>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Chorwacja 12:00
Cedevita Zagrzeb - Kk Zagrzeb WYNIK: 95:73⛔
Typ: +4,5 Kk Zagrzeb
Kurs: 1,85
Stawka; 20j
Bukmacher: Betsson
Strata:20j⛔
Cedevita gra jutro ważniejszy mecz z Ciboną Zagrzeb w Lidze Adriatyckiej, czyli dwa derbowe mecze w ciągu 2 dni, kontuzjowani są Loncar, Miksic dziś nie zagrają w 90% którzy są szykowani na jutro Zibets i Musa, z lekką kontuzją wg moich informacji ma grać Budnovic - lider drużyny.Roster na ten mecz wg moich wyliczeń będzie 8 osobowy czyli Budnovic z lekką kontuzją , Rogic, Ramljak, Buljevic, Bayo, amerykanin Hopson + zawodnicy którzy dostawali mało szans na grę czyli Dukan i Vucic, skład nie będzie jakiś super mocny. Kolejny argumentem żeby zainwestować w Kk Zagrzeb jest fakt że Cedevita tylko formalnie jest gospodarzem spotkania, mecz będzie toczony na neutralnej hali, i przeczytałem na jednym z forum że Cedevita nawet tam nie trenowała.Przeciwnik to mocna drużyna ligowa, drużyna czołówki ligi, przegrałą tylko jeden mecz z Zadarem różnicą 7 oczek, mająca wielu doświadczonych zawodników Chorwackich i najlepszego strzelca ligi Bozica średnia 24 punkty na mecz. Cedevita może odpuszczać mecze w lidze Chorwackiej bo i tak ma najsilniejszy sklad i skupia się na innych rozgrywkach jak Eurocup i Liga Adriatycka. Podsumowując moim zdaniem handicap warty gry w stronę Zagrzebia, Cedevita w 8 osobowym składzie możliwe że ktoś zostanie dokptowany z drużyny juniorów ale może być to tylko przedłużenie ławki. Gra jutro ważniejszy mecz i na nim się raczej skupi. Kwestia Psychologiczna również musi zadziałać i motywacja będzie większa graczy Kk Zagrzeb aby upokorzyć rywala z włąsnego miasta i wygrać ten mecz. Cedevita wg moich wyliczeń 8 osobowy skład , kk Zagrzeb szersza rotacja i myślę że Cedevita ten mecz przegra jednak zabezpieczam się handicapem.
Posypała się drużyna na początku ostatniej kwarty i już było kwestią tego iloma punktami przegra.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Plk 18:00
Miasto Szkla Krosno - Ostrów Wielkopolski WYNIK: After Ot 79:73⛔
Typ: +2,5 Ostrów
Kurs: 1,81
Koszykówka Izrael 17:30
Maccabi Rishon Lezion-Hapoel Holon WYNIK: 84:69⛔
Typ: +3,5 Hapoel Holon
Kurs:1,85
Typ Zakładu: Double
1,81 x 1,88 = 3,35 Betsson
Stawka:12,5j
Strata:12,5j⛔

 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Litwa 18:00
Alytaus Dzukija - Nevezis WYNIK: 66:63✅
Typ: Under 145 points
Kurs: 1,85
Koszykówka Bułgaria 17:00
Levski-Balkan WYNIK: 61:76✅
Typ: Balkan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,70
Koszykówka Bułgaria 17:00
Yambol-Academic Bultex WYNIK: 94:81✅
Typ: Yambol wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,77
Ako: 5,57 Stawka: 15j Betsson
ZYSK: 68,55j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatni kupon jak zagrałem, powodzenia wszystkim.
Koszykówka Łotwa
Bk Ogre - Barons Kvartals WYNIK: 82:79⛔
Typ: -3,5 Barons Kvartals
Kurs: 1,82
Koszykówka Niemcy
Braunschweig - Jena City WYNIK: 86:97✅
Typ: +2 Jena
Kurs: 1,88
Challenger Montevideo
Christian Garin - Dutra Silva WYNIK: 2:6 2:6⛔
Typ: Garin wygra mecz
Kurs: 2,85
Ako: 9,75 Betsson Stawka: 5j
Strata:5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jutro będzie jakiś typ z ligi Chińskiej warty ryzyka, no i koszykówka Europejska, Nba to tak jak pisałem na poprzedniej stronie będzie 1-2 max typy najlepsze wg mnie danej nocy i stawka max, sporo dzisiaj typów trafiłem ale też sporo darmowych ominąłem bo się bałem zagrać:

Philadelphia 76ers 2,12 Betsson✅ Stawka:25j ZYSK: 28j✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dzisiaj z mojej strony będzie mało propozycji z Europejskiej koszykówki, oferta niezbyt ciekawa i nie szukam typów na siłę, koło 11 typ z Ligi Chińskiej z wyższym kursem i warty ryzyka, wieczorem Nba jeden typ max dubel najlepszy do gry wg mnie danej nocy za max stawkę, wg formuły jaką opisałem na poprzedniej stronie więc radzę śledzić temat:
Koszykówka TBL 18:00
Koszalin - Anwil Włocławek WYNIK: 45:93⛔
Typ: +4,5 Koszalin
Kurs: 1,85
Koszykówka Włochy 18:15
Torino-Umana Reyer Venezia WYNIK: After Ot 90:93⛔
Typ: Torino wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,71

Koszykówka Niemcy 18:00
Tubingen - Bayreuth WYNIK: 77:87✅
Typ: Bayreuth wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,55
Ako: 5,02 Betsson Stawka: 7,5j Strata:7,5j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Chiny Typ Warty Ryzyka, przewiduję że mecz powinien się kręcić w okolicach handicapu i mam nadzieję że gospodarze odskoczą i wygrają
Qingdao-Guandong WYNIK: 90:98⛔
Typ: Qingdao wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 4,05
Bukmacher: Betsson
Stawka: 12,5j
Strata:12,5j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
No cóż.. Taka jest koszykówka ???? z +20 zrobiło się -8 jednak handicap wszedł jaki był wyjściowy czyli +8,5 i kto wyczuł moment zrywu gości zamknął kupon z pokaźnym zyskiem.
Co do meczu to ten Amerykanin Dominique Jones rozgrywający Qingdao strasznie hamulcowy zawodnik, Amerykanin w tej lidze ma dawać jakość rzucać w trudnych momentach i brać na siebie odpowiedzialność za wynik a przez jego &quot;rozgrywanie&quot; drużyna często nie oddawała rzutu, aż dziw bierze że w 2010 roku został wybrany w pierwszej rundzie draftu przez Memhis Grizzlies z numerem 25!, marnie skończył jeśli gra w tej lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszalin co zagrał w ataku, po co im Ci Amerykanie których nikt nie chce w innych ligach, w gettach lepiej grają w koszykówke amatorzy pod blokami... Rzucić w PLK 20 punktów w połowie to wielka sztuka ???? Odpuszczam tą ligę do Play Offów, przepraszam wszystkich za typ.

Jeśli chodzi o Nba to dzisiaj nie wypatrzyłem nic godnego uwagi, dosyć trudne mecze a jak już pisałem na siłę nie szukam typów.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Czym sie przejmujesz.I tak basket jest bardziej przewidywalny od kopanej.Stelmet niby ostatnio wielki faworyt w Slupsku i w Cyc dostali jak malo kto.Spoko.Na koszu i tak sie zarabia w dluzszym okresie.:)Bardziej przewidywalny i problemow nie ma z pogoda.Tak jak w kopanej.Albo wieje ,albo za cieplo,albo sedzia cieply:).Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Powiem wam że u mnie pod trzepakiem to lepiej grają niż Koszalin.
Tregedia i tyle, i nauczka na przyszłość żeby PLK nie grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk w miesiącu wynosi 287,92j✅ do końca sezonu zamierzam zbić fortunę na koszykówce Europejskiej jak i Nba, na jutrzejszą noc coś będzie z Nba póki co jedna jedyna propozycja z Europejskiej Koszykówki którą pograłem na jutro, więc proszę nie pytać na priv czy coś jeszcze polecam:

Koszykówka Turcja 18:00
Galatasaray - Besiktas WYNIK: 84:78⛔
Typ: +3,5 Besiktas
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Stawka: 15j
Strata:15j⛔
Mecz na szczycie kolejki, Galatasaray po dwóch męczących meczach na dużej intensywności, gra gospodarzy wygląda lepiej niż początku sezonu, strzelcy zaczęli łapać wiatr w żagle i wreszcie powoli odpalają, ale są straszne problemy w obronie, Besiktas wygląda lepiej w obronie niż Galata, pod koszem przewaga gości bo jest Clark i Stimac którzy nieźle punktują i zbierają są lepszymi zawodnikami niż Micov i Tyus, strzelcy obu zespołów porównywalni, Roll Thompson i Weems niczym nie ustępują Plessowi Dieblerowi czy Preldzicowi grają na podobnej skuteczności, rotację ma szerszą Besiktas w ostatnim meczu Galaty to praktycznie starter rozegrał cały mecz ze zmiennikiem Pleisem który rozegrał najlepszy mecz w sezonie, Besiktas jeszcze 2 minuty przed końcem przegrywał 10 punktami na trudnym terenie we Włoszech i zona press (obrona strefowa na całym boisku) spowodowała odwrócenie wyniku a rzut z końcową syreną Weemsa dał zwycięstwo gościom,takie mecze cementują ekipę i podbudowdują morale, widać chemię w zespole nawet jak nie idzie aby odwrócić wynik, Besiktas będzie świeższy już od 3 kilku dni jest w Stambule i przygotowuje się do tego meczu a Galata jak pisałem rozegrała mecz na dużej intensywności w szybkim tempie i nie była wykorzystywana rotacja aby nie przegrać meczu, do tego myślę że strzelcy nie powtórzą meczu z Darrusafaką bo taki dzień rzutowy na takiej skuteczności jak w zwycięskim meczu z drużyną Blatta zdarza się bardzo rzadko w koszykówce Europejskiej a z doświadczenia wiem że nie dzień po dniu, myślę że mecz będzie kręcił się w okolicy remisu i o wygranej zadecydują decyzje poszczególnych zawodników, szersza rotacja + świerzość zespołu, do tego uważam że Besiktas lepiej funkcjonuje w obronie i handicap w stronę gości jest dobrym rozwiązaniem, myślę że linia jest ok bo w ciągu dnia będzie obniżona do +2,5 albo jednego punktu, więc wszystkie przesłanki skłaniają mnie aby ulokować pieniądze w drużynie gości.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Galata machnęła trójkę w kluczowym momencie co ustawiło handicap do tego wygrany fragment z 63-65 do 76-65 czyli 13:0 sporo błędnych decyzji sędziowskich w końcówce ale koniec końców nie można zwalać na to winy, typ okazał się błędy.

Nba: Philadelphia 76ers 2,50✅ Betsson Stawka:25j ZYSK:37,5j✅
Philadelphia 76ers-Miami Heat WYNIK:101:94✅
Jak spadać to z wysokiego C, Joel Embiid dzisiaj gra, drużyna na świerzości, drużyna własnego parkietu niebawem kursy się odwrócą na korzyść Philadelphi, rano Joel Embiid był questionable ale koniec końców gra, Miami wczoraj ciężki mecz, Phila odpoczywała i dzisiaj wygrywa, można dać w handicapie
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Witam kolege eksperta kosza mam ciekawa propozycje do analizy tj remis w srodowym meczu pristina-krasnojarsk.Patrzac jak albany ustawili oba meczez Rilskim i pierwszy mecz w Rosji widze nie tylkoremis w regulaminowym czasie gry ale tez w ktorejs z kwart. Pozdrawiam ps kursypowinny byc jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ciekawa propozycja co do meczu mistrza Kosowa, upatrywałbym wysokiej ilości punktowej lub ich zwycięstwa, jednak pewnie zagram, X zwycięstwo i over ale o tym jutro, dzisiaj pomijam Fiba Europe Cup wszystko praktycznie rozstrzygnięte tam jest mogą być dziwne wyniki na chybił trafił lub zespoły mające awans grać szerszą rotacją składową, Telekom Bonn to jedyna opcja warta gry jednak pomijam to roztrwonili w Szwecji ponad dwudziestopunktową przewagę a Mons to dużo silniejsza drużyna od Sodertalje i to jest jedyny mecz o awans w rozplanowych dzisiejszego dnia meczach.

Champions League 18:00
Ventspils-Neptunas WYNIK: 66:61✅
Typ: Ventspils wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,95
Neptunas wygrał te mecze wyjazdowe które miał przegrać, w drużynie Ventspilsu prawie każdy gracz rotacji dysponuje rzutem za 3, Neptunas zaczął dołować porażka w lidze litewskiej i mogą być słabione morale, Ventspils drużyna własnego parkietu masa strzelców za 3 i upatrywałbym ich zwycięstwa
Rosa Radom - Lyon Villuerbanne WYNIK:63:83✅
Typ: -3 Lyon
Kurs: 1,86
Kurs jest taki jakby Rosa Radom miała wygrać, ale te mecze co Radomianie wygrali to nie powinni ich wygrać, Paok prowadził i w końcówce nie trafili wolnych które dałyby wygraną, a Usak to sfrajerzył ten mecz na maxa, pół sekundy przed końcem i dwa nietrafione wolne, do tego Usak bez podstawowych zawodników,nie wspominając że 2 minuty przed końcem prowadzili 10 punktami,i te trójki przez ręce Sokołowskiego i Brazeltona czysty fart, jedyna wygrana na którą zasłużył wice mistrz Polski to wygrana z Varese które jest zerowe w każdym detalu, wąska rotacja u Radomian, Brazelton będzie miał ciężkie życie z Hodgem, Bell to rozrkręci się pewnie jak wynik już będzie wiadomy, Lyon ma lepszych zawodników jakościowo przewagę pod koszem i to bardzo znaczną,Adrien Uter będzie wkręcał w parkiet Darnella Jacskona i ten Senegalczyk dobrze zbiera i punktuje Bandja Sy, jeszcze jest ten DeMarcus Nelson który ograniczyć może Brazeltona jeszcze bardziej niż Hodge,grał w wielu renomowanych klubach Europejskich w Eurolidze, szersza rotacja Francuzów do tego jest to mecz z podtekstami bo wracają starzy znajomi do Polski, Rosa może mocno zacząć mecz jednak z upływem czasu powinna się uwidaczniać przewaga mistrza Francji, Lyon to lepsza drużyna od Paoku i Usaka jednak wszystko zweryfikuje parkiet
Double: 3,63 Betsson
Stawka: 12,5j
ZYSK: 32,87j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom