wie.
Po pierwszych 4 gemach meczu można było odnieść wrażenie, że Djokovic to weźmie, Murray źle serwował, w 1 gemie popełnił 2 podwójne błędy serwisowe. Jednak im dalej w las tym grał lepiej. Wszystko wracało na drugą stronę itd.
W skrócie, Murray był po prostu lepszy i w pełni zasłużył na ten tytuł oraz zostanie #1. Djokovic od połowy sezonu nie był sobą.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Sezon Murray&#39;a tak jak powiedziałem tak się stało - był po prostu lepszy i zasłużenie wygrał dzisiaj i jest liderem no.1! Brawo Andy!
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
To jest wręcz nieprawdopodobne jak ten mecz zakończył się. Przykre jest, że tak słabo Djoko zagrał.
Liczyłem tak jak w półfinale Andiego na ponad 3 godziną sesję. A tu piwka zostały, trzeba je schować.
Tak słaba gra Novaka w tym spotkaniu na pewno wzbudza teorie spiskowe ale tak jak już napisano, w każdej chwili może przyjść gorszy dzień z różnych powodów. Wielka szkoda, że Novaka dopadło to akurat dziś. Widać było w grze, że chłopina coś dzisiaj nie tak, bez siły i finezji.
No nic. Zobaczymy w następnym sezonie...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zacznijmy od tego że w bukmacherce nie ma prezentów, a jeśli są to trzeba ja umieć wynaleźć, finału nie oglądałem więc nie napisze nic z oceny czysto sportowej,chwała wszystkim co zarobili na tym turnieju i czapki z głów dla typerów, bo sam na początku turnieju próbowałem typować jednak dałem sobie spokój, takie turnieje należy oglądać jak ten kończący sezon i rozkoszować się pięknem sportu, z punktu widzenia typera jeśli Djokovic miałby to wygrać to kurs wahałby się między 1,10-1,20 a było aż 1,44 i to mogło zastanowić, wszystkie przesłanki skłaniały aby zagrać Murraya i ten kto choć raz obejrzał Djokovica w tym turnieju powinien wiedzieć że nie jest to jego optymalna dyspozycja, a gra Szkota w mojej opinii na chwilę obecną to najlepszy tenis jego w życiu, czasy Djokovica możliwe że się kończą on każdy mecz musi wybiegać co wiąże się z maksymalnymi obciążeniami stawów kolanowych i myślę że będzie to rychły regres w następnych sezonach, i on już wygrał praktycznie wszystko, Federera nie dogoni i myślę że motywacja będzie mniejsza z roku na rok, jeśli dojdą porażki z zawodnikami średniego kalibru jak to miało wiele razy w tym sezonie, ze skrótu meczowego który niedawno obejrzałem to Szkot był lepszy i solidną pracą zapracował na triumf w tym turnieju, pierwszy raz w historii oby nie ostatni, oby nowy sezon przyniósł więcej zawodników którzy mogliby zagrozić top10 bo z roku na rok nie widać tych zawodników, ciekawe kto będzie wygrywał szlemy jak karierę skończy Djokovic z Murrayem? Kiedyś na tym forum padły słowa: tenis jest najbrudniejszą dyscypliną do typowania i raczej dla pasjonatów i ja się z tym zgadzam.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Brawo Murray. Należało mu się zwycięstwo za pracę jaką włożył w cały sezon. Sam osobiście grałem cały turniej, natomiast dzisiejszy mecz odpuściłem ze względu na złe wystawienie kursów przez bukmacherów. Zdecydowanie za niski kurs na Novaka jak dla mnie. Wczorajsze występy obu panów miały pewnie na to ogromny wpływ.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No i sie skonczylo ..NARESZCIE
Masochizmem jest ogladac taki tenis
Nie dosc , ze dzisiejsi tenisisci sa bezjajowi , to jeszcze w hali sie mecza soba po 4 h
Jesli ktos ogladnal jakis mecz w calosci , nie robiac przy tym stu innych rzeczy to szczerze gratuluje , i mimo wszystko wspolczuje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wcześniejszy filmik szybko został usunięty, ten jest lepszej jakości.
Polecam przełączyć od razu na 4:45, jeden punkt, a przedstawia cały obraz meczu:
*Ten punkt był znacznie dłuższy niż na poniższym filmiku.

 
H 902

hank

Użytkownik
No i sie skonczylo ..NARESZCIE
Masochizmem jest ogladac taki tenis
Nie dosc , ze dzisiejsi tenisisci sa bezjajowi , to jeszcze w hali sie mecza soba po 4 h
Jesli ktos ogladnal jakis mecz w calosci , nie robiac przy tym stu innych rzeczy to szczerze gratuluje , i mimo wszystko wspolczuje.
Pełna zgoda, Schwartzman grał 40 minut krócej z Silvą na mączce(grali 2 gemy krócej), aniżeli te dwa mośki przepychające piłkę w hali. Winnerów to zagrali łacznie ze trzy. Tak dramatycznie dysponowany Serb powinien dziś zejść po 50 minutach z dwoma gemami na koncie. Tenis męski to aktualnie bardzo wątpliwej jakości produkt, ciekawych zawodników tyle co kot napłakał, a jeszcze nawierzchnie zwalniają, żeby czasem nikt przypadkowy nie wyrzucił dwóch herosów gotowych odbijać 5 godzin w finale. W ostatnich kilku latach, wszystko co najciekawsze w tenisie to zasługa Wawrinki. Del Potro ledwo wrócił, a już dał więcej ciekawych spotkań, niż śmieszek z rudzielcem w tych 34 meczach jakie ze sobą rozegrali.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Podobnie jak w piłce nożnej, to że jakiś zespół potrafi grać widowiskowo nie oznacza, że od razu jest najlepszy. Inna sprawa to to, że każdemu podoba się co innego. Ja osobiście nie cenię widowisk serwowanych przez np. wspomnianych dwóch Panów. Pod kątem bukmacherskim owszem, ale sportowym?
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Przedstawię wam takie małe zestawienie. W pewnym momencie zaciekawiło mnie, jak to się prezentuje procentowo.
Generalnie poszukuję podobnych informacji nie tylko z tenisa (z dowolnych sportów) z dłuższego okresu czasu. Buki raczej nie udostępnią... Chodzi mi o twarde dane korelacji kursów z wynikami - czyli po prostu jaki procent skuteczności mają oddsmakerzy w różnych aspektach.
To podsumowanie ostatnich 157 meczy ATP singlów do meczu finałowego w Londynie (mw. od Wiedeń, Basel - łącznie z kwalami)
Arbitralnie wybrałem sobie kurs 1,33 jako cezurę - taki kurs max dla &quot;pewniaków&quot;, czyli, pomijając marżę buków, co najmniej 75% szans na trafienie.
F - faworyci, U - dogi (po prostu wyższy kurs przedmeczowy z każdej pary)

- ogółem 73% meczy to wygrane F
- 89% wygrane F dla kursów &lt;= 1,33
z czego 65% to wygrane 2:0
- 63% wygrane F dla kursów &gt;1,33
z czego 68% 2:0
- co oczywiste, 11% wygranych U dla kursów na F &lt;=1,33
z czego 57% 2:0
- 37% wygranych U dla kursów na F &gt;1,33
z czego 53% 2:0
- ogólnie 63% spotkań kończyło się 2:0
- z wygranych przez F meczy 67% wygrano 2:0
- z wygranych przez U meczy 54% wygrano 2:0
Ja jakieś swoje przemyślenia mam, ale już mi się nie chce pisać.
Może ktoś zna jakiś program przeznaczony do bukmacherki do którego można zaimportować łatwo wyniki z kursami i robić takie zestawienia?
Tylko nie piszcie - Excel...

Poza tym fajnie by było, gdyby w tenisie zrezygnowano z podwójnego serwisu - czyli błąd, to pkt dla przeciwnika, nie ma powtórki.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Generalnie poszukuję podobnych informacji nie tylko z tenisa (z dowolnych sportów) z dłuższego okresu czasu. Buki raczej nie udostępnią... Chodzi mi o twarde dane korelacji kursów z wynikami - czyli po prostu jaki procent skuteczności mają oddsmakerzy w różnych aspektach.
http://www.tennis-data.co.uk/alldata.php
prosze bardzo, kursy, wyniki, pozycje w rankingu, nawierzchnie, rangi turnieju, whatever you like
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom